Viva! Park

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Ceny od: 5 383 zł/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Viva! Park dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
A4
5
165,31 m²
355 m2
890 000 zł5 383 zł/m²
A7
5
165,31 m²
340 m2
890 000 zł5 383 zł/m²

Opis Inwestycji

Viva! Park. Pełnia życia!Czas na własny dom? Cztery ściany to dopiero początek drogi. Bo tak naprawdę w marzeniu o idealnym domu liczy się dla Was zupełnie coś innego.Liczą się ludzie i wspólny czas. Potrzebujecie miejsca, które zapewni komfort wszystkim członkom Waszej rodziny i pozwoli swobodnie mierzyć się z codziennymi wyzwaniami.Liczy się dobra przestrzeń. Jasna, plastyczna, przejrzysta, którą łatwo zamienicie w najpiękniejsze wnętrze zgodne z Waszym gustem.Liczy się miejsce. Takie, gdzie możecie cieszyć się życiem bez żadnych ograniczeń i gdzie zawsze będziecie czuć się bezpiecznie.Liczy się zaangażowanie. Lata poświęcone na zdobycie wiedzy i setki godzin spędzane nad projektem, by dopieścić go w każdym szczególe.Wiedząc o tym, stworzyliśmy Viva! Park: niezwykłe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych, zaprojektowane w oparciu o tysiące rozmów z wymagającymi klientami.OsiedleOferta Viva! Park to nowoczesne domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej. 165-metrowa przestrzeń domów powstających w pierwszym etapie zapewni komfort wszystkim członkom rodziny, pozwoli swobodnie mierzyć się z codziennymi wyzwaniami i umożliwi aranżację wymarzonego wnętrza. Do każdego z domów przynależeć będzie prywatny ogródek i dodatkowe miejsce postojowe (oprócz garażu).Osiedle powstanie w ostatniej linii zabudowy wzdłuż ulicy Wierzyńskiego, w cichym zakątku zielonych Wojszyc, w południowej części Wrocławia. Bezpieczna, willowa okolica w pobliżu licznych miejskich udogodnień pozwoli stworzyć mieszkańcom Viva! Park wymarzony azyl i cieszyć się prywatnością.Budowa osiedla realizowana będzie dwuetapowo. Etap pierwszy obejmie 4 budynki w zabudowie bliźniaczej, w których wyodrębnione zostanie 8 jednorodzinnych lokali z podwójnymi garażami w bryle budynków. W etapie drugim kontynuowana będzie kameralna zabudowa jednorodzinna. Docelowo deweloper wykona także pełną infrastrukturę osiedla wraz z małą architekturą.

Inwestycja Viva! Park znajduje się na Wojszycach, ul. Wierzyńskiego (5.2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Viva! Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Viva! Park pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 165 metrów kwadratowych w cenie od 890 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 165 m2 w cenie od 890 000 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 165 m2.
Powierzchnie działek:od 340 do 355 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
  • kształtują się na poziomie 890 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 383 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Viva! Park

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Viva! Park znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 23 w odległości 900m, Przedszkole Nr 29 w odległości 1000m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 1050 m znajduje się Ołtaszyńska. Apteka, w odległości 1500 m znajduje się Wysokogórska sp.j. Apteka. Mak, Karpińscy, w odległości 1500 m znajduje się Guth C., lek. med. Usługi lekarskie.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 800 m znajduje się Najświętszego Zbawiciela, w odległości 1150 m znajduje się Miłosierdzia Bożego, w odległości 1300 m znajduje się Wniebowzięcia NMP.

Data publikacji: 20.06.2018

Data aktualizacji: 08.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie