Golf Park

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInpro S.A.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Navigator Miszewko(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż kartuski, Miszewko, ul. Admirała Andrzeja Karwety (3.9 km od Gdańska)
  Navigator Miszewko
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 155 m2
  Liczba pokoi: 5
  Navigator Miszewko

Opis Inwestycji

Osiedle 81 domów jednorodzinnych i bliźniaczych położone jest 100m od jeziora Tuchomskiego w otoczeniu przyrody, jej dźwięków i zapachów.Osiedle zlokalizowane 6,6 km do granic Gdyni, 4,8 km do Chwaszczyna, 11,5 km do Portu Lotniczego im. Lecha Wałęsy i 5,5 km do pola golfowego Tokary.Proponujemy Państwu domy o powierzchni od 158 m2 do 208 m2, położone na działkach o powierzchni od 600 m2 do 1.549 m2. Osiedle jest ogrodzone i chronione. W ramach osiedla zaprojektowane zostały tereny zielone, plac zabaw, boisko wielofunkcyjne. Całe osiedle Golf Park podłączone jest do gminnej sieci kanalizacyjnej.INPRO S.A. wykonało także drogę o szer. 5 m oraz chodnik o szerokości 1,5m od drogi krajowej do wjazdu na osiedle.Osiedle składa się z 4 etapów.W ogrodzieZa oknem swojego salonu mieszkańcy Golf Parku nie mają zatłoczonego skrzyżowania czy szarych wieżowców. Otacza ich przystrzyżona trawa, pełna paleta barw ogrodowych roślin czy uśmiech dziecka bawiącego się z psem na trawniku własnego ogródka.Powierzchnie działek osiedla zamykają się w przedziale od 600 m2 do 1.549 m2, co pozwala na dowolne aranżowanie przestrzeni ogrodowej przez jej właścicieli.Atrakcje dla całej rodzinyZ myślą o rodzinach zbudowaliśmy plac zabaw dla najmłodszych i boisko wielofunkcyjne ku uciesze starszych dzieci, a także dorosłych. Możliwość spędzania wolnego czasu razem na świeżym powietrzu w pobliżu swojego dom stanowi duży atut dla każdej rodziny.Park osiedlowyDodatkową atrakcją jest także park osiedlowy, z wydzieloną strefą na rozpalenie ogniska, będącą idealnym miejscem do spotkań ze znajomymi czy sąsiadami.

Inwestycja Golf Park znajduje się w Tuchomiu, ul. Kasztanowa (4.8 km od Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Inpro S.A..

Inwestycja Golf Park jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 83 nowych domów w tym 19 domów typu dom wolnostojący, 25 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Golf Park pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 158 do 201 metrów kwadratowych w cenie od 633 002 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inpro S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2013 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 83 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Wysokość budynku: 1,5 kondygnacji; wysokość kondygnacji parterowej 2,8 m; fundamenty - żelbetowe; ściany - murowane, bloczki silikatowe i żelbetowe gr. 18cm; strop - filigran gr. 22cm; ściany wewnętrzne - bloczki silikatowe, ścianki działowe - bloczki silikatowe, ściany łazienki i WC gr. 12cm, pozostałe gr. 8cm. Konstrukcja dachu - drewniana pokryta dachówką betonową BRAAS. Elewacja - styropian 15cm, tynk podkładowy tradycyjny, wyprawa cienkowarstwowa, zewnętrzne poręcze i bariery - stalowe malowane proszkowo, stolarka okienna i drzwi balkonowe - podwójnie szklone okna białe PCV 5-cio komorowe profil VEKA (wsp. szyb U=1,1) z nawietrznikami higrosterowanymi, parapety zewnętrzne blacha powlekana, parapety wewnętrzne - brak, drzwi wejściowe do budynków GERDA - o podwyższonej wytrzymałości na włamanie, brama garażowa HORMANN - segmentowa metalowa, ocieplana. Elementy zewnętrzne - balkony podłoże betonowe, tarasy zewnętrzne - brak, ogrodzenie terenu działki - płot systemowy. Przed domami otwarte trawniki oraz chodniki i podjazdy dla samochodów z kostki betonowej.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro.

Lokalizacja inwestycji Golf Park

Powiat kartuski zajmuje 1121 kilometrów kwadratowych. Mieszka tutaj ponad 120 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą następujące gminy: miejsko-wiejskie Kartuzy i Żukowo oraz wiejskie Sierakowice, Somonino, Stężyca, Przodkowo, Chmielno, Sulęczyno. Największymi walorami powiatu kartuskiego, który leży w tak zwanej Szwajcarii Kaszubskiej, są lasy i jeziora. Turystyka jest ważną gałęzią gospodarki, wciąż rozwija się także rolnictwo. Bliskość Gdańska i Gdyni oraz piękno kartuskiej przyrody przyciągają nowych mieszkańców, których liczba wzrasta z roku na rok (przez ostatnich 10 lat – o około 19 tysięcy). Tutejsza ludność silnie identyfikuje się z kaszubską kulturą, o czym można się przekonać na przykład w lokalnych restauracjach i na festynach.

Komunikacja

Najważniejszą rolę w komunikacji publicznej odgrywają autobusy. Na przykład autobusem prywatnego przewoźnika „Gryf” można dojechać z Kartuz do głównego dworca w Gdańsku w około 50 minut, a z Żukowa – w około 30 minut.

Data publikacji: 11.04.2014

Data aktualizacji: 21.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie