Bliskie Kowale

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Działdowska, oferowane bezpośrednio przez JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Wrocław, Psie Pole, Kowale, ul. Działdowska 24-26

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Bliskie Kowale

3 zdjęcia

Bliskie Kowale
Bliskie Kowale
Bliskie Kowale

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Słoneczne Aleje

  Osiedle Słoneczne Aleje

  Wrocław Investment

  Dom Zgorzelisko, Psie Pole, Wrocław
  ul. Tarasa Szewczenki
  7.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 99-117 m2
  • Domów: 14
  • Pokoje: 4-5

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Bliskie Kowale logo

Bliskie Kowale. Idealne dla nowoczesnych rodzin

Komfortowe domy powstają z myślą o wszystkich pragnących dobrze mieszkać i żyć we Wrocławiu. Tworzymy azyl, gdzie będzie można zwolnić tempo, nie wypadając przy tym z miejskiego rytmu – zawsze na własnych zasadach.

Lokalizacja? Wyborna! Bez podmiejskich korków, bez śródmiejskiego zgiełku, w zielonym sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej, blisko centrum wydarzeń i uroków miasta, zaledwie 5 km od Rynku.

To idealna oferta dla małych i dużych rodzin, dla aktywnych i domatorów, dla miłośników zieleni i dla wszystkich, którzy cenią piękno prostych form i funkcjonalnych rozwiązań.

Kameralne mikroosiedle Bliskie Kowale obejmuje łącznie 8 wygodnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, każdy o powierzchni 113 m2. Dwukondygnacyjne segmenty o płaskich dachach w sposób naturalny dzielą się na dwie strefy: dzienną i nocną. Na parterze do wypoczynku zachęca salon z miejscem na kominek i ciekawie przeszklonym wyjściem do ogrodu. Z salonem łączy się przestrzeń rodzinnej jadalni, idealnej, aby postawić tu duży stół. Kuchnię można oddzielić lub pozostawić otwartą, tworząc w ten sposób niemal 50-metrową przestrzeń dzienną. Dodatkowe pomieszczenia na parterze to WC, kotłownia będąca jednocześnie pomieszczeniem gospodarczym i duży korytarz z miejscem na bardzo pojemną szafę.

Piętro kryje dużą rodzinną łazienkę (niemal 8m2!) oraz trzy wygodne sypialnie (18, 16 i 9 m2). Na etapie budowy można tu także łatwo zaaranżować dwie duże sypialnie, w jednej z nich umieszczając garderobę. Brak skosów znacznie ułatwi urządzanie pomieszczeń!

Każdy z domów posiada wyjście do kameralnego ogródka, gdzie może powstać duży taras. Powierzchnie ogródków wynoszą od 30 do 120 m2 – w sam raz, aby cieszyć się własnym kawałkiem zieleni bez poświęcania dużych nakładów pracy i czasu na jego pielęgnację.

Do każdego z domów będzie też przynależeć miejsce parkingowe położone zaledwie kilka kroków od wejścia.

Budowa mikroosiedla Bliskie Kowale zostanie zrealizowana jednoetapowo.

Prace budowlane rozpoczną się w czerwcu 2017 roku. Budynki i infrastruktura zostaną ukończone do maja 2018, a planowane odbiory techniczne odbędą się latem 2018 roku.

Domy zostaną oddane do użytku w standardzie deweloperskim.

Teren Bliskich Kowali zostanie ogrodzony siatką, a wjazd zabezpieczy szlaban. Deweloper przewidział części wspólne, które mieszkańcy będą mogli zagospodarować zgodnie z własną wolą, np. jako wewnętrzny plac zabaw dla najmłodszych.

Inwestycja Bliskie Kowale znajduje się na Kowalach, ul. Działdowska 24-26 (5.2 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Bliskie Kowale została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Bliskie Kowale nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: przynależne do każdego domu.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Deweloper starannie wybrał lokalizację mikroosiedla, tak, aby zapewnić jego mieszkańcom ciszę, dobre sąsiedztwo i doskonałe warunki dojazdu do centrum i pozostałych dzielnic. Bliskie Kowale powstają więc w północno-wschodniej części Wrocławia, w otoczeniu zieleni i niskiej zabudowy, gdzie dominują domy jednorodzinne oraz nowe niewielkie osiedla. Codzienne dojazdy do pracy i szkoły czy szybkie popołudniowo-wieczorne wyprawy do centrum nie będą stanowiły najmniejszego problemu. Dojazd w okolice Rynku zajmuje kwadrans, do Placu Grunwaldzkiego 10 minut, a do Placu Kromera czy Centrum Handlowego Korona jeszcze krócej. Dla komfortowego funkcjonowania dostęp do komunikacji miejskiej jest niezbędny, dlatego tuż obok Bliskich Kowali znajduje się pętla tramwajowa oraz przystanki dziennej i nocnej linii autobusowej. Kilkaset metrów od osiedla funkcjonuje nowy przystanek kolejowy Wrocław Kowale. Obowiązujący przy ulicy Działdowskiej zakaz ruchu samochodów ciężarowych i ograniczenie prędkości zapewnią mieszkańcom komfort i bezpieczeństwo. O jakość i estetykę infrastruktury w obrębie osiedla Kowale dbają inicjatywy sąsiedzkie i prężnie działająca rada osiedla.

Psie Pole to wrocławska dzielnica rozciągająca się w północnej części miasta. Zamieszkuje ją ponad 93 tysiące mieszkańców, a jej obszar liczy prawie 100 km2. Zabudowę tworzą liczne osiedla domów jednorodzinnych i willi oraz trzy duże osiedla: Zakrzów, Psie Pole i Różanka. W południowej części dzielnicy znajduje się duży zespół przemysłowy. Na obrzeżach zaś dzielnicę otaczają tereny zielone w tym lasy: rędziński, osobowicki czy sołtysowicki. W centralnej części znajduje się siedziba Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych. Zachodnią część Psiego Pola ze wschodnią łączy największa arteria tej dzielnicy: ulica Jana Kasprowicza. Przebiega tędy również odcinek obwodnicy śródmiejskiej oraz droga E-67. Dzielnica jest dobrze skomunikowana dzięki dogodnym połączeniom autobusowym i tramwajowym (w szczególności centrum z innymi ważnymi punktami Wrocławia).

Komunikacja

Po wrocławskim Psim Polu porusza się 6 większych linii autobusowych oraz 2 tramwajowe. Mieszkańcy mogą także bez problemu poruszać się jednośladami – funkcjonuje tu rozbudowana trasa rowerowa. Dla podróżujących koleją Psie Pole posiada również swoją stację kolejową, umiejscowioną we wschodniej części dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Bliskie Kowale?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Bliskie Kowale mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Bliskie Kowale znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kowale.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Bliskie Kowale znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Bliskie Kowale znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Integracyjny Punkt Przedszkolny Blue Kangaroo w odległości 270 m, Szkoła Podstawowa Nr 8 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Bliskie Kowale jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Luxmed w odległości 360 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bliskie Kowale w odległości 310 m znajduje się Boisko, w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 560 m znajduje się WKK Sport Center.

Data publikacji: 18.05.2017
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: