Bingo Home

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Pod Lasem, oferowane bezpośrednio przez Inkom S.A.

średzki, Wilkszyn, ul. Pod Lasem

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Bingo Home

7 zdjęć

Bingo Home
Bingo Home
Bingo Home
Bingo Home

Najbliższe inwestycje

  • Osiedle Pod Lasem
    od: 4 279 zł/m2

    Dream House Invest Development

Opis Inwestycji

Domy szeregowe w otoczeniu zielonego Wilkszyna to propozycja dla osób wielbiących szeroką przestrzeń i święty spokój. W tym miejscu łatwo zapomnieć o codziennych problemach. Osiedle położone jest w sąsiedztwie lasów, tutaj można oddychać swobodnie.

Powrót do rzeczywistości zapewnia sprawna komunikacja z Wrocławiem i ukształtowana infrastruktura najbliższych miejscowości. Dojazd do centrum samochodem zajmuje około 25 minut. Możliwa jest również podróż komunikacją miejską. Autobus z pobliskiej ulicy Polnej jedzie do centrum Leśnicy, tam wystarczy przesiąść się w tramwaj.

Wiele codziennych spraw wygodnie jest załatwić na miejscu. W Wilkszynie znajduje się nowoczesny kompleks sportowy, przychodnia, market i stacja paliw. W dzień wolny od pracy można bez końca spacerować, jeździć na rowerze, grać w piłkę nożną lub odwiedzić pobliską cukiernię bądź restauracje. Dla chętnych nawet szkoła jazdy konnej jest na wyciągnięcie ręki.

27 domków tworzy kameralne osiedle Bingo Home. Każdy z nich ma ten sam przemyślany układ. Na 100 metrach kw zaplanowano 3 sypialnie, salon z kuchnią, 2 łazienki, garderobę i strych. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców jest własny ogród z tarasem i dwa miejsca postojowe.

Na wczesnym etapie budowy właściciele sami mogą zdecydować jak wyglądało będzie ich przyszłe lokum. Dostępna jest opcja zmian w układzie ścian działowych. Dodatkowo oferujemy elastyczne pakiety wykończenia pod klucz. Wybór poszczególnych elementów wyposażenia uzależniamy od gustu naszych klientów.

Inwestycja Bingo Home znajduje się w Wilkszynie, ul. Pod Lasem (1.1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Inkom S.A..

Inwestycja Bingo Home została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Bingo Home pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 102 metrów kwadratowych w cenie od 399 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Inkom S.A. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 27 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Wykończenie pod klucz w programie INHOME.
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Domy posiadają dwa prywatne miejsca postojowe..
Udogodnienia:
plac zabaw, boisko, przystosowane dla niepełnosprawnych
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, staw

Lokalizacja inwestycji

Najbliżej Przyroda jest najcenniejszym elementem najbliższego otoczenia osiedla Bingo Home. Liczne lasy, łąki, gaje i polne ścieżki przyjaźnie wypełniają przestrzeń. By w ciekawy sposób spędzić wolny weekend, nie trzeba nigdzie wyjeżdżać. To miejsce w sam raz dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek, amatorów biegania i nordic walking. Inne sporty uprawiać można na pobliskim Orliku. W ramach kompleksu dostępne jest boisko z trawą do gry w piłkę nożną oraz boisko wielofunkcyjne do gry w siatkówkę i koszykówkę. Obok znajduje się zewnętrzna siłownia, stół do ping-ponga i plac zabaw dla najmłodszych. Niespotykaną atrakcją jest Stajnia Febus. Bliżej W centrum Wilkszyna znajduje się kościół Świętego Wawrzyńca wpisany na listę Narodowego Instytutu Dziedzictwa. Współczesną atrakcją jest restauracja Kredens i cukiernia YOGI. Codzienne sprawy można załatwić dzięki obecności marketu, stacji paliw i przychodni. Blisko W zasięgu 40 minut rowerem jest Pałac Brzezina i Zamek na wodzie w Wojnowicach.

Województwo dolnośląskie, jedno z 16 województw ze stolicą we Wrocławiu. Zostało utworzone w 1999 roku z ziem poprzednich województw wrocławskiego, legnickiego, jeleniogórskiego, wałbrzyskiego i części leszczyńskiego oraz kaliskiego. Województwo to jest położone na południowym zachodzie kraju, obejmując znaczną część historycznego Śląska (Dolny Śląsk) i wschodnie Łużyce Górne.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Bingo Home w odległości 540 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.09.2016
Data aktualizacji: 23.10.2018

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Wilkszynie

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: