Zielone Kościelniki

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa.pro

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 155 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Duży dom lub mniejsze mieszkanie dla Twojej rodziny już czeka!Rajsko to miejsce wyjątkowe. Nadal jesteś w Krakowie, wszędzie masz blisko - a jednak czujesz, że wyrwałeś się ze zgiełku.Twoja rodzina może zamieszkać właśnie tutaj, w miejscu cichym i spokojnym, w otoczeniu zieleni.Nie musisz kupować działki i załatwiać formalności związanych z budową.Przy ulicy Juliusza Osterwy czeka na Ciebie kilka możliwości:- trzypokojowe mieszkanie w stanie developerskim- pięć pokoi w stanie developerskim- dom w stanie surowym zamkniętymSam wybierz, która opcja najbardziej Ci odpowiada!

Inwestycja Zielone Kościelniki znajduje się w Nowej Hucie, ul. Kościelnicka (16.8 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa.pro

Inwestycja Zielone Kościelniki została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Zielone Kościelniki pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 143 do 175 metrów kwadratowych w cenie od 499 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 4 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 250 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Mieszkania w stanie deweloperskim Domy w stanie surowym zamkniętym
Ogrzewanie
gazowe - piec dwufunkcyjny
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zielone Kościelniki

Nowa Huta, czyli dzielnica XVIII Krakowa zajmuje teren o powierzchni 6540,99 ha, co czyni ją największą z dzielnic tego miasta. Mieszka w niej 54 588 osób. Leży w północno-wschodniej części Krakowa i jest bardzo zróżnicowana. Choć w większości spotykane są tu tereny uprzemysłowione, to jednak pojawiają się także rejony upraw rolnych, a w niektórych okolicach spotykana jest nawet zabudowa wiejska. Większość budynków została postawiona na początku II połowy XXw. W ostatnich latach zaczęło przybywać również nowoczesnych nieruchomości wielorodzinnych, co dodatkowo urozmaica krajobraz Nowej Huty. Choć dzielnica nie obfituje w tereny zielone, to na otoczenie przyrody można liczyć na Łąkach Nowohuckich i w Lasku Mogilskim, który dodatkowo zaskoczy znajdującymi się w nim ruiny amfiteatru. Uwagę zwraca także rozwinięta infrastruktura społeczna. Działa tu łącznie ponad 30 szkół i przedszkoli. W Nowej Hucie znajduje się też Szpital Specjalistyczny im. Rydygiera i 4 centra zdrowia. Rozwija się tu również życie kulturalne, o czym świadczą m.in. 3 teatry i 2 muzea. Ciekawostką jest istnienie Yacht Klubu mającego przystań żeglarską i wioślarską. Przez dzielnicę przebiegają drogi krajowe nr 75 i 79 oraz droga wojewódzka nr 776. Kursuje tu 10 linii tramwajów i autobusów miejskich.

Komunikacja

Dzielnicę przecina wszerz droga krajowa nr 79. We wschodniej części biegnie też droga krajowa nr 75, a fragment zachodniej granicy stanowi droga wojewódzka nr 776. Dobra komunikacja z pozostałymi częściami miasta to także zasługa 10 linii autobusowych i tramwajowych kursujących na terenie Nowej Huty.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Kościelniki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Zielone Kościelniki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kościelniki.

Data publikacji: 14.06.2019

Data aktualizacji: 20.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie