Przyjazny Romanów

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Romanowska, oferowane bezpośrednio przez

Gust Development

Łódź, Bałuty, Bałuty Zachodnie, ul. Romanowska 75 H

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Przyjazny Romanów

8 zdjęć

Przyjazny Romanów
Przyjazny Romanów
Przyjazny Romanów
Przyjazny Romanów

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • instalacja fotowoltaiczna

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

- podłogowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : oraz w garażu. Zakup obowiązkowy

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Przyjazny Romanów logo

Przyjazny Romanów to kameralny kompleks dwóch budynków w zabudowie bliźniaczej. Domy mają 117,63 m² lub 118,38 m² w tym garaż o powierzchni 16,3 m². Wnętrza budynków (dwa dostępne warianty) wyróżniają się przemyślanym, bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń.

Wnętrza podzielono na strefę dzienną i nocną – na parterze znajduje się olbrzymi salon z kuchnią o łącznej powierzchni 39 m². Natomiast na piętrze mieszczą się trzy sypialnie (jedna z garderobą) oraz przestronna łazienka. Istnieje możliwość wydzielenia dodatkowego gabinetu. Pokoje są pełne naturalnego światła. Odpowiednie nasłonecznienie gwarantują duże przeszklenia oraz południowo-wschodnia ekspozycja salonu i dwóch sypialni.

Jedną z największych zalet inwestycji są bardzo duże działki , które przynależą do domów. Każda z nich ma ok. 517 m². Obszerne ogrody przyszli mieszkańcy mogą wygodnie dostosowywać do swoich potrzeb. Naturalne przestrzenie będą idealne do stworzenia w nich prywatnej strefy SPA, wymarzonego miejsca do grillowania z rodziną i znajomymi, placu zabaw dla dzieci czy ekologicznego warzywnego ogródka.

Na działkach znajduje się przepiękny zielony starodrzew, który zapewnia zdrowy klimat – pozwala odpocząć oczom, zaczerpnąć świeżego powietrza i zrelaksować się przy delikatnym szumie liści.

Warto podkreślić również bardzo estetyczną, prostą, ale dopracowaną pod każdym względem architekturę oraz solidne wykonanie domów. Do ich budowy wykorzystano wysokiej klasy materiały. Zadbano o nowoczesne rozwiązania, instalując ekologiczną fotowoltaikę i wydajne ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni.

Dużą zaletą domów jest znakomita ekspozycja – każdy budynek ma okna na trzy strony świata. Przyjazny Romanów to idealne miejsce dla młodych par, rodzin z dziećmi oraz osób starszych. Spełni oczekiwania tych, którzy szukają domu z ogrodem w spokojnej okolicy, z wygodnym dostępem do pełnej infrastruktury miasta.

NAJWIĘKSZE ATUTY INWESTYCJI

• duże działki około 517 m2 na których znajduje się przepięknym starodrzewem

• ogrzewanie podłogowe

• instalacja fotowoltaiczna

• brama wjazdowa, garażowa otwierana pilotem

• funkcjonalny rozkład pomieszczeń

• przestronne wnętrza

• idealna ekspozycja okna wychodzą na trzy strony świata

• wysokiej jakości materiały

• nowoczesna architektura budynków

• wysoki standard wykonania

• cicha i spokojna okolica w zabudowie jednorodzinnej

Inwestycja Przyjazny Romanów znajduje się na Bałutach Zachodnich, ul. Romanowska 75 H (10 km od centrum Łodzi), została zrealizowana przez Gust Development.

Inwestycja Przyjazny Romanów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Przyjazny Romanów nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Gust Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Przyjazny Romanów znajduje się przy ul. Romanowskiej w Łodzi. Lokalizacja wyróżnia się przede wszystkim doskonałym balansem pomiędzy wygodnym dostępem do atrakcyjnych miejsc rekreacji, a szybkim dojazdem do centrum i zachodnich dzielnic Łodzi. Bez problemów można korzystać z bogatej oferty kulturalnej, gastronomicznej czy sportowej dużego miasta. Zaledwie 1 km dzieli przyszłych mieszkańców od budowanej aktualnie zachodniej obwodnicy Łodzi.

Rozciągające się w północnej części miasta Bałuty to największa dzielnica Łodzi, na którą składa się 8 osiedli. Ich łączna powierzchnia liczy sobie 79km2, a zamieszkuje ją ponad 203 tysiące osób. Część dzielnicy od początku miała charakter typowo mieszkalny i była przeznaczona dla pracowników łódzkich fabryk. Obok szarych blokowisk i licznych kamienic budowane są dziś nowe osiedla domów jednorodzinnych. Wciąż jednak widać pozostałości zabudowań przemysłowych. Niektóre z nich, tak jak Manufaktura, odzyskują dawną świetność i po gruntownej rewitalizacji stają się cenionymi nieruchomościami handlowymi lub biurowymi. Mimo to Bałuty są najbardziej zieloną częścią miasta, a znajdujący się na ich terenie las Łagiewnicki jest największym w kraju obszarem leśnym leżącym w granicach miasta. Przez Bałuty biegną 3 drogi krajowe, w tym droga E75 będąca częścią międzynarodowego szlaku z Helsinek do Aten. Z Bałut do centrum miasta prowadzą linie autobusowe i tramwajowe odbywające regularne kursy dzienne i nocne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Przyjazny Romanów?

Bałuty to dzielnica, do której kursują liczne linie autobusowe i tramwajowe, dzięki czemu jest ona bardzo dobrze połączona z centrum miasta oraz pozostałymi częściami Łodzi.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Przyjazny Romanów mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 395 metrów od inwestycji Przyjazny Romanów znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Romanowska - Romanowska 27 NŻ.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Przyjazny Romanów znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Przyjazny Romanów znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa na Zielonym Romanowie w odległości 378 m, szkoła w odległości 383 m, Przedszkole ALA w odległości 385 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Przyjazny Romanów jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 951 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Przyjazny Romanów składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 826 m znajduje się Dino, w odległości 861 m znajduje się Stacja Paliw Orlen, w odległości 867 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Przyjazny Romanów w odległości 289 m znajduje się basen, w odległości 326 m znajduje się boisko / kort, w odległości 348 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 14.07.2021
Data aktualizacji: 03.11.2022

Inwestycje w pobliżu na Bałutach Zachodnich

Oferty na Bałutach Zachodnich

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: