Park Domaszczyn 2 - etap 3

Domy na sprzedaż ul. Brzozowa, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Park

wrocławski, Domaszczyn, ul. Brzozowa 3

Park Domaszczyn 2 - etap 3

14 zdjęć

Park Domaszczyn 2 - etap 3
Park Domaszczyn 2 - etap 3
Park Domaszczyn 2 - etap 3
Park Domaszczyn 2 - etap 3

Termin oddania

1 kw. 2025

Powierzchnie

103 - 137/m2

Przedział pokoi

4 - 5

Kondygnacje

2

Budynki

13

Stand. wykończenia

Standard deweloperski podwyższony

Stacja kolejowa - Długołęka - 1150 m

Przystanek Autobusowy - 670 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

2 placówki medyczne, 7 placówek edukacyjnych, 3 kawiarnie i restauracje, 3 sklepy, 3 obiekty sportowe, 1 plac zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski podwyższony

Instalacje i energetyka

 • pompa ciepła

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Przyroda w okolicy

 • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2023 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 26 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski podwyższony

Ogrzewanie

podłogowe, pompy ciepła

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca) : Budynki D i E: 1 miejsce w garażu, 1 miejsce zewnętrzne, budynki F: 1-2 miejsca zewnętrzne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 11 domów bliźniaków

Powierzchnie domów:

od 103 do 137 m²

Powierzchnie działek:

od 275 do 365 m²

Ceny domów:

Opis płatności:

płatności wg harmonogramu budowy, po zakończonych etapach

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna, umowa deweloperska

Zabezpieczenie środków klienta:

otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Park Domaszczyn 2 to nowoczesna inwestycja, która powstaje na styku północno-wschodniego Wrocławia oraz malowniczego Lasu w Domaszczynie.

Osiedlając się tu, zyskasz możliwość nieograniczonego korzystania z natury bez rezygnowania z udogodnień i przywilejów, jakie zapewnia duże miasto.

Bo prawdziwy rozwój to rozwój zgodny z naturą i własnymi przekonaniami.

Osiedle Park Domaszczyn 2 powstaje na północno-wschodnich obrzeżach Wrocławia – terenach dynamicznie rozwijających się, ale już wysoce rozwiniętych.

W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajduje się las domaszczyński, a w niedalekim przepiękny Park Szczodre oraz liczne punkty usługowe, sklepy, galerie handlowe, szkoły i przedszkola oraz wszystko, czego potrzebujesz, aby żyć po swojemu – czyli wygodnie i mądrze.

Szanujemy Twój czas, dlatego pozwól przekazać nam najważniejsze informacje dotyczące osiedla.

Inwestycja Park Domaszczyn 2 - etap 3 znajduje się w Domaszczynie, ul. Brzozowa 3 (1.5 km od Wrocławia), jest realizowana przez Grupa Park.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 26 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Park Domaszczyn 2 - etap 3 w sprzedaży jest 11 nowych domów o powierzchni od 103 do 137 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Park przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice.

Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie.

Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Park Domaszczyn 2 - etap 3?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Domaszczyn 2 - etap 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1150 metrów od inwestycji Park Domaszczyn 2 - etap 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Długołęka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Park Domaszczyn 2 - etap 3 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Park Domaszczyn 2 - etap 3 znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Klub Malucha Hippek w odległości 910 m, szkoła w odległości 960 m, przedszkole w odległości 970 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Park Domaszczyn 2 - etap 3 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Wojewódzka Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej w odległości 610 m, Novum Clinic w odległości 810 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Domaszczyn 2 - etap 3 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 780 m znajduje się deli2go, w odległości 810 m znajduje się Biedronka, w odległości 870 m znajduje się Siłownia-Fitness Rimini.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Park Domaszczyn 2 - etap 3 w odległości 730 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 930 m znajduje się basen, w odległości 980 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 28.02.2023
Data aktualizacji: 01.12.2023
Grupa Park logo

Grupa Park

Adres biura sprzedaży:

aleja Aleksandra Brücknera 25-43, 51-411 Wrocław

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 17:00
 • Wtorek: 09:00 - 17:00
 • Środa: 09:00 - 17:00
 • Czwartek: 09:00 - 17:00
 • Piątek: 09:00 - 17:00

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: