Nowe Parkeko 2.0

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Invest House S.A.

wielicki, Niepołomice, ul. Szałwiowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Nowe Parkeko 2.0

7 zdjęć

Nowe Parkeko 2.0
Nowe Parkeko 2.0
Nowe Parkeko 2.0
Nowe Parkeko 2.0

Najbliższe inwestycje

  • Batorego House
    od: 4 920 zł/m2

    Soltris Developer

Opis Inwestycji

Osiedle Nowe Parkeko 2.0 to kameralny zespół 14 domów jednorodzinnych o wysokim standardzie wykończenia. Inwestycja stanowi kompleks budynków zaprojektowanych w nowoczesnej i dynamicznej formie. Osiedle jest w pełni przyjazne osobom niepełnosprawnym – jest miejscem bez barier architektonicznych. Na terenie osiedla funkcjonuje prywatne przedszkole, lekarz weterynarz, biuro księgowe oraz kawiarnia.

Głównymi zaletami Nowe Parkeko 2.0 jest korzystny stosunek cen do wysokiego standardu domów i mieszkań. Architektura domów jest odważna i odbiega znacznie od budownictwa, jakie widzimy na co dzień i do jakiego przywykliśmy.

Domy budowane z pustaka ceramicznego w klasycznej technologii ocieplone 20cm styropianem, spełniają wszystkie wymagane normy. Ze względu na zastosowaną technologię termoizolacji, dadzą one Państwu duże poczucie bezpieczeństwa i komfort, związany między innymi z niewysokimi kosztami ogrzewania. Układ przestrzenny całości osiedla został starannie zaprojektowany i dzięki przemyślanym ciągom komunikacyjnym podnosi walory użytkowe domów oraz sprzyja utrzymaniu bezpieczeństwa.

Inwestycja Nowe Parkeko 2.0 znajduje się w Niepołomicach, ul. Szałwiowa (2.3 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Invest House S.A..

Inwestycja Nowe Parkeko 2.0 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z w tym 10 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Nowe Parkeko 2.0 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 123 metrów kwadratowych w cenie od 420 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest House S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
przystosowane dla niepełnosprawnych
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja Nowe Parkeko 2.0 jest również dogodna dla osób koncentrujących swoją działalność w Krakowie. Na dzień dzisiejszy odległość około 24 km do centrum Krakowa można pokonać dwoma różnymi drogami w 30 minut. Na szczególną uwagę zasługuje połączenie autostradowe ze zjazdem w Szarowie, co skraca czas dojazdu do 10 minut. Obecnie w przebudowie jest ulica Igołomska, która jest poszerzana i modernizowana. Do dyspozycji jest szereg połączeń komunikacyjnych dużych i małych przewoźników. W bliskim sąsiedztwie znajdują się: • Szkoła podstawowa – 2 km • Prywatne przedszkole na terenie osiedla • Szkoła muzyczna – 3 km • Nowoczesna szkoła średnia (w budowie) – 600 m • Zespół Szkół im. Ojca Św. Jana Pawła II w Niepołomicach – 3 km • Niepołomickie Centrum Lecznicze – 2 km • Rynek w Niepołomicach – 2 km • Puszcza Niepołomicka – 1 km • Biedronka – 1,2 km • Centrum sportu: basen, korty tenisowe – 2 km • Ośrodek jazdy konnej – 1,5 km • Wisła – 2 km • Węzeł A4 Szarów – 7 km • Przystanek MPK – 50 m • Główny Dworzec Kolejowy – 24 km • Lotnisko w Balicach – 36 km

Niepołomice to miasto leżące w woj. małopolskim i należące do powiatu wielickiego. Jego powierzchnia wynosi ok. 27 km2, a mieszka tu 10 091 osób. Niepołomice leżą nad Wisłą, która biegnie przez całą ich północną granicę. W kwestii zabudowy widać dość wyraźny podział miasta na część zabytkową i usługową, której najważniejszym punktem jest Zamek Królewski wybudowany przez Kazimierza Wielkiego. Mieszkalna część Niepołomic skupia się we wschodniej części miasta. To właśnie nieruchomości mieszkalne dominują w tutejszej zabudowie. Jednym z największych walorów miasta jest przyroda, a w szczególności leżąca na południowym wschodzie Puszcza Niepołomicka, zajmująca ogółem ponad 11,7 tys. ha. Niepołomice mogą się też pochwalić obserwatorium astronomicznym organizującym nocne pokazy nieba. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi miejscowościami w regionie.

Komunikacja

Przez Niepołomice biegnie droga wojewódzka nr 964 oraz droga krajowa nr 75. Niedaleko południowej granicy miasta przebiega autostrada A4 będąca istotną arterią dla europejskiej komunikacji drogowej. Podstawą transportu publicznego są tu regularnie kursujące lokalne busy oraz autobusy PKS. Docierają tu również krakowskie autobusy miejskie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Parkeko 2.0 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Nowe Parkeko 2.0 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niepołomice Jazy II.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Parkeko 2.0 znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Prywatne Eko-Park w odległości 140 m, Prywatne Przedszkole Językowo-Artystyczne "Słoneczna Kraina" w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Parkeko 2.0 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 380 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Parkeko 2.0 w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 140 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.02.2019
Data aktualizacji: 05.03.2020
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: