Domy Przy Tanecznej

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Taneczna, oferowane bezpośrednio przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Taneczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Domy Przy Tanecznej

10 zdjęć

Domy Przy Tanecznej
Domy Przy Tanecznej
Domy Przy Tanecznej
Domy Przy Tanecznej

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Kameralne budynki wielorodzinne o wyróżniającej się elegancją architekturze, z pięknym widokiem na zieleń sąsiadujących z nimi łąk i lasu.

Wyjątkowego charakteru nadają im duże przeszklenia oraz zastosowane wysokiej jakości materiały wykończeniowe: elementy z drewna i naturalnego kamienia na elewacji oraz drewniana stolarka okienna.

Niewielka ilość mieszkań na klatce schodowej, podziemne hale garażowe, cichobieżne windy oraz eleganckie części wspólne ze starannie dobranym wyposażeniem i kolorystyką to standard Domów przy Tanecznej.

Dla zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców budynki objęte zostaną systemem monitoringu.

Mieszkania będą wyposażone w antywłamaniowe drzwi wejściowe, a mieszkania na parterze dodatkowo w okna o podwyższonej odporności na włamanie.

Inwestycja Domy Przy Tanecznej znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Taneczna (7.4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Inwestycja Domy Przy Tanecznej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Aktualnie w inwestycji Domy Przy Tanecznej nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
winda, plac zabaw, teren ogrodzony, ochrona całodobowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy Przy Tanecznej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Przy Tanecznej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Domy Przy Tanecznej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kiełpinek PKM.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Przy Tanecznej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 230 m znajduje się Janca, w odległości 240 m znajduje się Mój Piekarz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy Przy Tanecznej w odległości 140 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 360 m znajduje się Boisko Decathlon.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: