Apartamenty Willa Hortensja

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJakon Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 133 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Międzywodzie(0.4 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzywodzie, ul. Wojska Polskiego (52.6 km od Szczecina)
  Apartamenty Międzywodzie
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 42
  Powierzchnia: 24 - 85 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera
 • 5 To The Sea(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzywodzie, ul. Wczasowa (51.8 km od Szczecina)
  5 To The Sea
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 33 - 65 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  WW Building Development
 • Apartamenty Dziwnów(2.5 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Dziwnów, ul. Armii Krajowej (53.2 km od Szczecina)
  Ceny od: 7 500/m2
  Apartamenty Dziwnów
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 40 - 44 m2
  Liczba pokoi: 2
  WSM DOM S.C.

Opis Inwestycji

Willa Hortensja to budynek, który powstał w urokliwej nadmorskiej miejscowości Międzywodzie, zaledwie w odległości 300 m od morza. W budynku trzykondygnacyjnym zaprojektowanych zostało 35 apartamentów jedno i dwupokojowych, o powierzchniach od 29 m2 do 63 m2. Apartamenty usytuowane na ostatniej kondygnacji powiększone zostały o antresole, pozwalając na urozmaicenie aranżacji wnętrza. Do każdego apartamentu przyporządkowane zostały wygodne miejsca parkingowe lub wydzielone miejsca garażowe oraz komórki lokatorskie.

Inwestycja Apartamenty Willa Hortensja znajduje się w Międzywodziu, ul. Poprzeczna (52.2 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera Jakon Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Willa Hortensja została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych apartamentów w tym 1 lokal typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Willa Hortensja pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 75 do 78 metrów kwadratowych w cenie od 4 835 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Jakon Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 35 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Konstrukcja budynku
Fundamenty: Budynek posadowiony na monolitycznej płycie żelbetowej
Stolarka okienna
Okna PCV od zewnątrz w laminacie drewnopodobnym, a od wewnątrz w kolorze białym, Okna wyposażone w okucia obwiedniowe, z możliwością rozszczelniania, rozwieralno-uchylne (zgodnie z dokumentacją budowlaną), dwuszybowe, o współczynniku K=1,1 W/m2K
Drzwi zewnętrzne
Drewniane w laminacie drewnopodobnym, wzmocnione
Balkony
Izolowane przeciwwilgociowo, wykończone płytkami ceramiczny mrozoodpornymi, balustrady stalowo-szklane
Posadzka
Posadzki na korytarzach części wspólnych (z wyjątkiem piwnicy) wykończone kamieniem naturalnym oraz płytkami gresowymi, odpornymi na ścieranie. W piwnicy oraz w garażach posadzki betonowe
Ściany
Ściany nośne: Ściany zewnętrzne wykonane z pustaków ceramicznych typu porotherm gr. 25cm. Ściany wewnętrzne wykonane z bloczków silikatowych gr. 25cm Ścianki działowe: Ściany działowe łazienek wykonanie z bloczków gazobetonowych, niewielkie wygrodzenia w pomieszczeniach wykonane w systemie gipsowo-kartonowym lub murowane; komórki lokatorskie wydzielone siatką
Parapety wewnętrzne
Parapety wewnętrzne z konglomeratu
Instalacje
Instalacja elektryczna Podejście 3-fazowe do kuchni elektrycznej, gniazda 30cm nad podłogą, przełączniki 1,3m nad podłogą, włączniki i gniazdka w kolorze białym, punkty oświetleniowe zakończone kostką, rozmieszczenie i ilość zgodnie z projektem; Instalacja wod-kan Instalacja ciepłej i zimnej wody prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach; instalacja kanalizacyjna z rur PCV prowadzona w posadzkach, szachtach lub bruzdach; Instalacja telewizyjna i telefoniczna Zespół antenowy telewizji analogowej i cyfrowej na dachu budynku; Instalacja telefoniczna, telewizji analogowej i cyfrowej doprowadzona do każdego mieszkania; usytuowanie gniazdek zgodnie z projektem; Instalacja domofonowa Instalacja domofonowa z panelem zewnętrznym zamontowanym przy drzwiach wejściowych do budynku oraz furtce, doprowadzona do każdego mieszkania;
Ogrzewanie
Ogrzewanie elektryczne w każdym z mieszkań oraz w części wspólnej budynku z wyjątkiem piwnicy
Wyposażenie łazienki
Umywalka na szafce z blatem wraz z baterią, toaleta wisząca z deską twardą, kabina prysznicowa z brodzikiem oraz baterią, wykonane podejścia pod podłączenie pralki; elektryczny pojemnościowy podgrzewacz wody zawieszony na ścianie , lustro, lampy oświetleniowe; W łazience szafka zabudowująca elektryczny podgrzewacz wody;
Wyposażenie kuchni
Aneks kuchenny wyposażony w szafki dolne i górne, zlew z baterią, wbudowaną lodówkę, ceramiczną płytę elektryczną dwupolową, pochłaniacz, blat laminowany, ściana aneksu kuchennego wykończona płytą meblową laminowaną;
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Willa Hortensja

Atrakcyjna lokalizacja tej inwestycji z pewnością przyciągnie wszystkich miłośników nadmorskiego klimatu.W najbliższej okolicy odnajdą Państwo liczne oferty atrakcyjnej rekreacji i możliwości aktywnego spędzania wolnego czasu. Są to m. in. pole golfowe Amber Baltic, rezerwat żubrów, liczne szlaki piesze i rowerowe.

Międzywodzie to miejscowość położona wśród sosnowych lasów. Jej północną granicę wyznacza Bałtyk, a południową Zalew Kamieński. Położone na Wyspie Wolin Międzywodzie to doskonałe miejsce dla aktywnego wypoczynku. To świetna baza wypadowa do poznawania tej kryjącej wiele tajemnic wyspy. Blisko jest stąd do Wolińskiego Parku Narodowego, pola golfowego w Kołczewie, osady wikingów w Wolinie czy Międzyzdrojów. Miłośnicy wodnych sportów, oprócz morza mogą korzystać tu z wód Zalewu Kamieńskiego, u brzegu którego położony jest gruntownie zmodernizowany i dostosowany do europejskich standardów pirs dla żeglarzy. Na terenie Międzywodzia znajduje się kilka dużych ośrodków rehabilitacyjnych, głównie dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych i narządów ruchu. Znajdują się tutaj zejścia na plaże przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W kilku ośrodkach wypoczynkowych czynne są kryte baseny. Tak jak w pozostałych miejscowościach, plaża jest tu czysta i szeroka. Oprócz tego w Międzywodziu działa wiele różnych lokali gastronomicznych, sklepów z pamiątkami oraz kino.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Willa Hortensja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Apartamenty Willa Hortensja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Willa Hortensja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 210 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 300 m znajduje się Hit.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Willa Hortensja w odległości 120 m znajduje się siłownia, w odległości 210 m znajduje się Basen, w odległości 260 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.06.2015

Data aktualizacji: 19.07.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie