Osiedle Grafitowe II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Ks. Stanisława Kozierowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Lepiko Developer Sp. z o.o.

poznański, Skórzewo, ul. Ks. Stanisława Kozierowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 73 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Grafitowe II

20 zdjęć

Osiedle Grafitowe II
Osiedle Grafitowe II
Osiedle Grafitowe II
Osiedle Grafitowe II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski
  • Wykończenie pod klucz

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 102 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski, wykończenie pod klucz

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

OSIEDLE WYJĄTKOWE Z NATURY

• Lokalizacja - bliskość obwodnicy S-11 zapewnia niezwykle szybki dojazd w każde miejsce Poznania. Bliskie sąsiedztwo dzielnic: Grunwald, Junikowo oraz Ławica.

• 11 kameralnych willi miejskich o nowoczesnej architekturze.

• Park z dużym placem zabaw, altaną na grilla oraz alejki spacerowe do wyłącznego korzystania przez mieszkańców osiedla

• Niektóre mieszkania wykończone również w MDM!

• Komórki lokatorskie i wózkarnia w cenie mieszkania.

• W pełni modyfikowalne mieszkania o metrażach 41-70 m².

• Wszystkie mieszkania mieszczące się programie MDM.

• Duża liczba miejsc postojowych na osiedlu. Ponad 2 miejsca postojowe przypadające na 1 lokal mieszkalny.

• Mieszkania parterowe z dużymi ogródkami (nawet do 130 m²) do wyłącznego korzystania.

• Mieszkania doskonale doświetlone z przestronnymi i funkcjonalnymi balkonami, tarasami lub loggiami.

• Indywidualne źródło ogrzewania w każdym mieszkaniu zapewnione poprzez dwufunkcyjny piec gazowy z regulatorem temperatury w salonie.

• W każdym mieszkaniu dostępne światłowody oraz anteny zbiorcze dla odbioru telewizji cyfrowej, naziemnej oraz radia.

Lepiko Developer już od 10 lat buduje wysokiej jakości mieszkania, których odbiorcami są zarówno mieszkańcy Poznania jak i całej Wielkopolski. Nowe Osiedle Grafitowe to połączenie doskonałej lokalizacji z nowoczesną architekturą i komfortowo zaprojektowanymi mieszkaniami.

Skórzewo łączy się z Poznaniem nie tylko poprzez nowo otwartą obwodnicę S-11, ale także ul. Złotowską, Malwową oraz Bukowską co zapewnia komfortowy oraz szybki dojazd do pracy lub szkoły w dowolnym miejscu Poznania. W bliskiej okolicy znajdują się sklepy, przedszkola, szkoły, kościół, restauracje, bankomaty, przychodnie , park rozrywki dla dzieci oraz wszelkie inne miejsca, które zwiększają komfort zamieszkiwania. Jednocześnie Grafitowe Skórzewo gwarantuje to co skłania ludzi do wyboru mieszkania poza miastem czyli spokój i możliwość relaksu. Osiedle położone jest w otoczeniu ujmujących ciszą i krajobrazem terenów zielonych. Zachęcają one do spacerów, wycieczek rowerowych a także wypadu na plażę jeziora w Lusowie, znajdującego się 8 km od Skórzewa.

Zdajemy sobie sprawę, iż mieszkania to inwestycja długoterminowa, mająca ogromny wpływ na Państwa życie, dlatego też tak ogromną wagę przykładamy do ich lokalizacji oraz jakości wykończenia. Budynki powstają w oparciu o najwyższe standardy co gwarantuje ich energooszczędność oraz wieloletnie komfortowe użytkowanie.

Zakup mieszkania na Osiedlu Grafitowym to pewna i bezpieczna inwestycja.

Inwestycja Osiedle Grafitowe II znajduje się w Skórzewie, ul. Ks. Stanisława Kozierowskiego (2.1 km od Poznania), została zrealizowana przez Lepiko Developer Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Grafitowe II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 102 nowych mieszkań znajdujących się w 6 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Grafitowe II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Lepiko Developer Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Grafitowe II?

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Grafitowe II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2407 metrów od inwestycji Osiedle Grafitowe II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Palędzie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Grafitowe II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Grafitowe II znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 268 m, przedszkole w odległości 280 m, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Ignacego Jana Paderewskiego w Skórzewie w odległości 308 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Grafitowe II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: La Medica: Przychodnia Lekarska w odległości 825 m, Stomatologia w odległości 962 m, Medklinika w odległości 979 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Grafitowe II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 339 m znajduje się Dino, w odległości 824 m znajduje się dom formy, w odległości 824 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Grafitowe II w odległości 292 m znajduje się boisko / kort, w odległości 299 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 306 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: