Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Malta Fountain

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Milczańska, oferowane bezpośrednio przez

Łacina-Dom Sp. z o.o.

Poznań, Nowe Miasto, Rataje, ul. Milczańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Malta FountainMalta Fountain

5 zdjęć

Malta Fountain
Malta Fountain
Malta Fountain
Malta Fountain

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

MALTA FOUNTAIN to nowa inwestycja mieszkaniowa na mapie Poznania, zlokalizowana w najbardziej atrakcyjnej części dzielnicy Nowe Miasto przy ul. Milczańskiej 1.Przygotowaliśmy ją z myślą o osobach ceniących sobie nowoczesność oraz aktywny wypoczynek, a także komfort dojazdu do centrum miasta. Sąsiedztwo Jeziora Maltańskiego i centrum handlowego Galeria Malta z kinami pozwala spełnić potrzeby mieszkańców ceniących sobie własny czas.Ten nowoczesny sześciopiętrowy budynek wyróżnia się elegancją i ciekawym wzornictwem. Większość mieszkań posiada balkon, a na ostatnim piętrze, część z nich przestronne tarasy. Pod budynkiem zlokalizowana została dwupoziomowa hala garażowa wraz z miejscami do przechowywania rowerów oraz wózków dziecięcych. Dla najmłodszych przewidziano ogrodzony i zamknięty plac zabaw. Na parterze zlokalizowane zostały lokale usługowe.Najbliższe okolica sprzyja aktywnemu wypoczynkowi. Atrakcyjne otoczenie Jeziora Maltańskiego to wymarzone miejsce do spacerów i rowerowych wycieczek przyciągające niezmiernie chętnie mieszkańców Poznania. Ofertę dla aktywnych świetnie uzupełnia kompleks basenów Termy Maltańskie oraz stok narciarski i tor saneczkowy na Malta Ski.

Inwestycja Malta Fountain znajduje się na Ratajach, ul. Milczańska (3.2 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Łacina-Dom Sp. z o.o.

Inwestycja Malta Fountain została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Malta Fountain nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Łacina-Dom Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Nowe Miasto to najstarsza część Poznania, którą ze wschodu na zachód przecina linia kolejowa a z północy na południe ul. Bolesława Krzywoustego. Dzielnica ma powierzchnię ponad 100 km kw na której mieszka 136 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecinają na południu i północy drogi krajowe i europejskie E30, S11 i 92 a w odległości 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Najbardziej atrakcyjnym pod względem przyrodniczym punktem dzielnicy jest Jezioro Maltańskie z ogrodem zoologicznym i Parkiem Tysiąclecia. Od wschodu dzielnicę pokrywają lasy miejskie. W odległości 1 km od granic dzielnicy znaleźć można Wyższą Szkołę Psychologii Społecznej, Uniwersytet im. Adama Mickiewicza, Politechnikę Poznańską czy Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych. W samej dzielnicy i w promieniu 500 metrów znajdują się szpitale Szpital-Przychodnia Celsus, Wielospecjalistyczny Szpital Miejski, ZOZ Poznań-Nowe Miasto, Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny czy Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Malta Fountain?

Nowe Miasto to dzielnica doskonale skomunikowana z resztą miasta poprzez sieć komunikacji miejskiej. Poza tym dzielnicę przecina linia kolejowa a dworzec Poznań Główny znajduje się w odległości ok. 1,5 km na zachód. Przez Nowe Miasto przebiegają ważne drogi krajowe EE30, S11 i 92. Lotnisko znajduje się w odległości 7 km na zachód.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Malta Fountain mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1806 metrów od inwestycji Malta Fountain znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Balbinka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Malta Fountain znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Malta Fountain znajduje się 27 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 53 "Koszałka Opałka" w odległości 201 m, przedszkole w odległości 230 m, szkoła w odległości 256 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Malta Fountain jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Novodent w odległości 396 m, Eurodent w odległości 560 m, Exclusive Dental Studio w odległości 631 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Malta Fountain składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 363 m znajduje się Tipo, w odległości 364 m znajduje się Tosmak, w odległości 377 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Malta Fountain w odległości 235 m znajduje się boisko / kort, w odległości 290 m znajduje się boisko / kort, w odległości 300 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 16.02.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023