Bliskie Kowale

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 42 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Słoneczne Aleje(2.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Psie Pole, Zgorzelisko, ul. Tarasa Szewczenki (7.5 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 102 brutto/m2
  Osiedle Słoneczne Aleje
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 88 - 117 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Wrocław Investment

Opis Inwestycji

Bliskie Kowale

Bliskie Kowale. Idealne dla nowoczesnych rodzinKomfortowe domy powstają z myślą o wszystkich pragnących dobrze mieszkać i żyć we Wrocławiu. Tworzymy azyl, gdzie będzie można zwolnić tempo, nie wypadając przy tym z miejskiego rytmu – zawsze na własnych zasadach.Lokalizacja? Wyborna! Bez podmiejskich korków, bez śródmiejskiego zgiełku, w zielonym sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, blisko centrum wydarzeń i uroków miasta, zaledwie 5 km od Rynku.To idealna oferta dla małych i dużych rodzin, dla aktywnych i domatorów, dla miłośników zieleni i dla wszystkich, którzy cenią piękno prostych form i funkcjonalnych rozwiązań.Kameralne mikroosiedle Bliskie Kowale obejmuje łącznie 8 wygodnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni 113 m2. Dwukondygnacyjne segmenty o płaskich dachach w sposób naturalny dzielą się na dwie strefy: dzienną i nocną. Na parterze do wypoczynku zachęca salon z miejscem na kominek i ciekawie przeszklonym wyjściem do ogrodu. Z salonem łączy się przestrzeń rodzinnej jadalni, idealnej, aby postawić tu duży stół. Kuchnię można oddzielić lub pozostawić otwartą, tworząc w ten sposób niemal 50-metrową przestrzeń dzienną. Dodatkowe pomieszczenia na parterze to WC, kotłownia będąca jednocześnie pomieszczeniem gospodarczym i duży korytarz z miejscem na bardzo pojemną szafę.Piętro kryje dużą rodzinną łazienkę (niemal 8m2!) oraz trzy wygodne sypialnie (18, 16 i 9 m2). Na etapie budowy można tu także łatwo zaaranżować dwie duże sypialnie, w jednej z nich umieszczając garderobę. Brak skosów znacznie ułatwi urządzanie pomieszczeń!Każdy z domów posiada wyjście do kameralnego ogródka, gdzie może powstać duży taras. Powierzchnie ogródków wynoszą od 30 do 120 m2 – w sam raz, aby cieszyć się własnym kawałkiem zieleni bez poświęcania dużych nakładów pracy i czasu na jego pielęgnację.Do każdego z domów będzie też przynależeć miejsce parkingowe położone zaledwie kilka kroków od wejścia.Budowa mikroosiedla Bliskie Kowale zostanie zrealizowana jednoetapowo.Prace budowlane rozpoczną się w czerwcu 2017 roku. Budynki i infrastruktura zostaną ukończone do maja 2018, a planowane odbiory techniczne odbędą się latem 2018 roku.Domy zostaną oddane do użytku w standardzie deweloperskim.Teren Bliskich Kowali zostanie ogrodzony siatką, a wjazd zabezpieczy szlaban. Deweloper przewidział części wspólne, które mieszkańcy będą mogli zagospodarować zgodnie z własną wolą, np. jako wewnętrzny plac zabaw dla najmłodszych.

Inwestycja Bliskie Kowale znajduje się na Kowalach, ul. Działdowska 24-26 (5.2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Bliskie Kowale została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 8 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Bliskie Kowale pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 111 metrów kwadratowych w cenie od 499 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: przynależne do każdego domu.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Bliskie Kowale

Deweloper starannie wybrał lokalizację mikroosiedla, tak, aby zapewnić jego mieszkańcom ciszę, dobre sąsiedztwo i doskonałe warunki dojazdu do centrum i pozostałych dzielnic. Bliskie Kowale powstają więc w północno-wschodniej części Wrocławia, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy, gdzie dominują domy jednorodzinne oraz nowe niewielkie osiedla. Codzienne dojazdy do pracy i szkoły czy szybkie popołudniowo-wieczorne wyprawy do centrum nie będą stanowiły najmniejszego problemu. Dojazd w okolice Rynku zajmuje kwadrans, do Placu Grunwaldzkiego 10 minut, a do Placu Kromera czy Centrum Handlowego Korona jeszcze krócej. Dla komfortowego funkcjonowania dostęp do komunikacji miejskiej jest niezbędny, dlatego tuż obok Bliskich Kowali znajduje się pętla tramwajowa oraz przystanki dziennej i nocnej linii autobusowej. Kilkaset metrów od osiedla funkcjonuje nowy przystanek kolejowy Wrocław Kowale. Obowiązujący przy ulicy Działdowskiej zakaz ruchu samochodów ciężarowych i ograniczenie prędkości zapewnią mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. O jakość i estetykę infrastruktury w obrębie osiedla Kowale dbają inicjatywy sąsiedzkie i prężnie działająca rada osiedla.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliskie Kowale mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Bliskie Kowale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kowale.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliskie Kowale znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Integracyjny Punkt Przedszkolny Blue Kangaroo w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa Nr 8 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bliskie Kowale jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 360 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliskie Kowale w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 560 m znajduje się WKK Sport Center.

Data publikacji: 18.05.2017

Data aktualizacji: 01.06.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie