Osiedle Natural Łomianki

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJRK Development Sp. z o.o. Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 121 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wiślana Kępa(1.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Kępa Tarchomińska 17 (14.8 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 3 807 brutto/m2
  Wiślana Kępa
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 197 m2
  Liczba pokoi: 5
  Open Two Sp. z o.o. Sp.k.
 • Forest Homes(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Marcina z Wrocimowic (13.4 km od centrum Warszawy)
  Forest Homes
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 125 - 144 m2
  Liczba pokoi: 5
  RED Real Estate Development Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Natural Łomianki

Osiedle Natural w Łomiankach to kameralne budynki mieszkalne w zabudowie bliźniaczej położone w otoczeniu zieleni.Domy wraz z garażami mają po 136 m2 powierzchni oraz od 265 m2 przynależnej działki.Domy posiadają dodatkową powierzchnię na poddaszu (25m2), charakteryzują się nowoczesną architekturą oraz bardzo praktycznym układem funkcjonalnym i atrakcyjnym wnętrzem. Teren osiedla oraz poszczególnych działek ogrodzony oraz zagospodarowany.Parter tworzy przestrzenny salon z półotwartą kuchnią z możliwością zamknięcia oraz jadalnią i wyjściem na taras i ogród, łazienka oraz garaż. Na piętrze znajduje się główna sypialnia wraz z własną łazienką oraz garderobą oraz bardzo ustawne i funkcjonalne 2 dodatkowe sypialnie, a także ogólnodostępna łazienka.Planowany termin zakończenia prac oraz uzyskania pozwolenia na użytkowanie pod koniec 2020.

Inwestycja Osiedle Natural Łomianki znajduje się w Łomiankach Chopina, ul. Kościelna Droga (1.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera JRK Development Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Osiedle Natural Łomianki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów w tym 5 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Natural Łomianki pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 136 metrów kwadratowych w cenie od 685 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper JRK Development Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 12 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 290 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Strop Strop nad parterem i nad piętrem – żelbetowy monolityczny o grubości 18 cm Ściany Ściany nośne: Pustak ceramiczny typu Porotherm gr. 25 cm Ściany działowe: Pustak ceramiczny gr. 12 cm Ściana międzylokalowa: Podwójny pustak ceramiczny Porotherm 18 cm
Dach
Blacha na rąbek, kolor antracyt
Elewacja
Styropian gr. 15 cm, tynk silikonowy
Stolarka okienna
Trzyszybowe, kolor jednostronny RAL antracyt
Drzwi zewnętrzne
Stalowe, wzmocnione (antywłamaniowe) – kolor antracyt
Ściany
Tynki maszynowe, gipsowo-wapienne
Parapety zewnętrzne
Antracytowe
Instalacje
Pełne instalacje elektryczne, wod-kan, co, alarmowe
Ogrzewanie
Jednofunkcyjny piec kondensacyjny z zasobnikiem ciepłej wody. Ogrzewanie podłogowe na parterze oraz na piętrze w łazienkach. Na piętrze w pokojach grzejniki.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, boisko, internet, korty tenisowe.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Natural Łomianki

Osiedle znajduje się w otoczeniu zieleni, w spokojnej i malowniczej części Łomianek przy ul. Kościelna Droga 12B , blisko ul. Wiślanej i Warszawskiej. W niewielkiej odległości dostępne są sklepy, szkoła, przedszkola, boiska sportowe, przychodnia oraz gastronomia. W odległości kilkuset metrów znajdują się zrewitalizowane tereny spacerowe wraz z jeziorkiem. Domy z naszej oferty są korzystnym wyborem dla rodzin pragnących zamieszkać pod Warszawą i mieć stały dostęp do jej funkcji, ale mieć możliwość odpoczynku w domowym zaciszu w cichej i zielonej okolicy w odległości kilkunastu kilometrów od Centrum Stolicy.

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Data publikacji: 17.04.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie