Betula Twin

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Nieruchomości Kraków

Ceny od: 5 256 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Betula Twin dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
3
4
78 m²
192 m2
2
4
78 m²
185 m2

Opis Inwestycji

Betula Twin

Betula Twin to domy z ogrodem zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego użytkowania, w doskonałej lokalizacji, z wykorzystaniem najwyżej jakości materiałów.Cztery piętrowe domy w zabudowie bliźniaczej na ogrodzonym, zamkniętym mini osiedlu. Nowoczesna architektura, wysokiej jakości materiały wykończeniowe, dachówka, drzwi antywłamaniowe i duże okna balkonowe, które zapewnią doskonałe nasłonecznienie wnętrz. Do tego ogródek i zadaszone miejsce parkingowe na podwórku. Dołożyliśmy wszelkich starań, abyś każdego dnia odkrywał radość życia we własnym domu.Wnętrze domu to dwa poziomy o łącznej powierzchni 78 m2. Całość zaprojektowaliśmy zgodnie z najnowszymi trendami funkcjonalności – tworząc przestrzeń idealną zarówno do odpoczynku jak i pracy; przestrzeń w której poranna kawa smakować będzie równie wyśmienicie, jak wieczorne spotkania z przyjaciółmi przy winie.Każdy dom posiada instalację umożliwiającą podłączenie bezprzewodowego systemu smart house, baterii słonecznych i klimatyzacji. To udogodnienie, które w razie potrzeby w łatwy sposób pozwoli Ci skorzystać z każdego z tych rozwiązań w przyszłości.

Inwestycja Betula Twin znajduje się w Dobczycach, Ul. Ogrodowa (12.7 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków

Inwestycja Betula Twin jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Betula Twin pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 78 metrów kwadratowych w cenie od 410 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 78 m2 w cenie od 410 000 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 78 m2.
Powierzchnie działek:od 185 do 192 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 410 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 5 256 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Betula Twin

Inwestycja Betula Twin zlokalizowana jest w Dobczycach przy ul. Ogrodowej. W okolicy pełno zieleni i jednorodzinna zabudowa. Blisko nad Jezioro Dobczyckie i 500 m do supermarketu. A w promieniu 1,5 km znajdują się m.in.: szkoła, bank, poczta i kilka restauracji. No i najważniejsze – do Krakowa dojedziesz w 30 minut.

Powiat myślenicki leży w środkowej części woj. małopolskiego i zajmuje obszar o powierzchni 673 km2, a zamieszkuje go niemal 121 000 osób. Składa się z 9 gmin, w tym 3 miejskich i 6 wiejskich. Zabudowa tych terenów jest dość rozrzucona, lecz w centrach miejscowości przyjmuje charakter zwarty. Główną rzeką przepływającą przez powiat myślenicki jest Raba, a najważniejszy zbiornik wodny to Zbiornik Dobczycki, który pełni rolę rezerwuaru wody pitnej. Na terenie powiatu mieszczą się 2 rezerwaty przyrody i 3 użytki ekologiczne, a 97,3 km2 regionu to obszar chroniony. Jest to okolica bardzo atrakcyjna pod względem turystycznym. Okolica ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne, oświatowe, kulturalne i sportowo-rekreacyjne, co korzystnie wpływa na standard życia mieszkańców. Znajduje się tu ponad 120 szkół różnego szczebla i przeszło 60 zakładów opieki zdrowotnej. Powiat myślenicki od lat ma istotne znaczenie komunikacyjne. Dawniej biegła tędy droga królewska, obecnie przez region przechodzi trasa europejska E77 i droga krajowa nr 28.

Komunikacja

Przez powiat myślenicki w ułożeniu południkowym przechodzi trasa europejska E77, a na południu region przecina droga krajowa nr 28. W odległości ok. 10km od północnej granicy powiatu biegnie trasa europejska E40. Rozbudowane są tu także trasy kolejowe, a z poszczególnych miejscowości kursują również autobusy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Betula Twin znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Samorządowe nr 3 w Dobczycach w odległości 560 m.

Data publikacji: 21.12.2020

Data aktualizacji: 23.02.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie