Kamiennogórska 5

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Konimpex-Invest

Ceny od: 4 750 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kamiennogórska 5 dostępna jest 1 oferta

RzutNumerMetrażPiętroCena (netto)
U.02 144 m2Parter
682 622 zł4 750 zł/m²
W ostatnim czasie
obniżono cenę o 9%

Zobacz inne etapy inwestycji Kamiennogórska 5

Opis Inwestycji

Odkryj artystyczną stronę KAMIENNOGÓRSKIEJ 5!Abyś dobrze czuł się w swoim nowym domu zadbaliśmy o to, aby KAMIENNOGÓRSKA 5 poza praktycznym komfortem, dostarczała także niebanalnych wrażeń estetycznych. Stąd wyjątkowy design inwestycji, który nie pozwoli pomylić tego miejsca z żadnym innym.Przypominający mozaikę, niepowtarzalny projekt elewacji KAMIENNOGÓRSKIEJ 5 został zainspirowany twórczością takich wybitnych artystów jak Pablo Picasso czy polski malarz Eugeniusz Gerlach. Nieregularne motywy zdobiące KAMIENNOGÓRSKĄ 5 nawiązują do niesymetrycznych kształtów występujących w naturze i odpowiadają strukturze gałęzi czy wzorom jakie układa płynąca w strumieniu woda.Nad koncepcją i projektem architektonicznym KAMIENNOGÓRSKIEJ 5 pracował zespół ekspertów, który za cel postawił sobie stworzenie przyjaznego i wygodnego kompleksu, posiadającego jednocześnie unikatowy, finezyjny i artystyczny charakter.

Inwestycja Kamiennogórska 5 znajduje się na Junikowie, ul. Kamiennogórska 5 (5.7 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Konimpex-Invest.

Inwestycja Kamiennogórska 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku posiadającym 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną.

Aktualnie w inwestycji Kamiennogórska 5 pozostał na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 144 metrów kwadratowych w cenie od 4 750 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Konimpex-Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 144 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się na poziomie 682 622 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 750 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kamiennogórska 5

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 450 metrów od inwestycji Kamiennogórska 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny BUDZISZYŃSKA (1:BUDZ03).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kamiennogórska 5 znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 38 w odległości 800m, Przedszkole nr 28 w odległości 1300m, Szkoła Podstawowa nr 7 w odległości 1300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się DORFARM SP.J. KLUCZYŃSKA D., w odległości 500 m znajduje się VIOLA. APTEKA. SZWARCZYŃSKA V., MGR, w odległości 750 m znajduje się MEDICA PRO FAMILIA. PRZYCHODNIA MEDYCYNY RODZINNEJ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 150 m znajduje się EPIFANIA. ŚWIECKI RUCH MISYJNY. ZBÓR. DOM MODLITWY, w odległości 450 m znajduje się Polska Akademia Nauk. Instytut Fizyki Molekularnej - Biblioteka, w odległości 1200 m znajduje się ZARI.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Korty tenisowe Joppol, w odległości 650 m znajduje się Wielkopolski Klub Paintballowy.

Data publikacji: 25.04.2017

Data aktualizacji: 18.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie