Święty Wojciech 27

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Konimpex-Invest

Ceny od: 7 200 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Święty Wojciech 27 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U01
90,45 m²
Parter
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
U02
87,74 m²
Parter
739 415 zł8 500 zł/m²
U03
183,62 m²
Parter
1 393 308 zł7 600 zł/m²
U04
145,16 m²
Parter
1 044 720 zł7 200 zł/m²

Opis Inwestycji

Kameralny apartamentowiec „Święty Wojciech 27” to propozycja dla osób, które chcą mieszkać niedaleko Starego Rynku, a jednocześnie poszukują spokojnej uliczki w klimacie Starego Miasta. To propozycja dla najbardziej wymagających osób.Zadbaliśmy o to, aby minimalistyczna architektura budynku doskonale wpisywała się w linię zabytkowych kamienic historycznej okolicy, a przestronne apartamenty o podwyższonym standardzie wykończenia zapewniały wygodę na co dzień. Ważną rolę w elewacji budynku będzie odgrywał kamień naturalny, a jego dopełnieniem będą płyty włókno-cementowe.Budynek będzie posiadał 4 kondygnacje mieszkalne oraz lokale usługowe w parterze. Kształtem będzie przypominał literę C, wewnątrz której będzie się znajdował kameralny dziedziniec. Będzie położona na narożniku ulic: Święty Wojciech oraz Podgórze. Dokładny adres inwestycji ul. Podgórze 11.W inwestycji będzie się znajdowało 26 apartamentów o powierzchniach od 26 m2 do 132 m2, z przestronnymi tarasami. Zaprojektowano podziemną halę garażową, komórki lokatorskie, rowerownię oraz zewnętrzne stojaki rowerowe.Wysokość mieszkań to około 280 cm, ta wysokość pomieszczeń pozwoli na wiele możliwości aranżacji wnętrza oraz designerskie oświetlenie.W dziedzińcu będzie się znajdowała stylowa rzeźba, która podkreśli artystyczny charakter części wspólnych. „Święty Wojciech 27” ma niepowtarzalną lokalizację: w historycznej części miasta, niedaleko Wzgórza Św. Wojciecha, a także w odległości spaceru od Starego Rynku. Dopełnieniem są miejsca rekreacji w pobliżu: Cytadela, Ogród Jordanowski i tereny zielone nad Wartą. Tuż przy budynku liczne ścieżki rowerowe, niedaleko przystanek tramwajowy lub autobusowy.Więcej świętywojciech27.pl

Inwestycja Święty Wojciech 27 znajduje się na Starym Mieście, ul. Podgórze 11 (0.9 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Konimpex-Invest.

Inwestycja Święty Wojciech 27 jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Święty Wojciech 27 pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 88 do 184 metrów kwadratowych w cenie od 7 200 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Konimpex-Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 88 do 184 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 739 415 do 1 393 308 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 7 200 do 8 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Święty Wojciech 27

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

W odległości 350 metrów od inwestycji Święty Wojciech 27 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Grochowe Łąki (1:GRLA21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Święty Wojciech 27 znajduje się 36 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 29 w odległości 250m, Przedszkole Artystyczne "Plastonutki" w odległości 250m, XII LO im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się O.K. APTEKA, w odległości 450 m znajduje się ARNIKA. APTEKA, w odległości 500 m znajduje się CENTRALNA. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Krypta Zasłużonych Wielkopolan, w odległości 150 m znajduje się ZGROMADZENIE ZAKONNE SIÓSTR KARMELITANEK BOSYCH, w odległości 150 m znajduje się KOŚCIÓŁ ŚW. WOJCIECHA.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 150 m znajduje się CZERWONY SMOK. KLUB SPORTOWY, w odległości 200 m znajduje się Sportowy Klub Górski "Śnieżnik", w odległości 300 m znajduje się BOGDANKA. LODOWISKO SZTUCZNE.

Data publikacji: 23.09.2019

Data aktualizacji: 10.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie