Rycerska Residence

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Rycerska, oferowane bezpośrednio przez Grodzki Development

Łomża, ul. Rycerska 19, 21

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 130 ofert w najbliższej okolicy!

Rycerska Residence

2 zdjęcia

Rycerska Residence

Najbliższe inwestycje

 • Nova Park

  Nova Park

  Eldor Bud Sp. z o.o.

  Mieszkanie Łomża
  ul. Akademicka
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 34-80 m2
  • Mieszkań: 39
  • Pokoje: 1-5
 • Nova Park etap II

  Nova Park etap II

  Eldor Bud Sp. z o.o.

  Mieszkanie Łomża
  ul. Akademicka
  1.8 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2024
  • Metraż: 36-85 m2
  • Mieszkań: 91
  • Pokoje: 2-4

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Opis Inwestycji

Rycerska Residence logo

To propozycja dla osób ceniących spokój, pragnących zamieszkać w centrum tętniącego życiem miasta.

Komfort mieszkańcom zapewnią podział na strefy dzienną i nocną oraz obszerne salony z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią, w których koncentruje się życie rodziny. Rozkład apartamentów został tak zaprojektowany aby każdy mógł je zaaranżować zgodnie z własnymi potrzebami.

Wszystkie apartamenty posiadają duże, panoramiczne przeszklenia. dzięki którym wnętrza są jasne o każdej porze roku a kameralne loggie lub tarasy z wyjściem z salonu i głównej sypialni stają się naturalnym przedłużeniem przestrzeni mieszkalnej.

Inwestycja Rycerska Residence znajduje się w Łomży, ul. Rycerska 19, 21 (2.1 km od centrum Łomży), została zrealizowana przez Grodzki Development.

Inwestycja Rycerska Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rycerska Residence nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grodzki Development przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Łomża to miasto powiatowe, będące jedną z trzech największych miejscowości woj. podlaskiego. Leży nad rzeką Narwią. Zamieszkuje ją ok. 63 000 osób, a jej powierzchnia wynosi 33,0 km2. Miasto wyróżnia zabytkowe, poddane dokładnej renowacji centrum z klimatyczną starówką. Na obrzeżach powstają satelickie osiedla mieszkaniowe, a dotychczasowa zabudowa mieszkalna uzupełniana jest mniejszymi, pojedynczymi obiektami. Łomża leży na obszarze, który z uwagi na wysokie walory przyrodnicze, nazywany jest „Zielonymi Płucami Polski”. W mieście znajduje się szpital wojewódzki i pogotowie ratunkowe. Rozwinięte jest szkolnictwo ponadgimnazjalne – funkcjonuje tu ponad 20 szkół licealnych, technicznych i zawodowych. W Łomży rozbudowane jest zaplecze sportowe, które tworzy m.in. stadion, park wodny, port wodny, skatepark. W mieście nie można się nudzić, a rozrywkę dostarczy m.in. kino, teatr lalki, filharmonia. Działa tu galeria handlowa i szereg marketów. Łomża jest dobrze skomunikowana z okolicznymi miejscowościami, dzięki przechodzącym tędy dwóm drogom krajowym i dwóm wojewódzkim.

Komunikacja

Łomża leży przy węźle drogowym, na którym spotykają się drogi krajowe nr 61 i 63 oraz wojewódzkie nr 645 i 677. Funkcjonuje tu komunikacja miejska i zamiejska, na którą składa się 17 linii autobusów. W mieście jest dworzec PKS i stacja PKP, co zapewnia dobre połączenia z okolicznymi miejscowościami i innymi regionami kraju. Rozwija się tu także żegluga śródlądowa. Łomża leży na trasie Szlaku Wodnego im. Stefana Batorego.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Rycerska Residence?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rycerska Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Rycerska Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szosa Zamrowska / Rycerska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Rycerska Residence znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rycerska Residence znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży w odległości 260 m, Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży w odległości 380 m, Przedszkole Niepubliczne "MOTYLEK" w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rycerska Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Stokrotka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rycerska Residence w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Hala Sportowa im. Olimpijczyków Polskich, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.05.2020
Data aktualizacji: 05.01.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: