Domy Radomierzyce

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezLieske & Mądzik Investment Sp.j.

Ceny od: 5 558 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Domy Radomierzyce dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
B7A
5
143,76 m²
210 m2
799 000 zł5 558 zł/m²

Oferty specjalne

  • Przecena

    W ostatnim czasie obniżono ceny niektórych ofert

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Nasze osiedle mieści się w południowej części Wrocławia, Radomierzycach, w cichej i malowniczej okolicy wśród zabudowy willowej. Położenie osiedla zapewnia doskonałą komunikację z centrum Wrocławia , jednocześnie pozwalając cieszyć się spokojem. Kameralna atmosfera, a zarazem bliskość miasta to niewątpliwie jeden z ogromnych plusów tej inwestycji.Oferujemy 16 komfortowych i nowoczesnych domów o powierzchni 143,76m². Każdy z domów posiada własny ogród, taras oraz duży i przestronny garaż. Nowoczesna stylistyka, staranie dobrane materiały oraz liczne przeszklenia tworzą ponadczasowy klimat i sprawiają, że domy są bardzo jasne i ciepłe. Kameralne i spokojne otoczenie zapewniają relaks i spokój.Starannie przemyślane rozwiązania architektoniczne tworzą bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Na parterze mieszczą się: salon z jadalnią, kuchnia, łazienka, kotłownia, garaż z pomieszczeniem gospodarczym. Na piętrze natomiast: cztery sypialnie, łazienka. Ostatnią kondygnację stanowi użytkowe poddasze.Każdy z domów jest wykonany w technologii zapewniającej energooszczędność i jakość. Na parterze, oprócz garażu i w łazience na piętrze jest ogrzewanie podłogowe. Drzwi na taras są przesuwne co daje większą możliwość aranżacji salonu. Teren całego osiedla jest zamknięty i oświetlony, drogi są wybrukowane.W standardzie oferujemy szklany balkon francuski, taras, drzwi zewnętrzne antywłamaniowe, szyby trzywarstwowe, rolety elektrycznie sterowane na parterze, brama z elektrycznym napędem , zadaszone wejście do garażu, piec c.o. z zasobnikiem, biały montaż elektryczny.W okolicy znajdują się liczne placówki użyteczności publicznej, restauracje czy szkoły. W najbliższym sąsiedztwie są miedzy innymi: stacja benzynowa, apteka, sklep spożywczy, supermarket, bank, boisko, korty tenisowe, park rekreacyjny, przedszkole, szkoła podstawowa, Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu.

Inwestycja Domy Radomierzyce znajduje się w Radomierzycach, ul. Różana 3 (1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Lieske & Mądzik Investment Sp.j..

Inwestycja Domy Radomierzyce została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy Radomierzyce pozostało na sprzedaż 1 nowy dom o powierzchni 144 metrów kwadratowych w cenie od 799 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 144 m2 w cenie od 799 000 zł (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Lieske & Mądzik Investment Sp.j. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: wybrukowane przed garażem.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępny jest 1 dom w tym 1 dom typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 144 m2.
Powierzchnie działek: 210 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 799 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 558 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy Radomierzyce

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Radomierzyce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Domy Radomierzyce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Biestrzyków (skrzyżowanie).

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Radomierzyce w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 30.10.2019

Data aktualizacji: 29.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie