Wille Domasław etap III

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez IW DOM Sp. z o.o. Sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 3 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Kwiatowe(0.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Domasław, ul. Wrocławska (4.4 km od Wrocławia)
  Osiedle Kwiatowe
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 138 m2
  Liczba pokoi: 4
  DŚ Development S.C.

Opis Inwestycji

Osiedle „Wille Domasław” to kameralny zespół 24 dwukondygnacyjnych lokali mieszkalnych rozmieszczonych w 6 domach dwulokalowych i 3 domach czterolokalowych ( 18 lokali skrajnych i 6 lokali wewnętrznych). Powstaje w Domasławiu – małej, spokojnej miejscowości; w bliskim sąsiedztwie lokalnego parku, boiska sportowego i placu zabaw.Wszystkie budynki mają prostą nowoczesną bryłę, a do ich budowy używane są dobrej jakości sprawdzone materiały budowlane i elementy wykończeniowe.Realizacja projektu podzielona jest na 3 etapy:Etap I2 domy dwulokalowe ( 1A, 1B, 2A, 2B)Etap II2 domy dwulokalowe (4A, 4B, 5A, 5B)1 dom czterolokalowy (3A, 3B, 3C, 3D)Etap III2 domy dwulokalowe (7A, 7B, 8A, 8B )2 domy czterolokalowe (6A, 6B, 6C, 6D/ 9A, 9B, 9C, 9D)

Inwestycja Wille Domasław etap III znajduje się w Domasławiu, ul. Sosnowa (4.8 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera IW DOM Sp. z o.o. Sp. K..

Inwestycja Wille Domasław etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów w tym 13 domów typu bliźniak, 5 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Wille Domasław etap III pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 148 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IW DOM Sp. z o.o. Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 9 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 278 do 285 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wille Domasław etap III

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Data publikacji: 24.08.2018

Data aktualizacji: 01.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie