Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Spokojna

Ta oferta bierze udział w konkursie

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera!

Domy na sprzedaż ul. Książęca, oferowane bezpośrednio przez

M2-STUDIO DEVELOPMENT sp. z o.o.

miński, Stojadła, ul. Książęca

Osiedle SpokojnaOsiedle Spokojna

15 zdjęć

Osiedle Spokojna
Osiedle Spokojna
Osiedle Spokojna
Osiedle Spokojna
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

117/m2

Przedział pokoi

4

Kondygnacje

2

Budynki

7

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Domy w inwestycji (1)

Pokoje

Metraż

Stacja kolejowa - Wrzosów - 2234 m

Przystanek Autobusowy - 596 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

1 kawiarnia lub restauracja, 1 sklep

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 7 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

pompa ciepła, ogrzewanie podłogowe

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca) : garaż w bryle domu+ miejsce przed domem + miejsce na dodatkowym parkingu na terenie inwestycji

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępny jest 1 dom wolnostojący

Powierzchnie domów:

117 m²

Powierzchnie działek:

440 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

transze

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Spokojna logo

Osiedle Spokojna tworzy 7 wolnostojących domów jednorodzinnych o nowoczesnej architekturze. Każdy z nich został zaprojektowany z myślą o wysokiej jakości i komforcie życia. Dlatego zaprosiliśmy 50 rodzin do konsultacji społecznych. Dzięki temu dowiedzieliśmy się co oznacza wymarzony projekt domu. Przedyskutowaliśmy około 20 różnych projektów i wybraliśmy najlepszy.

Jednymi z największych atutów naszej inwestycji są atrakcyjna lokalizacja, możliwość indywidualnego zaprojektowania parteru oraz energooszczędne instalacje grzewcze. Nasze domy powstały z najlepszej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych. Posiadają (według naszej najlepszej wiedzy) najbardziej pożądany układ pomieszczeń, który obejmuje salon z jadalnią i przestronną kuchnię, a także co najmniej 3 pokoje o różnej wielkości, 2 łazienki oraz garaż z dodatkowym miejscem postojowym. Powierzchnie na poszczególnych kondygnacjach domów zajmują od 49 do 67 m2.

Domy wyposażyliśmy w duże okna, które sprawiają, że wnętrza są jasne i ciepłe. Dodatkowo wszystkie domy posiadają w każdym pomieszczeniu ogrzewanie podłogowe. Ogrzewanie domów i bieżącej wody odbywa się przy wykorzystaniu zainstalowanych pomp ciepła dzięki temu użytkowanie domu jest ekologiczne i ekonomiczne. Uwzględniliśmy również możliwość instalacji fotowoltaicznej.

W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców każdy dom wyposażyliśmy w wysokiej klasy antywłamaniowe drzwi wejściowe. Osiedle zostało ogrodzone. A dostęp do dodatkowego parkingu, znajdującego się w bezpośrednim sąsiedztwie domów, możliwy jest tylko dla mieszkańców. Zadbaliśmy także o to, aby architektura domów była estetyczna i nie zakłócała krajobrazu otoczenia.

Zachęcamy do zapoznania się z inwestycją poprzez spacer 3D:

https://osiedledebe.pl/wirtualny-spacer-stojadla/

Inwestycja Osiedle Spokojna znajduje się w Stojadłach, ul. Książęca (1.5 km od Mińska Mazowieckiego), została zrealizowana przez M2-STUDIO DEVELOPMENT sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Spokojna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Spokojna w sprzedaży jest 1 nowy domu o powierzchni 117 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców M2-STUDIO DEVELOPMENT sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (3 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Osiedle zlokalizowane jest w dawnej szlacheckiej miejscowości Stojadła, która leży w gminie Mińsk Mazowiecki. Z uwagi na bliskie sąsiedztwo z miastem traktowana jest jako przedmieścia Mińska Mazowieckiego. Ciche i spokojne usytuowanie, a także zielone otoczenie i bliskość natury sprawiają, że tereny te są szczególnie polecane rodzinom z dziećmi. To jedyna nowa inwestycja w Stojadłach, która w tak wyjątkowy sposób łączy ciszę i spokój z atutami bliskości miasta. Z dala od miejskiego zgiełku dojazd prywatnym samochodem do Mińska Mazowieckiego, autostrady A2 czy najbliższego centrum handlowego zabiera zaledwie kilka minut.

O wysokiej atrakcyjności tej lokalizacji świadczy to, że osiedle położone jest między Mińskiem Mazowieckim a Warszawą. W wygodnej odległości przebiegają dwie ważne trasy DK50 i DK92 oraz obwodnica miasta, będąca częścią autostrady A2. To sprawia, że przejazd prywatnym samochodem do najważniejszych aglomeracji miejskich nie stanowi problemu. Największym atutem lokalizacji osiedla jest jednak bezpośrednie połączenie z Warszawą i Mińskiem Mazowieckim, które zapewnia komunikacja miejska. Osiedle powstało na terenach, które są wyposażone w najważniejszą infrastrukturę społeczną.

W pobliżu osiedla znajdują się przedszkola, szkoły, basen, ośrodki sportowe i rekreacyjne, a także centra handlowe, sklepy i restauracje.

Najważniejsze odległości:

- Szkoła podstawowa → 1.5 km

- Przedszkole → 1.5 km

- Przychodnia → 2.2 km

- Aquapark miejski → 2.1 km

- Carrefour → 900 m

- McDonald’s → 800 m

- Autostrada A2 → 3 km

- Port Lotniczy → 50.9 km

Powiat miński zajmuje obszar 1164 km2 i jest jednym z największych powiatów województwa mazowieckiego. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Mińsk Mazowiecki i Sulejówek, gminy miejsko-wiejskie: Halinów, Kałuszyn i Mrozy oraz 7 gmin wiejskich. Rejon zamieszkuje ok. 149 tys. osób, a znaczną część obszaru stanowią grunty rolne. Obecność dużych kompleksów leśnych i naturalnych cieków wodnych, sprzyja rozwojowi agroturystyki, toteż obiekty letniskowo-rekreacyjne znajdują się w większości gmin. Niektóre tereny należą do Nadwiślańskiego lub Warszawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu, a w powiecie zlokalizowanych jest 8 rezerwatów. Występuje tutaj niska zabudowa drewniana i murowana, wiele zabytkowych pałaców i dworków otoczonych parkami, a w Mińsku Mazowieckim – niskie bloki. W gminie Halinów i mieście Mińsk Mazowiecki znajdują się zakłady przemysłowe. Najważniejszymi arteriami są drogi krajowe: nr 2 (część trasy międzynarodowej E30) i nr 50 (obwodnica Warszawy).

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Spokojna?

Na terenie powiatu mińskiego krzyżują się: droga krajowa nr 2 – polska część trasy międzynarodowej E30 (przechodząca odcinkami w autostradę A2 i drogę ekspresową S2), oraz droga krajowa nr 50 – tranzytowa obwodnica Warszawy. Przez powiat przebiega także linia kolejowa nr 2, stanowiąca fragment magistrali Paryż – Berlin – Warszawa – Moskwa i obsługująca transport towarowy linia nr 13. Podstawowym środkiem komunikacji w obrębie powiatu są autobusy PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Spokojna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2234 metrów od inwestycji Osiedle Spokojna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wrzosów.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Spokojna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 915 m znajduje się Carrefour.

Data publikacji: 10.10.2022
Data aktualizacji: 09.04.2024
Osiedle Spokojna logo

Adres biura sprzedaży:

ul. Warszawska 163/13, 05-300 Mińsk Mazowiecki

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Inwestycje w pobliżu w Stojadłach

  Pozostałe oferty

   Nagrody i wyróżnienia

   Nagroda Forbes 2022
   Nagroda Forbes 2021
   Nagroda Digital Excellence Awards 2022
   Nagroda Laur Klienta 2023
   Nagroda Dobry Pracodawca 2023
   Nagroda Gazele Biznesu 2023