Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Rodzinne Tarasy

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Wiosenna, oferowane bezpośrednio przez

Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. K.

poznański, Plewiska, ul. Wiosenna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 788 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Rodzinne TarasyRodzinne Tarasy

3 zdjęcia

Rodzinne Tarasy
Rodzinne Tarasy
Rodzinne Tarasy

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 12 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

„Rodzinne Tarasy” to mieszkania i apartamenty zlokalizowane w podpoznańskichPlewiskach, miejscowości potocznie uważanej za jedną z dzielnic Poznania, znane często jako Plewiska – Poznań. Zarówno apartamenty z tarasami, jak i mieszkania z ogrodami otacza cicha okolica zabudowy jednorodzinnej. Widok z tarasów górnychapartamentów niesie się ponad dachami okolicznej zabudowy, co pozwala na swobodne i intymne spędzanie słonecznych dni na powietrzu. Dolne mieszkania z ogrodami dają przyszłym mieszkańcom dodatkową i bezpieczną przestrzeń życiową dla ich małych pociech. Dodatkowo wspólnota mieszkaniowa składająca się w I etapie tylko z 12 rodzin ma do dyspozycji wewnętrzny placyk zabaw.

Miejsce inwestycji „Rodzinne Tarasy” można określić mianem ścisłego centrum Plewisk, ponieważ już w promieniu 300 metrów znajduję się „Nowy Rynek” stanowiący centrum handlowo-usługowe ze sklepami spożywczymi, bankami, restauracjami i przedszkolem. Szkoła podstawowa oraz gimnazjum oddalone są o kilometr od nieruchomości.

Przyszli zmotoryzowani mieszkańcy inwestycji „Rodzinne Tarasy” będą mieli łatwy i sprawny dostęp do centrum Poznania za pomocą ulicy Głogowskiej i Grunwaldzkiej. Alternatywnie można skorzystać z autobusów miejskich oraz kolei, za pomocą których do centrum Poznania dojeżdża się w 10 – 15 minut.

Inwestycja Rodzinne Tarasy znajduje się w Plewiskach, ul. Wiosenna (1.1 km od Poznania), została zrealizowana przez Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Rodzinne Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rodzinne Tarasy nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Łowiccy Grupa Deweloperska Sp. z o.o. Sp. K. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rodzinne Tarasy?

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rodzinne Tarasy mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 254 metrów od inwestycji Rodzinne Tarasy znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plewiska Rynek n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rodzinne Tarasy znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rodzinne Tarasy znajduje się 15 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole publiczne "Małe talenty" w odległości 188 m, przedszkole w odległości 213 m, Misie Tulisie Oddział III w odległości 398 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Rodzinne Tarasy jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Stomatolog Sławomir Mączyński w odległości 234 m, Seksuolog Jerzy Więznowski w odległości 235 m, Ginekolog-położnik Kinga Więznowska-Mączyńska w odległości 236 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rodzinne Tarasy składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 271 m znajduje się Warzywa Owoce, w odległości 271 m znajduje się Piekarnia Gwóźdź, w odległości 273 m znajduje się Sklep Firmowy Zieliński-Wioska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rodzinne Tarasy w odległości 135 m znajduje się boisko / kort, w odległości 549 m znajduje się REZON Centrum Wspinaczkowe, w odległości 616 m znajduje się bieżnia / tor.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023