Osiedle Grafitowe V etap

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kozierowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Lepiko Developer Sp. z o.o.

poznański, Skórzewo, ul. Kozierowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 73 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Grafitowe V etap

10 zdjęć

Osiedle Grafitowe V etap
Osiedle Grafitowe V etap
Osiedle Grafitowe V etap
Osiedle Grafitowe V etap

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zdajemy sobie sprawę, iż mieszkania to inwestycja długoterminowa, mająca ogromny wpływ na Państwa życie, dlatego też tak ogromną wagę przykładamy do ich lokalizacji oraz jakości wykończenia. Budynki powstają w oparciu o najwyższe standardy co gwarantuje ich energooszczędność oraz wieloletnie komfortowe użytkowanie. Zakup mieszkania na Osiedlu Grafitowym to pewna i bezpieczna inwestycja.

Inwestycja Osiedle Grafitowe V etap znajduje się w Skórzewie, ul. Kozierowskiego (2.2 km od Poznania), została zrealizowana przez Lepiko Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Grafitowe V etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Grafitowe V etap nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lepiko Developer Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Grafitowe V etap?

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Grafitowe V etap mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2633 metrów od inwestycji Osiedle Grafitowe V etap znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Palędzie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Grafitowe V etap znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Grafitowe V etap znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Diamentowa Kraina - przedszkole publiczne w odległości 69 m, przedszkole w odległości 82 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie w odległości 731 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Grafitowe V etap jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medklinika w odległości 603 m, Lekarz Med Dąbrowa w odległości 620 m, La Medica: Przychodnia Lekarska w odległości 926 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Grafitowe V etap składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 629 m znajduje się Chata Polska, w odległości 640 m znajduje się Butikowe Studio Treningu 36 Minut, w odległości 727 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Grafitowe V etap w odległości 740 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 748 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 758 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 12.11.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: