Rycerska Residence

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrodzki Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova Park(2.3 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Łomża, ul. Akademicka (1.8 km od centrum Łomży)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  Nova Park
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 39
  Powierzchnia: 34 - 80 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Eldor Bud Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Rycerska Residence

To propozycja dla osób ceniących spokój, pragnących zamieszkać w centrum tętniącego życiem miasta.Komfort mieszkańcom zapewnią podział na strefy dzienną i nocną oraz obszerne salony z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią, w których koncentruje się życie rodziny. Rozkład apartamentów został tak zaprojektowany aby każdy mógł je zaaranżować zgodnie z własnymi potrzebami.Wszystkie apartamenty posiadają duże, panoramiczne przeszklenia. dzięki którym wnętrza są jasne o każdej porze roku a kameralne loggie lub tarasy z wyjściem z salonu i głównej sypialni stają się naturalnym przedłużeniem przestrzeni mieszkalnej.

Inwestycja Rycerska Residence znajduje się w Łomży, ul. Rycerska 19, 21 (2.1 km od centrum Łomży), jest realizowana przez dewelopera Grodzki Development.

Inwestycja Rycerska Residence jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 27 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Rycerska Residence pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 45 do 70 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grodzki Development przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 27 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Rycerska Residence

Łomża to miasto powiatowe, będące jedną z trzech największych miejscowości woj. podlaskiego. Leży nad rzeką Narwią. Zamieszkuje ją ok. 63 000 osób, a jej powierzchnia wynosi 33,0 km2. Miasto wyróżnia zabytkowe, poddane dokładnej renowacji centrum z klimatyczną starówką. Na obrzeżach powstają satelickie osiedla mieszkaniowe, a dotychczasowa zabudowa mieszkalna uzupełniana jest mniejszymi, pojedynczymi obiektami. Łomża leży na obszarze, który z uwagi na wysokie walory przyrodnicze, nazywany jest „Zielonymi Płucami Polski”. W mieście znajduje się szpital wojewódzki i pogotowie ratunkowe. Rozwinięte jest szkolnictwo ponadgimnazjalne – funkcjonuje tu ponad 20 szkół licealnych, technicznych i zawodowych. W Łomży rozbudowane jest zaplecze sportowe, które tworzy m.in. stadion, park wodny, port wodny, skatepark. W mieście nie można się nudzić, a rozrywkę dostarczy m.in. kino, teatr lalki, filharmonia. Działa tu galeria handlowa i szereg marketów. Łomża jest dobrze skomunikowana z okolicznymi miejscowościami, dzięki przechodzącym tędy dwóm drogom krajowym i dwóm wojewódzkim.

Komunikacja

Łomża leży przy węźle drogowym, na którym spotykają się drogi krajowe nr 61 i 63 oraz wojewódzkie nr 645 i 677. Funkcjonuje tu komunikacja miejska i zamiejska, na którą składa się 17 linii autobusów. W mieście jest dworzec PKS i stacja PKP, co zapewnia dobre połączenia z okolicznymi miejscowościami i innymi regionami kraju. Rozwija się tu także żegluga śródlądowa. Łomża leży na trasie Szlaku Wodnego im. Stefana Batorego.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rycerska Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Rycerska Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szosa Zamrowska / Rycerska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rycerska Residence znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 9 w Łomży w odległości 260 m, Przedszkole Publiczne Nr 10 w Łomży w odległości 380 m, Przedszkole Niepubliczne "MOTYLEK" w odległości 530 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rycerska Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się abc, w odległości 120 m znajduje się Supermarket, w odległości 130 m znajduje się Supermarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rycerska Residence w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Hala Sportowa im. Olimpijczyków Polskich, w odległości 200 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.05.2020

Data aktualizacji: 05.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie