Osiedle Bursztynowe 2

Oferta archiwalna

Gliwice, ul. Kozielska 74

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bursztynowe 2

5 zdjęć

Osiedle Bursztynowe 2
Osiedle Bursztynowe 2
Osiedle Bursztynowe 2
Osiedle Bursztynowe 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Oferujemy Państwu 2 lokale inwestycyjne L2 i L3 w śródmieściu Gliwic, przy ul. Kozielskiej 78A na parterze o powierzchni 195,98 m2 oraz 107 m2.

Lokale są częścią inwestycji o nazwie „Osiedle Bursztynowe” obejmującej 194 mieszkania oraz 3 lokale użytkowe.

W skład lokalu L2 wchodzi: powierzchnia sklepowo-magazynowa z dwoma wejściami i dużymi witrynami okiennymi, pomieszczenie socjalne, WC. Lokal jest w standardzie deweloperskim tj. tynki gipsowe, wylewki, media. Istnieje możliwość wykończenia lokalu pod klienta.

Lokal można podzielić na dwa odrębne lokale z dwoma osobnymi wejściami.

W skład lokalu L 3 wchodzi: powierzchnia sklepowo-magazynowa z jednym wejściem i dużą witryną okienną, pomieszczenie socjalne i porządkowe oraz WC. Lokal jest w standardzie deweloperskim tj. tynki gipsowe, wylewki, media. Istnieje możliwość wykończenia lokalu pod klienta.

ATUTY:

- Nowy budynek oddany do użytku 03.2018r.

- Świetna lokalizacja w śródmieściu Gliwic, tylko 5 minut jazdy od rynku

- Duża ilość potencjalnych klientów – 194 mieszkania na terenie Osiedla bursztynowego oraz kilka tysięcy mieszkańców naprzeciwko na osiedlu Gwardii Ludowej.

- Darmowe miejsca postojowe dla klientów, przy lokalu

- Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera. 0% PCC

Zadzwoń i zapytaj o warunki sprzedaży.

Beata Herman

Specjalista ds. Sprzedaży

Tel. 600 443 574

www.osiedlebursztynowe.info

Inwestycja Osiedle Bursztynowe 2 znajduje się w Gliwicach, ul. Kozielska 74 (2.2 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Hadex development Sp z o.o.

Inwestycja Osiedle Bursztynowe 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Hadex development Sp z o.o przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe 2?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osiedle Wojska Polskiego Kozielska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 5 w Gliwicach w odległości 170 m, Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 5 w Gliwicach w odległości 460 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 1 w Gliwicach w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 260 m znajduje się Stokrotka, w odległości 430 m znajduje się Biedronka, w odległości 500 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bursztynowe 2 w odległości 210 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko.

Data aktualizacji: 02.12.2020

Pobliskie Lokalizacje

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: