Nowe Kowale etap II

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Słoneczne Aleje(2.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, ul. Tarasa Szewczenki (7.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 102 brutto/m2
  Osiedle Słoneczne Aleje
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 88 - 117 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Wrocław Investment

Opis Inwestycji

DOMY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ Z OGRÓDKAMI I GARAŻAMI WE WROCŁAWIU!Rozpoczynamy kolejny i ostatni etap inwestycji! 8 nowych domów w sprzedaży. Budowę rozpoczęto jesienią 2016 roku.Inwestycję tworzyć będzie docelowo 20 domów w zabudowie szeregowej o powierzchniach 75-90 m2 (bez powierzchni garaży). W każdym domu znajduje się wbudowany garaż o powierzchni 14 m2, zaś na podjazdach - dodatkowe miejsce postojowe przystosowanie dla osób niepełnosprawnych.W III i ostatnim etapie popularnej inwestycji oferujemy 8 wygodnych domów (segment środkowy lub skrajny szeregu), z przynależnymi tarasami i ogródkami. W każdym domu znajduje się wbudowany garaż, zaś na podjazdach - dodatkowe miejsce postojowe przystosowanie dla osób niepełnosprawnych.Parter tworzy przestronny salon z aneksem kuchennym oraz łazienka. Na wyższej kondygnacji – w zależności od indywidualnych wymagań – znajdować się będą 3 pokoje z garderobą lub 4 pokoje.Osiedle utrzymane jest w jasnych odcieniach na ścianie głównej z kontrastującymi ciemnymi akcentami na obszarach parteru i wykończenia dachu. Tradycyjną bryłę budynków urozmaica dekoracyjna elewacja z drewnopodobnej okładziny. Naturalne akcenty stolarki okiennej stanowią dopełnienie planowanej kompozycji.Mieszkańcy docenią bliskość terenów zielonych i tras spacerowych wzdłuż rzeki Widawy i Kanału Żeglugowego. W lecie ochłodę przyniesie pobliskie kąpielisko Morskie Oko. Miłośnicy aktywnego wypoczynku korzystać też mogą z uroków Parku Szczytnickiego i jego atrakcji.Kilkadziesiąt metrów od osiedla znajdują się sklepy wielobranżowe. Na większe zakupy mieszkańcy osiedla wybrać się mogą do znajdującego się 2 km dalej Centrum Handlowego Korona z hipermarketem, licznymi sklepami i bogatą ofertą restauracyjną oraz kinem.Okolica posiada rozbudowaną ofertę edukacyjną. 5 minut drogi piechotą znajduje się szkoła podstawowa, a także przedszkola i żłobki. Niedaleko leży też prestiżowa szkoła średnia - XIV LO - reprezentująca najwyższy poziom nauczania we Wrocławiu.

Inwestycja Nowe Kowale etap II znajduje się na Kowalach, ul. Ełcka (5.2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Nowe Kowale etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 7 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Nowe Kowale etap II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 104 metrów kwadratowych w cenie od 499 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Nowe Kowale etap II

Inwestycja zlokalizowana jest na wrocławskich Kowalach, w obrębie dzielnicy Psie Pole. Osiedle jest doskonale skomunikowane z pozostałą częścią miasta. W najbliższej odległości znajdują się przystanki autobusowe z 2 liniami autobusowymi (w tym jednym nocnym) oraz pętla tramwajowa. W pobliżu przebiegają 2 duże arterie miasta – ul. Kromera, al. J. Kochanowskiego oraz ul. B. Krzywoustego. Dojazd do Placu Grunwaldzkiego zajmuje zaledwie 10 minut, zaś do Rynku – niecały kwadrans.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Kowale etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Nowe Kowale etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kowale.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Kowale etap II znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Integracyjny Punkt Przedszkolny Blue Kangaroo w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa Nr 8 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Kowale etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Kowale etap II w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 590 m znajduje się WKK Sport Center.

Data publikacji: 08.01.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie