Apartamenty Nad Zalewem

Oferta archiwalna

Błażowa, ul. Kwiatkowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 22 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Nad Zalewem

2 zdjęcia

Apartamenty Nad Zalewem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Apartamenty NAD ZALEWEM w Rzeszowie przy ulicy Kwiatkowskiego to oferta w wyjątkowej, dogodnej lokalizacji mieszkań o funkcjonalnych rozkładach i najchętniej kupowanych metrażach od 36m2 do 108 m2.Lokalizacja łączy ze sobą bliskość centrum oraz spokój i możliwość aktywnego wypoczynku ścieżkami nad zalewem na Wisłoku.Położenie apartamentów gwarantuje również niedalekie sąsiedztwo szkół, uczelni wyższych, centrów handlowych, obiektów sportowych (Hala Podpromie, stadion sportowy) oraz park. Usytuowanie przy obwodnicy Rzeszowa pozwala na szybki dojazd do wybranych miejsc.Bryła konstrukcyjna budynków wyróżnia się nowoczesnością, a elewacja budynku ciepłymi i przyjemnymi dla oka kolorami. Mieszkania są zaprojektowane tak, aby jak najwięcej zwiększyć ich funkcjonalność i wygodę użytkowania. Budynki składają się z 11 kondygnacji (Budynek B) i 8 kondygnacji (Budynek A). Mieszkania posiadają balkony lub przestrzenne tarasy, a windy w garażach podziemnych gwarantują szybki transport na dowolne piętro budynku. Oprócz miejsc w garażach podziemnych, są do dyspozycji miejsca postojowe wokół budynków i bezpośrednio pod budynkiem A.SZEROKI WACHLARZ OFEROWANYCH MIESZKAŃ ORAZ DOGODNA LOKALIZACJA SPRAWIA, ŻE APARTAMENTY NAD ZALEWEM SĄ WYJĄTKOWĄ PROPOZYCJĄ ZARÓWNO DLA OSÓB AKTYWNYCH, POSZUKUJĄCYCH SPOKOJU JAK RÓWNIEŻ RODZIN POTRZEBUJĄCYCH WIELU UDOGODNIEŃ I PRZESTRZENI.

Inwestycja Apartamenty Nad Zalewem znajduje się w Błażowej, ul. Kwiatkowskiego (9.9 km od Rzeszowa), została zrealizowana przez HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Nad Zalewem została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nad Zalewem nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli HARTBEX Przedsiębiorstwo Budowlane Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Województwo podkarpackie powstało w wyniku scalenia dawnego województwa rzeszowskiego oraz części krośnieńskiego, tarnobrzeskiego i tarnowskiego. Zajmuje powierzchnię 7 846 kilometrów kwadratowych. Ciekawostką jest, iż jest to najdalej wysunięta na południe część kraju. Na terenie województwa przeważa ją wyżyny i góry - średnia wysokość wynosi 308,5 m. n. p. m., a najwyższym punktem jest wierzchołek Tarnicy, którego wysokość wynosi 1346 m. n. p. m.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Nad Zalewem?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Nad Zalewem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Nad Zalewem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Błażowa Miasto.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Nad Zalewem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nad Zalewem znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Króla Władysława Jagiełły w Błażowej w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Nad Zalewem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Sam.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Nad Zalewem w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 200 m znajduje się Hala sportowa.

Data aktualizacji: 21.02.2023

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: