Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Nowe Koszary etap II

Ta oferta bierze udział w konkursie

Mieszkania na sprzedaż ul. Tczewskich Saperów, oferowane bezpośrednio przez

Home - 4You.pl Sp. z o.o. Sp.k.

Tczew, ul. Tczewskich Saperów

Ceny od: 8 500 zł/m2
Nowe Koszary etap IINowe Koszary etap II

13 zdjęć

Nowe Koszary etap II
Nowe Koszary etap II
Nowe Koszary etap II
Nowe Koszary etap II
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

61 - 85/m2

Przedział pokoi

3 - 4

Kondygnacje

5

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Tczew - 1181 m

Przystanek Autobusowy - 262 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

12 placówek medycznych, 29 placówek edukacyjnych, 18 kawiarni i restauracji, 28 sklepów, 28 obiektów sportowych, 19 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • monitoring
 • winda
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne : zewnętrzne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 8 mieszkań

Powierzchnie mieszkań:

od 61 do 85 m²

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 3, 4-pokojowe

Ceny mieszkań:

 • kształtują się w zakresie od 578 758 do 784 300 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 500 do 9 600 zł

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkań położonych w nowoczesnych budynkach zlokalizowanych w Tczewie, na nowo powstającym Osiedlu NOWE KOSZARY.

NOWE KOSZARY to nowoczesne, rodzinne, komfortowe osiedle, zlokalizowane w samym centrum dynamicznie rozwijającego się miasta Tczew (na terenie byłej jednostki wojskowej). Inwestycja jednocześnie usytuowana jest w miejscu otoczonym malowniczym, zielonym krajobrazem schowana przed uciążliwymi arteriami tętniącego życiem miasta. Czyni to naszą ofertę niezwykle atrakcyjną, wyjątkową oraz niepowtarzalną i stanowi prawdopodobnie jedną z ostatnich tego typu inwestycji na terenie obecnego obszaru miasta Tczew.

Osiedle Nowe Koszary to najnowszy projekt działającego od wielu lat na tczewskim rynku dewelopera, właściciela marki Home-4you.pl, którego inwestycje wyróżniają się jakością, solidnością i wysokim standardem realizacji, a także ich doskonałym położeniem oraz praktycznymi rozwiązaniami architektonicznymi.

Doceniając wyjątkowość tego miejsca, inwestor podszedł do projektu bardzo indywidualnie i z wielkim zaangażowaniem, dbając o szczegóły tak, aby w możliwie najlepszym stopniu wykorzystać pozostały po jednostce wojskowej teren. W efekcie, w miejscu tym powstaną trzy czteroklatkowe budynki V-cio kondygnacyjne z windami, miejscami postojowymi, w tym w hali garażowej, komórkami lokatorskimi i zadaszonymi miejscami dla rowerów.

Inwestycja Nowe Koszary etap II znajduje się w Tczewie, ul. Tczewskich Saperów (0.4 km od centrum Tczewa), została zrealizowana przez Home - 4You.pl Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Nowe Koszary etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Aktualnie w inwestycji Nowe Koszary etap II w sprzedaży jest 8 nowych mieszkań o powierzchni od 61 do 85 metrów kwadratowych , w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców Home - 4You.pl Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Nowo powstające osiedle usytuowane jest w samym centrum miasta, w otoczeniu pięknego, starego drzewostanu przy ulicy Tczewskich Saperów w bliskim sąsiedztwie ulicy Wojska Polskiego, jednej z głównych arterii miasta. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, szkoła, sklepy, basen, restauracje, szpital, kościół, dworzec kolejowy i autobusowy, galeria handlowa oraz mnóstwo pięknej zieleni.

Tczew to miasto leżące w regionie Kociewie, nad Wisłą. W zabudowie Tczewa dominują budynki mieszkalne wielorodzinne, przy czym wyróżnia się kilka dużych i mniejszych osiedli bloków mieszkaniowych. Centrum stanowi zabytkowe Stare Miasto z wyznaczonymi trzema szlakami spacerowymi. Z uwagi na warunki geograficzne, zagospodarowywane są głównie wewnętrzne tereny miasta. Tczew ma bogatą infrastrukturę społeczną. Znajdują się tu szkoły każdego szczebla, wraz z wydziałem Gdańskiej Wyższej Szkoły Administracji. Działa też szpital powiatowy i wiele zakładów opieki zdrowotnej. Mieszkańcy mają dostęp do galerii handlowej, popularnych marketów, kina, Centrum Kultury i Sztuki oraz licznych obiektów sportowych. Jednym z największych walorów miasta jest położenie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Koszary etap II?

W Tczewie krzyżuje się szereg istotnych szlaków drogowych i kolejowych. Miasto przecina droga krajowa nr 91 i wojewódzka nr 224. Ok. 2 km na południe biegnie droga krajowa nr 22, a niespełna 5 km na zachód - autostrada A1, będąca częścią europejskiej trasy E75. Prężnie działa tu transport kolejowy, oferujący połączenia m.in. z Austrią i Niemcami. Dzięki przepływającej Wiśle, drogą wodną Tczew łączy się z Warszawą i Brześciem. W granicach regularnie kursuje kilkanaście linii autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Koszary etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 262 metrów od inwestycji Nowe Koszary etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mieszka I 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Koszary etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Koszary etap II znajduje się 29 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół Specjalnych w odległości 135 m, przedszkole w odległości 140 m, Przedszkole "Niebieskie Migdały" w odległości 147 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Koszary etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: RCKiK w Gdańsku OT Tczew w odległości 330 m, NZOZ Przychodnia Rogowscy w odległości 506 m, Kalamat Anna Gabinet Stomatologiczny w odległości 644 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Koszary etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 278 m znajduje się Dino, w odległości 300 m znajduje się Biedronka, w odległości 339 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Koszary etap II w odległości 214 m znajduje się boisko / kort, w odległości 436 m znajduje się boisko / kort, w odległości 466 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 27.05.2022
Data aktualizacji: 12.03.2024
Home - 4You.pl Sp. z o.o. Sp.k. logo

Home - 4You.pl Sp. z o.o. Sp.k.

Adres biura sprzedaży:

ul. Jasia i Małgosi 6/2, 83-110 Tczew

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023