Broniewskiego

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Kudlińscy Developer

aleksandrowski, Ciechocinek, ul. Broniewskiego 17
Ceny od: 6 000 zł brutto/m2
Broniewskiego

14 zdjęć

Broniewskiego
Broniewskiego
Broniewskiego
Broniewskiego

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Broniewskiego dostępne są 3 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Mieszkania w Centrum Ciechocinka, w których docenisz bliskość natury.

W samym centrum Ciechocinka, w okolicy tężni i uzdrowisko powstaje nowa inwestycja dewelopera Kudlińscy o nazwie Broniewskiego - Mieszkania w Centrum. Nowoczesna bryła budynku o minimalistycznej architekturze wzniesie się przy ulicy Broniewskiego. To co będzie ją wyróżniać to zagospodarowanie zieleni. Budynek ma tętnić roślinnością. Na dachu budynku przewidziano bujną roślinność, która dodatkowo ma ożywiać zarówno okolicę jak i budynek.

W ofercie znaleźć można 48 mieszkań, 52 miejsc postojowych w hali garażowej, 5 lokali usługowych oraz 49 komórek lokatorskich.

Broniewskiego to inwestycja skrojona na miarę potrzeb wszystkich tych, którzy cenią sobie bliskość zarówno miasta jak i natury. Zakończenie inwestycji przewidziano na początek 2021 roku.

MIESZKANIA w nowoczesnej formie

Inwestycja oferuje 48 mieszkań w nowoczesnej formie i rozkładzie. Każde mieszkanie zostało zaprojektowane w taki sposób aby było maksymalnie komfortowe bez względu na to, na którym piętrze i od której strony będzie się znajdować.

PRZESTRZEŃ dopasowana do Ciebie

Każdy znajdzie coś dla siebie. Inwestycja oferuje mieszkania w metrażu od 40 do 113 metrów. Dodatkowym atutem są także lokale usługowe zlokalizowane w najniższej kondygnacji. Nie zabrakło także miejsc w hali garażowej, których jest 52 oraz 49 komórek lokatorskich.

Broniewskiego - Mieszkania w centrum to jeden budynek o nowoczesnej formie, charakteryzujący się harmonią, elegancją i wygodą oraz idealnie wpisujący się w otoczenie. Jego wyróżniającą się cechą jest zieleń. Budynek został zaprojektowany w taki sposób aby nie zabierał zieleni a ją dawał. Dlatego też na dachu budynku znajdować się będzie tzw. zielony plac z bujną roślinnością, co na pewno będzie wyróżniającą się cechą tej inwestycji. Budynek zostanie wyposażony w komfortowe windy oraz wentylację mechaniczną, dzięki czemu powietrze w mieszkaniach będzie czyste i świeże. Każde mieszkanie będzie posiadać dostęp do wideodomofonu a mieszkania wewnętrzne dodatkowo wyposażone będą w przestronne tarasy. Zaletą inwestycji jest bliskość centrum. W okolicy znajdziemy szkoły, sklepy, kino.

Inwestycja Broniewskiego, to doskonały wybór dla wszystkich, którzy chcą posiadać komfort bliskości miasta, ale zarówno mieć pod nosem zieleń.

Inwestycja Broniewskiego znajduje się w Ciechocinku, ul. Broniewskiego 17 (12.3 km od Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Kudlińscy Developer.

Inwestycja Broniewskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 48 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Broniewskiego pozostały na sprzedaż 3 mieszkania o powierzchniach od 98 do 100 metrów kwadratowych w cenie od 6 000 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

 • 4-pokojowe o powierzchni od 100 m2 w cenie od 598 620 zł (1 mieszkanie)
 • 5-pokojowe o powierzchni od 98 m2 w cenie od 585 180 zł (1 mieszkanie)
 • 6-pokojowe o powierzchni od 100 m2 w cenie od 602 640 zł (1 mieszkanie)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kudlińscy Developer przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca)

W inwestycji znajduje się 49 komórek lokatorskich.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 48 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada (49)
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (52 miejsca).
Udogodnienia:
monitoring, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:
aktualnie dostępne są 3 mieszkania .
Powierzchnie mieszkań:
od 98 do 100 m².
Liczba pokoi:
dostępne są mieszkania 4, 5, 6-pokojowe.
Ceny mieszkań:
 • kształtują się w zakresie od 585 180 do 602 640 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 6 000 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

LOKALIZACJA samo centrum miasta Bliżej centrum już się nie da. Inwestycja zlokalizowana jest w samym centrum Ciechocinka na ulicy Broniewskiego. W najbliższej odległości znajdziemy m.in. fontannę Grzybek czy chociażby bardzo popularne tężnie. Są tu także sklepy, kino, szkoła, kwiaciarnie, dworzec kolejowy.

Ciechocinek to miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim na Kujawach. Liczy ok. 10 tysięcy osób, zamieszkałych na powierzchni 15,26 km2. Charakterystyczne dla miasta są liczne uzdrowiska, oparte o najwyższej jakości wody lecznicze: jodkowe, borowe, chlorkowo-sodowe, które pochodzą ze źródeł solankowych. W okolicy znajdują się również liczne sanatoria i ośrodki wypoczynkowe. Tereny uzdrowiskowe otoczone są bogatą zielenią parków, skwerów czy kwietników. W zabudowie mieszkalnej przeważają osiedla bloków oraz domów jednorodzinnych. W Ciechocinku co roku powstają nowe inwestycje w samym centrum, nieopodal licznych kawiarni, kina czy dworca PKP. Miasto Ciechocinek, uznawane jest za najsłynniejsze polskie uzdrowisko.

Komunikacja

Ciechocinek usytuowany jest niedaleko tras wiodących na północ i południe Polski. W odległości 2 km znajduje się droga krajowa nr 91, która prowadzi przez województwa: pomorskie, kujawsko-pomorskie, śląskie, łódzkie i łączy Gdańsk z Częstochową.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Broniewskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Broniewskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek PKS.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Broniewskiego znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 280 m, Niepubliczne Gimnazjum im. Stanisława Staszica w odległości 410 m, Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Ciechocinku w odległości 410 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Broniewskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Kolejowy Szpital Uzdrowiskowy w odległości 160 m, Szpital w odległości 450 m, Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny POLEX w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Broniewskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Dom Towarowy, w odległości 90 m znajduje się Bazarek, w odległości 120 m znajduje się Bazarek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Broniewskiego w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Orlik, w odległości 500 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 08.06.2020
Data aktualizacji: 23.04.2021
Kudlińscy Developer logo

Kudlińscy Developer

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Płaska 25A Toruń
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: