Porąbki Premium

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInżynieria Rzeszów

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Porąbki Premium dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
3A
6
164 m²
867 m2
5B
6
129 m²
851 m2

Opis Inwestycji

Realizowana inwestycja PORĄBKI PREMIUM to efekt współpracy firm INŻYNIERII RZESZÓW S.A. oraz IR DEVELOPMENT SP.Z O.O. SP.K.Przedsięwzięcie to obejmowało budowę pięciu budynków mieszkalnych, jednorodzinnych usytułowanych przy ulicy Porąbki na osiedlu Budziwój w Rzeszowie. Inwestycja została zakończona, a budynki oddane do użytkowania.PORĄBKI PREMIUM to I etap planowanej zabudowy terenu przy ulicy Porąbki w Rzeszowie.Zrealizowana inwestycja obejmuje:3 domy o powierzchni całkowitej 198,84 m2 w tym dwustanowiskowy garaż o powierzchni 34,51 m22 domy o powierzchni całkowitej 148,44 m2 w tym jednostanowiskowy garaż o powierzchni 19,06 m2.Domy są usytuowane na przestrzennych działkach o powierzchni od 8 ar do 10 ar.Projektowane budynki składają się z nałożonych na siebie kilku brył, z których dominującą i charakteryzującą dla obu typów domów jest część przykryta dachem dwuspadowym.Białe i szare elewacje są tłem dla wykończeń w stylu drewna naturalnego oraz cegły. Od strony południowej zlokalizowane są tarasy, zaś garaże po przeciwnej stronie budynków. Podjazdy do posesji, chodniki i miejsca postojowe wykonane zostaną z kostki brukowej a ogrodzenie z klimatycznych gabionów. Duże okna które znajdują się w mieszkaniach gwarantują optymalne nasłonecznienie pomieszczeń.W budowie wykorzystujemy wysokiej jakości materiały przy optymalnych rozwiązaniach konstrukcyjnych.

Inwestycja Porąbki Premium znajduje się w Rzeszowie, ul. Porąbki (7.7 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Inżynieria Rzeszów.

Inwestycja Porąbki Premium została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów w tym 3 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Porąbki Premium pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchniach od 129 do 164 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 6-pokojowe o powierzchni od 129 do 164 m2 (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inżynieria Rzeszów przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu dom wolnostojący.
Powierzchnie domów:od 129 do 164 m2.
Powierzchnie działek:od 851 do 867 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 6-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Porąbki Premium

Osiedle położone jest w odległości 10 minut spacerem od sklepu SPAR, kościoła, przedszkola, szkoły podstawowej, ośrodka zdrowia, punktu aptecznego, osiedlowego domu kultury, przystanków autobusowych linii 7, 12, 21, 37 co zapewnia komfort codziennego życia. To wprost wymarzone otoczenie, by uprawiać jogging, jeździć na rowerze lub rozkoszować się spacerami z rodziną. Domy na osiedlu Budziwój to idealne połączenie komfortu życia i wytchnienia z dala od gwaru miasta. Oferta skierowana jest dla osób ceniących aktywny wypoczynek jak i rodzin z dziećmi.

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

W odległości 1450 metrów od inwestycji Porąbki Premium znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Jana Pawła II Kolonia (48A).

Data publikacji: 29.11.2018

Data aktualizacji: 06.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie