Veranda Park

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Zawadzka, oferowane bezpośrednio przez Grodzki Development

Łomża, ul. Zawadzka 50

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 130 ofert w najbliższej okolicy!

Veranda Park

4 zdjęcia

Veranda Park
Veranda Park
Veranda Park
Veranda Park

Opis Inwestycji

*Pierwsze w Łomży

apartamenty klasy premium

W każdym budynku znajdą się 24 komfortowe apartamenty posiadające optymalną funkcjonalność pomieszczeń. Inwestycję wyróżnia wyszukana architektura z zastosowaniem najlepszych materiałów i najnowszych rozwiązań technologicznych. Szklane balustrady, kamienne okładziny elewacji oraz panoramiczne przeszklenia nadadzą całości szlachetnej elegancji.

Gustowne ogrodzenie, zmierzchowe oświetlenie i dyskretny monitoring zamkniętego osiedla stworzą uporządkowaną przestrzeń, zapewniającą mieszkańcom maksimum prywatności.

Veranda Park to kameralny kompleks pięciu apartamentowców położonych tuż obok miejskiego parku. Imponująca architektura budynków oraz przemyślane zagospodarowanie otoczenia kompleksu sprawią, że powstanie najbardziej komfortowa i prestiżowa przestrzeń mieszkalna w Łomży.

Różnorodną ofertę apartamentów kierujemy do klientów ceniących najlepszą lokalizację, komfort, dyskretną elegancję i unikalne, nowe rozwiązania technologiczne.

Inwestycja Veranda Park znajduje się w Łomży, ul. Zawadzka 50 (1.6 km od centrum Łomży), została zrealizowana przez Grodzki Development.

Inwestycja Veranda Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 120 nowych mieszkań znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Veranda Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grodzki Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 120 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, boisko, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda, inteligentny dom, videodomofon, własna kotłownia, siłownia plenerowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Łomża to miasto powiatowe, będące jedną z trzech największych miejscowości woj. podlaskiego. Leży nad rzeką Narwią. Zamieszkuje ją ok. 63 000 osób, a jej powierzchnia wynosi 33,0 km2. Miasto wyróżnia zabytkowe, poddane dokładnej renowacji centrum z klimatyczną starówką. Na obrzeżach powstają satelickie osiedla mieszkaniowe, a dotychczasowa zabudowa mieszkalna uzupełniana jest mniejszymi, pojedynczymi obiektami. Łomża leży na obszarze, który z uwagi na wysokie walory przyrodnicze, nazywany jest „Zielonymi Płucami Polski”. W mieście znajduje się szpital wojewódzki i pogotowie ratunkowe. Rozwinięte jest szkolnictwo ponadgimnazjalne – funkcjonuje tu ponad 20 szkół licealnych, technicznych i zawodowych. W Łomży rozbudowane jest zaplecze sportowe, które tworzy m.in. stadion, park wodny, port wodny, skatepark. W mieście nie można się nudzić, a rozrywkę dostarczy m.in. kino, teatr lalki, filharmonia. Działa tu galeria handlowa i szereg marketów. Łomża jest dobrze skomunikowana z okolicznymi miejscowościami, dzięki przechodzącym tędy dwóm drogom krajowym i dwóm wojewódzkim.

Komunikacja

Łomża leży przy węźle drogowym, na którym spotykają się drogi krajowe nr 61 i 63 oraz wojewódzkie nr 645 i 677. Funkcjonuje tu komunikacja miejska i zamiejska, na którą składa się 17 linii autobusów. W mieście jest dworzec PKS i stacja PKP, co zapewnia dobre połączenia z okolicznymi miejscowościami i innymi regionami kraju. Rozwija się tu także żegluga śródlądowa. Łomża leży na trasie Szlaku Wodnego im. Stefana Batorego.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Veranda Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Veranda Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Veranda Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zawadzka / Księżnej Anny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Veranda Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Veranda Park znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Veranda Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Veranda Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 120 m znajduje się Galeria Veneda, w odległości 150 m znajduje się Tesco, w odległości 280 m znajduje się Piekarnia Piątnica.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Veranda Park w odległości 250 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 270 m znajduje się Siłownia plenerowa.

Data publikacji: 22.05.2018
Data aktualizacji: 04.11.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: