Soleo Park

Apartamenty na sprzedaż ul. Żurawia, oferowane bezpośrednio przez Idea Invest Spółka Jawna

gryficki, Rewal, ul. Żurawia 12
Ceny od: 14 517 zł brutto/m2
Soleo Park

15 zdjęć

Soleo Park
Soleo Park
Soleo Park
Soleo Park

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Soleo Park dostępne są 4 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
3
3
61,65 m²
135 m2
5
3
61,65 m²
135 m2
6
3
61,65 m²
135 m2
8
3
61,65 m²
135 m2

Opis Inwestycji

SOLEO Park to kameralne osiedle 30. wolnostojących apartamentów dwupoziomowych z prywatnymi jacuzzi, będące częścią resortu SOLEO, z dostępem do licznych atrakcji m.in. całodziennych animacji, dwóch basenów z podgrzewaną wodą, brodzika dla dzieci, 4 placów zabaw, 3 dużych sal zabaw, boiska sportowego oraz restauracji, drink barów, lodziarni.

SOLEO Park to doskonałe połączenie intratnej inwestycji i możliwości wypoczynku w drugim domu nad morzem. Osiedle zostało zaprojektowane w taki sposób, aby zapewnić ciszę i spokój mieszkańcom osiedla, jednocześnie zapewniając dostęp do wydzielonej strefy atrakcji. SOLEO Park będzie funkcjonować jako resort wakacyjny, swoimi atrakcjami i profesjonalnym zarządzaniem zapewni właścicielom obiektów znaczący zwrot z inwestycji.

Inwestycja Soleo Park znajduje się w Rewalu, ul. Żurawia 12 (18.6 km od Międzywodzia), jest realizowana przez Idea Invest Spółka Jawna.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 30 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Soleo Park w sprzedaży 4 nowe domy o powierzchni 62 metrów kwadratowych, w cenie od 895 000 zł.

Dostępne są domy:

 • 3-pokojowe o powierzchni 62 m2 w cenie od 895 000 zł (4 domy)

Dla przyszłych mieszkańców Idea Invest Spółka Jawna przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 30 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, basen, internet
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się morze
Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępne są 4 domy wolnostojące.
Powierzchnie apartamentów:
62 m².
Powierzchnie działek:
135 m².
Ceny apartamentów:
 • kształtują się na poziomie 895 000 zł.
 • koszt metra kwadratowego wynosi 14 517 zł/m².
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Rewal to jeden z najładniejszych kameralnych kurortów nadmorskich położonych nad Bałtykiem. Oferuje turystom piękne kąpieliska z szeroką, zadbaną plażą, która od lat spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa i czystości wielokrotnie nagradzane błękitną flagą. To jeden z najchętniej odwiedzanych kurortów przez rodziny z dziećmi. Oferuje mnóstwo atrakcji dla małych i dużych, wiele możliwości aktywnego wypoczynku, liczne restauracje, kawiarnie, a przy tym dzięki rozwiniętej infrastrukturze nie jest zatłoczony nawet w szczycie sezonu. Inwestycja SOLEO Park jest doskonale zlokalizowana - w spokojnej części kurortu, zapewniającej ciszę i wypoczynek w otoczeniu natury, zaledwie 5 min od najbliższego zejścia na plaże. W zasięgu krótkiego spaceru dostępne są sklepy i restauracje całoroczne oraz deptak prowadzący do centrum miejscowości. Aby wdychać jod wystarczy otworzyć okno – w wietrzną pogodę słychać szum morza, a wieczorem można podziwiać pięknie oświetloną latarnię morską w Niechorzu, widoczną z terenu osiedla. Rewal to doskonała baza wypadowa dla posiadaczy żaglówek i łodzi motorowych – w pobliżu znajdują się dwie mariny, z możliwością zacumowania własnej jednostki lub skorzystania z czarteru. Miłośnicy golfa mają możliwość korzystania z najlepszych pól golfowych w Polsce, z licznymi turniejami, a rowerzyści z pewnością docenią trasy rowerowe np. trasę Velo Baltica z 245 km malowniczych ścieżek wzdłuż Wybrzeża Bałtyckiego. Ciągnący się kilometrami deptak zlokalizowany tuż przy osiedlu zapewnia możliwość spacerów oraz jazdy na rolkach.

Powiat gryficki to leżący w woj. zachodniopomorskim region o powierzchni 1017 km2. Zamieszkiwany jest przez ponad 61 500 osób. Składa się z 6 gmin oraz trzech miast, a jego siedzibą są Gryfice. Graniczy z czterema powiatami, a od północy sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, co decyduje o jego nieprzeciętnych walorach turystycznych. Przepływa tędy rzeka Rega. W zależności od konkretnych miejscowości, występuje tu zabudowa typowa dla wsi lub małych miast ze sporą liczbą klimatycznych zabytków, głównie kościołów. Ponad 66% powierzchni to użytki rolne, co zapewnia mieszkańcom odpoczynek od atmosfery wielkomiejskiej. W regionie funkcjonują instytucje niezbędne mieszkańcom w codziennym życiu. Jest tu m.in. 21 podstawówek i 14 gimnazjów. W Gryficach mieści się szpital specjalistyczny i działa pogotowie ratunkowe. Rozwija się tu sport, a ok. 15 klubów daje możliwość uprawiania różnych dyscyplin. Mieszczą się tu trzy muzea. Powiat daje łącznie dostęp do ponad 50 placówek kulturalnych. Przez region biegnie droga krajowa nr 6 oraz 7 dróg wojewódzkich. Funkcjonuje tu transport wodny i kolejowy.

Komunikacja

Południową część powiatu przecina droga krajowa nr 6, która jest częścią europejskiej trasy E28. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr: 102, 103, 105, 108, 109, 110 i 152. W Mrzeżynie zlokalizowany jest port morski, a w Niechorzu i Rewalu znajdują się przystanie. Przez powiat przebiega trasa kolejowa prowadząca do Koszalina.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Soleo Park?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Soleo Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Soleo Park znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy im. Janusza Korczaka w Rewalu w odległości 510 m, Branżowa Szkoła Specjalna I Stopnia w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Rewalu w odległości 510 m, Szkoła Podstawowa Specjalna w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym im. Janusza Korczaka w Rewalu w odległości 510 m.

Data publikacji: 09.08.2021
Data aktualizacji: 05.01.2022
Idea Invest Spółka Jawna logo

Idea Invest Spółka Jawna

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Rynek Sienny 2/4, 70-542 Szczecin

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 08:00 - 16:00
 • Wtorek: 08:00 - 16:00
 • Środa: 08:00 - 16:00
 • Czwartek: 08:00 - 16:00
 • Piątek: 08:00 - 16:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: