Kamiennogórska 5

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kamiennogórska, oferowane bezpośrednio przez Konimpex-Invest

Poznań, Grunwald, Junikowo, ul. Kamiennogórska 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Kamiennogórska 5

6 zdjęć

Kamiennogórska 5
Kamiennogórska 5
Kamiennogórska 5
Kamiennogórska 5

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Odkryj artystyczną stronę KAMIENNOGÓRSKIEJ 5!

Abyś dobrze czuł się w swoim nowym domu zadbaliśmy o to, aby KAMIENNOGÓRSKA 5 poza praktycznym komfortem, dostarczała także niebanalnych wrażeń estetycznych. Stąd wyjątkowy design inwestycji, który nie pozwoli pomylić tego miejsca z żadnym innym.

Przypominający mozaikę, niepowtarzalny projekt elewacji KAMIENNOGÓRSKIEJ 5 został zainspirowany twórczością takich wybitnych artystów jak Pablo Picasso czy polski malarz Eugeniusz Gerlach. Nieregularne motywy zdobiące KAMIENNOGÓRSKĄ 5 nawiązują do niesymetrycznych kształtów występujących w naturze i odpowiadają strukturze gałęzi czy wzorom jakie układa płynąca w strumieniu woda.

Nad koncepcją i projektem architektonicznym KAMIENNOGÓRSKIEJ 5 pracował zespół ekspertów, który za cel postawił sobie stworzenie przyjaznego i wygodnego kompleksu, posiadającego jednocześnie unikatowy, finezyjny i artystyczny charakter.

Inwestycja Kamiennogórska 5 znajduje się na Junikowie, ul. Kamiennogórska 5 (5.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Konimpex-Invest.

Inwestycja Kamiennogórska 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Kamiennogórska 5 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Konimpex-Invest przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Lokalizacja inwestycji

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Kamiennogórska 5?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Kamiennogórska 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Kamiennogórska 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budziszyńska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Kamiennogórska 5 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Kamiennogórska 5 znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkola Wszystkie Skarby Mamy w odległości 160 m, Szkoła Podstawowa nr 54 im.Jana Kasprowicza w odległości 380 m, XXXVIII Dwujęzyczne Liceum Ogólnokształcące w odległości 380 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Kamiennogórska 5 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 480 m znajduje się Społem.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Kamiennogórska 5 w odległości 370 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.04.2017
Data aktualizacji: 24.09.2019

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: