Osiedle Bursztynowe

Oferta archiwalna

Gliwice, ul. Kozielska 72

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bursztynowe

12 zdjęć

Osiedle Bursztynowe
Osiedle Bursztynowe
Osiedle Bursztynowe
Osiedle Bursztynowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Bezpłatne..

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Zachęcamy Państwa do zwrócenia swojej uwagi na naszą ofertę.

Lokal usytuowany jest na terenie Osiedla bursztynowego w Gliwicach przy ul. Kozielskiej 70E/1, na parterze budynku. Składa się z 3 pomieszczeń o łącznej powierzchni 69,21 mkw. Standard wykończenia – developerski (tynki gipsowe, wylewki, wszystkie instalacje) Istnieje możliwość wykończenia lokalu w opcji pod klucz. Ma dwa niezależne wejścia oraz duże przeszklenia. Rok oddania do użytku – grudzień 2012.

Idealne nadaje się pod działalność usługową typu siłownia, salon kosmetyczny, fryzjerski, biuro rachunkowe itp.

Można go również urządzić w formie sklepu. (Na Osiedlu powstanie docelowo ok. 200 mieszkań + domy jednorodzinne).

Osiedle Bursztynowe to niepowtarzalne osiedle budynków wielorodzinnych, których budowa została ukończona, a w sąsiedztwie realizowane będzie kolejne przedsięwzięcie deweloperskie.

Budynki wyróżniają się ciekawą bryłą architektoniczną i żywą kolorystyką nawiązującą do modernistycznej zabudowy śródmieścia Gliwic. Architektoniczna elegancja sprawia, że Osiedle Bursztynowe doskonale pasuje do okolicy zachowując jednocześnie indywidualny charakter.

Głównym atutem Osiedla Bursztynowego jest jego lokalizacja w śródmieściu Gliwic przy ul. Kozielskiej 70. Osiedle jest doskonale skomunikowane z centrum miasta, zaledwie 12 minut pieszo do Rynku oraz z głównymi miastami aglomeracji śląskiej poprzez szybki dostęp do DK88 /Katowice – Strzelce Opolskie/ i DK78 /Rybnik-Tarnowskie Góry/. Dogodne jest również połączenie z autostradami A1 i A4.

Zapraszamy do Biura Sprzedaży przy Osiedlu, Gliwice ul. Kozielska 72

Inwestycja Osiedle Bursztynowe znajduje się w Gliwicach, ul. Kozielska 72 (2.2 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Hadex development Sp z o.o.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bursztynowe nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Hadex development Sp z o.o przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bursztynowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Bursztynowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Wojska Polskiego Kozielska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bursztynowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 5 w Gliwicach w odległości 160 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Gliwicach w odległości 450 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Gliwicach w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bursztynowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Stokrotka, w odległości 420 m znajduje się Biedronka, w odległości 500 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Gliwicach

Oferty w Gliwicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: