Apartamenty Czarna Góra

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż Sienna, oferowane bezpośrednio przez

JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

kłodzki, Sienna, Sienna 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 81 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Czarna Góra

8 zdjęć

Apartamenty Czarna Góra
Apartamenty Czarna Góra
Apartamenty Czarna Góra
Apartamenty Czarna Góra

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 13 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 479 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Apartamenty zlokalizowane u podnóża Ośrodka Narciarskiego Czarnej Góry, w jednym z największych ośrodków narciarskich w południowo-zachodniej części Polski, (Gmina Bystrzyca Kłodzka, województwo dolnośląskie).Atuty inwestycji: – 7% roczna stopa zwrotu zainwestowanej wartości netto zakupionej nieruchomości, ( 1.156,79 zł miesięcznie- 13.881,53 zł rocznie, przy apartamencie 1-pokojowym o powierzchni 42,20 m2 ),- gwarancja zarządzania przez spółkę Czarna GóraS.A (właściciela resortu) wynajmem zakupionego apartamentu, (notarialna umowa najmu zawierana na okres 5 lat)- wysoki standard wykończenia “pod klucz”, miejsce parkingowe oraz udział w narciarni i saunie, sali hobby w cenie apartamentu, – wyjątkowa lokalizacja: usytuowanie apartamentów, w odległości TYLKO 100m od tras zjazdowych, – otoczenie szczytów górskich, najdłuższe nartostrady (10 km), czyni to miejsce idealnym nie tylko dla osób pasjonujących się sportami zimowymi, ale również, dla tych którzy cenią aktywny wypoczynek, – sąsiedztwo licznych uzdrowisk oraz miejscowości turystycznych z ich atrakcjami: Lądek Zdrój, Polanica Zdrój, Stronie Śląskie z pobliską Jaskinią Niedźwiedzią w Kletnie, znane z zabytków Kłodzko oraz słynny dzięki Kopalni Złota, Złoty Stok, stwarzają idealne warunki do wypoczynku o każdej porze roku,- duży potencjał wynajmu, w związku z nieadekwatna ilość miejsc noclegowych do potrzeb rozwijającego się w błyskawicznym tępię ośrodka narciarskiego, – unikalna w skali południowej Polski tradycyjna architektura połączona z nowoczesnymi rozwiązaniami umożliwi wykorzystanie przyrodniczych walorów otoczenia, zapewniając mieszkańcom doskonałą atmosferę, by mogli poczuć jak w zaciszu domowego ogniska, a zarazem móc delektować się przepięknymi widokami,- teren osiedla ogrodzony i chroniony. Wszystkie budynki utrzymane są w tej samej konwencji i kolorystyce, dzięki czemu wszystkie budynki tworzą całość urbanistyczną kameralnego osiedla.

Opis inwestycji:

Kompleks “Apartamenty Czarna Góra” powstający na obszarze o powierzchni 3,14 ha, to zespół 13 budynków (z windami), z 479 apartamentami 1,2 i 3 pokojowymi o powierzchni od 28 do 88m2. Na terenie kompleksu planowana jest budowa SPA, restauracji, sali fitness oraz placu zabaw dla dzieci z materiałów przyjaznych naturze. Układ apartamentów umożliwia ciekawe rozwiązania aranżacyjne, zaprojektowane z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań architektonicznych z podziałem na strefę dzienną i nocną. Każdy apartament posiada przestronny taras lub balkon z nieocenionym widokiem na otaczający krajobraz oraz narciarnie i saunę w każdym budynku. W cenę apartamentu wliczone jest naziemne miejsce parkingowe zlokalizowane przy budynku oraz udział w częściach wspólnych (narciarni i saunie). Kupując apartament, mają Państwo możliwość skorzystania z oferty gwarantowanego przez Czarną Górę S.A. wynajmu zakupionego apartamentu oraz gwarantowany miesięczny czynsz stanowiący równowartość 7% w skali roku zainwestowanego kapitału netto, co przy apartamencie o pow. 28,40 daje kwotę 1.156,79zł miesięcznie, a rocznie 13.881,53 zł.

Inwestycja Apartamenty Czarna Góra znajduje się w Siennej (20.2 km od Kłodzka), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Czarna Góra została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 479 nowych mieszkań znajdujących się w 13 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Czarna Góra nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Polanica-Zdrój położona jest w województwie dolnośląskim. Leży w centralnej części Kotliny Kłodzkiej. Jest słynnym na całą Polskę miasteczkiem uzdrowiskowym. Nietypowy układ miasta nie jest żadną przeszkodą zarówno dla mieszkańców, jak i turystów, a nawet uznawany jest za jego duży atut. Polanica-Zdrój nie posiada klasycznego rynku, a w samym centrum znajduje się Park Zdrojowy, wokół którego rozbudowała się miejscowość. Położenie w malowniczej dolinie Bystrzycy Dusznickiej przyciąga każdego roku coraz więcej osób. Ponadto warto wspomnieć, że w okolicy łącznie znajduje się ok. 100 km szlaków turystycznych.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Czarna Góra?

Jeśli chodzi o komunikację, to znajduje się tutaj droga wojewódzka nr 388, która łączy Bystrzycę Kłodzką z Ratnem Dolnym. Przez północną granicę miasta przebiega droga krajowa nr 8 i trasa europejska E67. Ponadto droga powiatowa zapewnia dojazd ze Szczytna, Polanicy-Zdroju do Szalejowa Górnego. W pobliżu centrum miasta znajduje się dworzec autobusowy, który posiada bezpośrednie połączenia autobusowe lokalne oraz dalekobieżne m.in. do Warszawy, Kielc, Łodzi, Gorzowa Wielkopolskiego, Zielonej Góry czy Katowic. Najbliżej znajdującym się lotniskiem oddalonym o 102 km jest port lotniczy Wrocław-Strachowice im. Mikołaja Kopernika.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Czarna Góra mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 413 metrów od inwestycji Apartamenty Czarna Góra znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Czarna Góra w odległości 736 m znajduje się Czarna Góra Resort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: