m|park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Kolonijna, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Moderator

bydgoski, Osielsko, ul. Kolonijna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

m|parkm|park

14 zdjęć

m|park
m|park
m|park
m|park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 56 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Znakomicie zlokalizowane i zorganizowane osiedle w Osielsku obok Bydgoszczy. m park to osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, parterowej i piętrowej o pow. użytkowej od 83 m² do 150 m², usytuowanych na działkach o pow. od 256 m² do 435 m².

Dach

PŁASKI, ŻELBETOWY (OCIEPLONY STYROPIANEM ), KRYTY PAPĄ TERMOZGRZEWALNĄ

Elewacja

TYNK CIENKOWARSTWOWY, STRUKTURALNY, OKŁADZINA Z CEGŁY, COKÓŁ - TYNK DEKORACYJNY MOZAIKOWY, KOLOR SZARY, OPASKA WOKÓŁ BUDYNKU, BALUSTRADY – STALOWE MALOWANE PROSZKOWO, KOLOR SZARY, ZADASZENIE NAD WEJŚCIEM GŁÓWNYM I TARASEM, PARAPETY ZEWNĘTRZNE Z BLACHY, KOLOR SZARY

Drzwi zewnętrzne

DRZWI WEJŚCIOWE DO MIESZKANIA ALUMINIOWE, ANTYWŁAMANIOWE, KOLOR SZARY

Balkony

WYKOŃCZONE SZLICHTĄ CEMENTOWĄ

Posadzka

WYLANA WARSTWA WYRÓWNAWCZA, CEMENTOWA, ZATARTA NA GŁADKO

Ściany

ŚCIANY ZEWNĘTRZNE BLOCZKI Z BETONU KOMÓRKOWEGO; ŚCIANY WEWNĘTRZNE CEGŁA SILIKATOWA,

Ogrzewanie

GAZOWY, KONDENSACYJNY KOCIOŁ 100 W, DLA PRZYGOTOWANIA CIEPLEJ WODY UŻYTKOWEJ PRZEWIDZIANO POMPĘ CIEPŁA, WSPÓŁPRACUJĄCĄ Z KOTŁEM GAZOWYM; W POMIESZCZENIACH KOMUNIKACJI, POKOJACH Z ANEKSEM KUCHENNYM I ŁAZIENKACH - OGRZEWANIE PODŁOGOWE, W POZOSTAŁYCH POMIESZCZENIACH ZAINSTALOWANO GRZEJNIKI

Wyposażenie łazienki

ROZPROWADZENIE WODY I KANALIZACJI DO PROJEKTOWANYCH URZĄDZEŃ SANITARNYCH, 1 PODEJŚCIE DO WENTYLACJI GRAWITACYJNEJ

Wyposażenie kuchni

ROZPROWADZENIE WODY I KANALIZACJI DO PROJEKTOWANYCH URZĄDZEŃ SANITARNYCH, 1 x WLOT DO WENTYLACJI GRAWITACYJNEJ, 1 x WLOT DO WENTYLACJI BEZ PODŁĄCZENIA, 1 x PRZEWIDZIANY DO WYCIĄGU KUCHENNEGO

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : każdy z domów posiada miejsce postojowe przed budynkiem, domy mają garaże lub zadaszone wiaty

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

>>Wybierz dom pod Bydgoszczą

położony na kameralnym i zamkniętym osiedlu przy ulicy Kolonijnej w Osielsku.

m park to osiedle domów w zabudowie bliźniaczej i szeregowej, parterowej i piętrowej o pow. użytkowej od 85 m² do 150 m², usytuowanych na działkach o pow. od 257 m² do 435 m².

>>Osiedle m park wyróżnia wyjątkowa lokalizacja

Bezpośrednia bliskość lasu i naturalnych terenów zielonych umożliwia obcowanie z naturą. Lokalizacja w Osielsku łączy uroki mieszkania poza miastem z zaletami wynikającymi z bliskości miejskiej infrastruktury. Osiedle jest w dogodnej odległości od drogi dojazdowej do centrum. W pobliżu znajduje się Galeria Osielsko, urząd gminy, szkoła z basenem, centrum fitness, poczta i liczne punkty usługowe i handlowe.

>> Wybierz dom, który odpowiada Twoim potrzebom

Elementy dodatkowe w domach i na zewnątrz można indywidualnie konfigurować. Kominek, rolety, taras i zadaszenie wiaty - klienci samodzielnie decydują o takim wyposażeniu. Dodatkowe oszczędności przyniesie też skorzystanie z Programu Partnerskiego. Dzięki współpracy Grupy Moderator z wiodącymi architektami oraz salonami wyposażenia wnętrz, klient może uzyskać rabaty od 10% do 25% na artykuły z oferty naszych Partnerów.

Inwestycja m|park znajduje się w Osielsku, ul. Kolonijna (1.9 km od Bydgoszczy), została zrealizowana przez Grupa Moderator.

Inwestycja m|park została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 56 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji m|park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Moderator przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwym atutem projektu Grupy Moderator jest jej atrakcyjne położenie w Osielsku pod Bydgoszczą. Lokalizacja łączy uroki mieszkania poza miastem, a jednocześnie pozwala na wygodne korzystanie z udogodnień, chociażby pobliskiej komunikacji miejskiej oraz punktów usługowych. W pobliżu galeria handlowa, nowoczesna, znakomicie wyposażona szkoła, przedszkola, basen oraz Urząd Gminy.

Powiat bydgoski leży w środkowo-zachodniej części woj. kujawsko-pomorskiego i składa się z 8 gmin, w tym dwóch miast i 215 wsi. Jego obszar to 1398 km2, a mieszka tu ponad 105 000 osób. W regionie przeważa zabudowa małomiasteczkowa oraz wiejska. Sporą część stanowią zabytki utrzymane w różnych stylach, m.in. gotyckim, barokowym i klasycystycznym. Najstarsze z nich powstały w późnym średniowieczu. Znaczne tereny powiatu zajęte są przez lasy, co sprawia, że jest to jeden z bardziej zielonych regionów województwa. Jest tu niemal 10 rezerwatów przyrody, a największym kompleksem leśnym jest Puszcza Bydgoska. Powiat ma pełną bazę placówek oświatowych. Na jego terenie funkcjonuje ponad 60 szkół różnego szczebla. Działa tu 11 placówek medycznych oraz pogotowie ratunkowe. Jest tu muzeum, 6 ośrodków kultury, JuraPark, a sportowcy mają dostęp m.in. do paru wodnego i stadionu. Przez region biegnie trasa europejska E261, droga ekspresowa, 5 dróg krajowych i 8 dróg wojewódzkich. Działa tu kolej i port lotniczy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji m|park?

Najważniejszą arterią drogową przebiegającą przez powiat jest trasa europejska E261, której fragmentami są drogi krajowe nr 5 i 25. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 10, 56 i 80, droga ekspresowa S10 oraz drogi wojewódzkie nr 223, 243, 244, 249, 551, 254, 256 i 397. Funkcjonuje tu linia kolejowa nr 18. W powiecie znajduje się port lotniczy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji m|park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 136 metrów od inwestycji m|park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Osielsko / Gwiaździsta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji m|park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji m|park znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół w Osielsku w odległości 614 m, szkoła w odległości 637 m, Przedszkole niepubliczne "Chatka Puchatka" w odległości 664 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji m|park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gizler Stomatologia Mikroskopowa w odległości 297 m, Centrum Optyczno Okulistyczne w odległości 412 m, VeryVital w odległości 884 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji m|park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 278 m znajduje się Żabka, w odległości 416 m znajduje się Prosiaczek, w odległości 419 m znajduje się Cukiernia Sowa.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji m|park w odległości 604 m znajduje się centrum sportowe, w odległości 690 m znajduje się boisko / kort, w odległości 696 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 08.03.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: