Osiedle Zodiak 3

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezi2 DEVELOPMENT S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Iwaszkiewicza 47(0.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza 47 (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Iwaszkiewicza 47
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 4
  Town House Sp. z o.o.
 • Park Wojszyce(0.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Park Wojszyce
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 7
  Powierzchnia: 130 m2
  Liczba pokoi: 5
  Grupa Park
 • Liryka Park(1.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Radomierzyce, ul Lawendowa (0.4 km od Wrocławia)
  Liryka Park
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 9
  Powierzchnia: 123 - 153 m2
  Liczba pokoi: 5 - 7
  JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Osiedle Zodiak 3 to kompleks 28 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej położony na osiedlu Wojszyce – w dzielnicy Krzyki. W cichej i spokojnej okolicy przeważa niska zabudowa nowych domów jednorodzinnych otoczona rozległymi terenami rekreacyjno-wypoczynkowymi. Inwestycja tworzona jest z myślą o osobach pragnących odnaleźć spokój i ciszę bez konieczności wyprowadzania się poza granice Wrocławia.Projekt inwestycji zakłada realizację 56 funkcjonalnych oraz komfortowych segmentów mieszkalnych o powierzchni ok. 75 mkw. Do każdego z lokali przynależeć będzie ogród, oferujący doskonałą przestrzeń do relaksu na świeżym powietrzu.Klasyczna i szlachetna elewacja domów, wykorzystująca elementy klinkieru, nada inwestycji ponadczasowej elegancji. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych i wykończeniowych oraz nowoczesnych technologii wpłynie na wysoki komfort użytkowania zarówno przestrzeni mieszkalnej, jak również części wspólnych.

Inwestycja Osiedle Zodiak 3 znajduje się na Wojszycach, ul. Iwaszkeiwicza (5.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Osiedle Zodiak 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zodiak 3 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 75 metrów kwadratowych w cenie od 430 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 28 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Technologia - Tradycyjna, strop typu filigran/monolityczny.
Dach
Dachówka cementowa, wykonanie ocieplenia poddasza wełną mineralną, folia, stelaż, płyta kartonowo-gipsowa, szpachlowanie.
Stolarka okienna
Profile okienne z PCV z nawiewnikami, rolety zewnętrzne na parterze, okna połaciowe bez rolet.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do budynku - Antywłamaniowe klasy C.
Posadzka
Wykończenie posadzek - Podłoże cementowe - przygotowane pod położenie paneli podłogowych, wykładziny, kafli lub mozaiki parkietowej.
Ściany
Ściany zewnętrzne - Żelbetowe, silikatowe, ocieplenie styropianem z wykończeniem płytkami klinkierowymi. Ściany wewnętrzne - nośne, działowe - Silikatowe, żelbetowe (słup), ytong, H+H.typ A - brak ścianek działowych na piętrze i poddaszu. Wykończenie ścian wewnętrznych (z wyłączeniem łazienek i toalet) - Tynk gipsowy maszynowy, jednokrotnie pomalowane na biało (za wyjątkim łazienek i wc), ściany działowe - gładź gipsowa jednokrotnie pomalowana na biało.
Sufity
Wykończenie sufitów - Tynk gipsowy maszynowy, pomalowany jednokrotnie na biało.
Parapety zewnętrzne
Kamienne, blaszane powlekane.
Parapety wewnętrzne
Kamienne granitowe, w drzwiach balkonowych - brak.
Instalacje
CO - Kocioł gazowy dwufunkcyjny w kuchni, grzejniki panelowe, w łazienakch - grzejniki drabikowe. Kanalizacja sanitarna - Z rur PVC podłączona do kanalizacji miejskiej, w budynku zakończona podejściami pod urządzenia w kuchni zlewozmywak, zmywarka), łazience i WC, przyłączenie wody zimnej i odpływ do kanalizacji (zamontowany nad posadzką) w łazience lub WC. Instalacja elektryczna - Zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, zasilanie pod kuchnię elektryczną, zakończona gniazdami i włącznikami, zabudowana rozdzielnica główna. Instalacja telewizyjna - Gniazdo anteny TV w pokoju dziennym oraz w sypialni lub otwartej przestrzeni. Instalacja telefoniczna - 1 puszka w holu głównym + rurarz. Instalacja internetowa - 1 punkt.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zodiak 3

Osiedle Zodiak 3 położone jest na spokojnym osiedlu Wojszyce – w dzielnicy Krzyki, między ulicą Klasztorną, a ulicą Smardzowską. Lokalizacja inwestycji umożliwia łatwy dostęp do rozległych terenów rekreacyjno-wypoczynkowych. Niecałe 10 minut jazdy samochodem dzieli inwestycję od Parku Brochowskiego, Klecińskiego, czy Południowego. W pobliżu inwestycji znajdują się punkty handlowo-usługowe oraz przystanek komunikacji miejskiej autobusu dziennego (linia 113) oraz nocnego (linia 249). Położenie Osiedla Zodiak 3 pozwala również na szybki dojazd do autostrady A4 oraz autostradowej obwodnicy miasta.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zodiak 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 250 metrów od inwestycji Osiedle Zodiak 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oboźna.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zodiak 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 19.04.2016

Data aktualizacji: 01.01.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie