Osiedle Na Wzgórzu

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIR Development Sp. z o.o. Sp.k.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Na Wzgórzu dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
2
5
136,85 m²
219 m2
3
5
136,85 m²
219 m2
4
5
136,85 m²
219 m2
5
5
136,85 m²
219 m2
9
5
136,85 m²
202 m2
10
5
136,85 m²
202 m2
11
5
136,85 m²
202 m2
12
5
136,85 m²
202 m2

Opis Inwestycji

OSIEDLE NA WZGÓRZU stanowią dwadzieścia cztery budynki mieszkalne zgrupowane w czterech szeregach usytuowanych prostopadle do ul. Mokra Strona, co zapewnia każdemu mieszkańcowi piękne widoki na panoramę Rzeszowa i okolic.Stosunkowo niewielkie gabaryty zabudowy sprawiają, że nie dominuje ona nad sąsiednimi domami jednorodzinnymi. Usytuowanie osiedla przy ulicy bocznej Al. Sikorskiego sprawia, że staje się ono bardziej kameralne a przy tym nie traci szybkiego połączenia z drogą dwupasmową w kierunku centrum Rzeszowa.Dojazd do Al. Sikorskiego zajmuje zaledwie minutę czasu, a do centrum Rzeszowa jedyne 15 minut.Bryła projektowanych budynków na OSIEDLU NA WZGÓRZU jest nowoczesna a zarazem prosta i ponadczasowa. Wejścia do domów podkreślone są poprzez wysunięcia bryły wykończone w kolorze drewna oraz jasno-szarego tynku.Balkony oraz tarasy zaprojektowane są na całej szerokości budynku zarówno od ogrodu jak i od wejścia. Aby zapewnić intymność mieszkańcom, zastosowano podziały między ogrodami oraz stopniowanie i klimatyczne skarpy, które w przyszłości mogą stanowić piękną wystawę dla kwiatów ogrodowych.Pomieszczenia zaprojektowano z myślą o przyszłych mieszkańcach, aby każdy czuł się swobodnie i przytulnie we własnym domu. Duże przeszklenia, zarówno od frontu domu jak i od ogrodu, gwarantują optymalne nasłonecznienie pomieszczeń.Całość inwestycji została podzielona na cztery zadania. W obecnej chwili realizowany jest pierwszy etap budowy osiedla obejmujący zadanie 1 i 2.

Inwestycja Osiedle Na Wzgórzu znajduje się w Rzeszowie, ul. Mokra Strona (7.2 km od centrum Rzeszowa), jest realizowana przez dewelopera IR Development Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Osiedle Na Wzgórzu jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów w tym 13 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Na Wzgórzu pozostało na sprzedaż 8 nowych domów o powierzchni 137 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 137 m2 (8 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IR Development Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
stan surowy, standard deweloperski
Elewacja
tynk cienkowarstwowy, deska kompozytowa
Stolarka okienna
okna i drzwi balkonowe: PVC 3-szybowe, 5-cio komorowe, ramy i ościeżnice okienne w kolorze białym od wewnątrz i antracytowym od zewnątrz
Drzwi zewnętrzne
wejściowe - jednoskrzydłowe w kolorze Antracyt, antywłamaniowe
Balkony
balkony i tarasy: żelbetonowe, ocieplone styropianem, wykończone płytkami mrozoodpornymi w kolorze Antracyt
Posadzka
warstwy izolacyjne wykończone wylewką cementową
Ściany
wykończenie ścian i stropu: tynki cementowo-wapienne, maszynowe zewnętrzne: z pustaków ceramicznych gr. 24 cm na zaprawie murarskiej wewnętrzne: z bloczków silikatowych gr. 18 cm i 12 cm
Instalacje
instalacje wod-kan: rury rozprowadzone z podejściami (bez armatury) instalacja elektryczna, rtv, internetowa: rozprowadzona, z gniazdami
Ogrzewanie
indywidualne, kocioł gazowy, grzejniki stalowe płytowe, ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazience na piętrze
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 8 domów w tym 8 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów: 137 m2.
Powierzchnie działek:od 202 do 219 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Na Wzgórzu

Osiedle na wzgórzu cechuje atrakcyjne położenie na widokowej działce z bardzo dobrym układem komunikacyjnym z centrum Rzeszowa oraz Tyczyna. Dojazd do centrum dwupasmową al. Sikorskiego (10 minut samochodem) łączy się z komfortem i ciszą pięknych zielonych terenów. W pobliżu znajdują się sklepy samoobsługowe, przedszkola, szkoła podstawowa, oraz przystanki autobusowe MPK co zapewnia komfort codziennego życia. Domy na OSIEDLU NA WZGÓRZU to idealne połączenie komfortu życia i wytchnienia z dala od gwaru miasta.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Na Wzgórzu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Osiedle Na Wzgórzu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sikorskiego granica 15.

Data publikacji: 29.11.2018

Data aktualizacji: 12.05.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie