Wille Raczyńskiego

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Raczyńskiego 27 / Rivolego, oferowane bezpośrednio przez

INVESTA Deweloper

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Raczyńskiego 27 / Rivolego 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Wille Raczyńskiego

4 zdjęcia

Wille Raczyńskiego
Wille Raczyńskiego
Wille Raczyńskiego
Wille Raczyńskiego

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wille Raczyńskiego to kameralne budynki jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej ulokowane w prestiżowej i spokojnej dzielnicy Poznania, na Podolanach.Bliskość szkół, przedszkoli oraz dogodne połączenia komunikacyjne z centrum Poznania to niewątpliwe zalety tej inwestycji.Wille Raczyńskiego to nowoczesna architektura, komfort przestrzeni i najwyższa jakość wykonania. Każdy budynek jest indywidualny co podkreślają odmienne wykończenia elewacji z cegły klinkierowej. Kolory wykończeń to barwy ziemi-beżu, szarości, ochry lub czerwieni.Wiemy jak cenna jest przestrzeń dlatego wnętrza są przestronne i posiadają duże przeszklenia by były jasne i doświetlone. Drewniane tarasy i eleganckie balustrady to dodatkowe atuty dla osób ceniących komfort i przestrzeń.Dopełnieniem całości jest zadbane otocznie – ogrodzenie i zagospodarowanie harmonizujące z bryłą budynku. Przed każdym z budynków zaprojektowano wiatę na dwa samochody osobowe oraz dodatkowo utwardzoną kostką przestrzeń (potencjalne dwa dodatkowe miejsca postojowe).

Inwestycja Wille Raczyńskiego znajduje się na Starym Mieście, ul. Raczyńskiego 27 / Rivolego 3 (0.1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez INVESTA Deweloper.

Inwestycja Wille Raczyńskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wille Raczyńskiego nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców INVESTA Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wille Raczyńskiego?

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wille Raczyńskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 865 metrów od inwestycji Wille Raczyńskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Poznań Główny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wille Raczyńskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Raczyńskiego znajduje się 61 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Wyższa Szkoła Bankowa w odległości 178 m, Fashion School Poznań w odległości 192 m, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu w odległości 253 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wille Raczyńskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek leczenia Uzależnień i Współuzależnień w odległości 115 m, Gabinet stomatologiczny w odległości 197 m, WIA-DENT w odległości 246 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wille Raczyńskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 56 m znajduje się Społem, w odległości 58 m znajduje się Koziegłowy, w odległości 58 m znajduje się Azjatycki Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wille Raczyńskiego w odległości 183 m znajduje się Fitness Point, w odległości 277 m znajduje się boisko / kort, w odległości 334 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: