Nadjeziorna Residence

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrodzki Development

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Nadjeziorna Residence dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U1
326,87 m²
-

Opis Inwestycji

Lokal jest gotowy do użytkowania od zaraz.Proponowany lokal usługowy zlokalizowany jest w prestiżowej okolicy przy ulicy Nadjeziornej 21 w Ełku, a jego powierzchnia wynosi 326m2. Położony jest na parterze nowego apartamentowca, który został oddany do użytkowania w III kw. 2019 r. Lokal posiada duże przeszklenia, zaplecze dostosowane do potrzeb wynajmu – oddzielne wejście (dostawy), taras o powierzchni 80m2, widok na jezioro oraz dużą przestrzeń pozwalającą na dowolną aranżację wnętrza. Bezpośrednio przed budynkiem znajduje się ogólnodostępny parking. W promieniu 100m można zaparkować łącznie 90 aut.Prezentowany lokal usługowy to ostatni dostępny lokal usługowy przy ulicy Nadjeziornej, a z uwagi na bliskość najbardziej handlowej ulicy Ełku – Wojska Polskiego i lokalizacji tuż przy ełckiej promenadzie , niewątpliwie będzie cieszył się dużym zainteresowaniem klientów. Nasza firma jest gotowa dostosować lokal "pod klucz" w przypadku wynajmu długoterminowego.

Inwestycja Nadjeziorna Residence znajduje się w Ełku, ul. Nadjeziorna 21 (1.4 km od centrum Ełku), została zrealizowana przez dewelopera Grodzki Development.

Inwestycja Nadjeziorna Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 3 kondygnacje naziemne oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nadjeziorna Residence pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 327 metrów kwadratowych.

Deweloper Grodzki Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, usługi w budynku, winda, videodomofon, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 327 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nadjeziorna Residence

Ełk to drugie pod względem wielkości miasto woj. warmińsko-mazurskiego. Leży na Pojezierzu Ełckim, nad Jeziorem Ełckim i rzeką Ełk, w otoczeniu innych zbiorników wodnych i lasów. Jego powierzchnia wynosi 21,0 km2, a mieszka tu ok. 60 100 osób. Ciekawa jest zabudowa Ełku, w którego starszej części pojawiają się zabytkowe, secesyjne i eklektyczne kamienice, a sąsiadują z nimi osiedla bloków mieszkaniowych wzniesione w II połowie XXw. Idylliczna okolica coraz częściej przyciąga jednak inwestorów i prywatne osoby budujące domy jedno- i wielorodzinne. Infrastruktura społeczna miasta jest dostosowana do potrzeb mieszkańców. Mieści się tu 7 podstawówek, 4 gimnazja i 7 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są też szkoły policealne i wyższe. W Ełku znajdują się dwa szpitale i ponad 20 aptek. Jest tu galeria handlowa, teatr tańca, a w centrum kultury działa kino. Miasto ma też cztery muzea. Na zaplecze sportowe Ełku składa się m.in. stadion, lodowisko, plaża miejska, skatepark. Miasto aż z trzech stron otoczone jest drogami krajowymi, co zapewnia dobre połączenia z resztą Polski. Funkcjonuje tu komunikacja miejska.

Komunikacja

Ełk z trzech stron otoczony jest obwodnicą. Od wschodu jest to droga krajowa nr 65, natomiast od północy i północnego zachodu jest to DK 16. Do miasta wbiega też droga wojewódzka nr 656. Działa tu transport kolejowy, kursują autobusy PKS Suwałki i istnieje komunikacja miejska, na którą składa się 16 linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nadjeziorna Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Nadjeziorna Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wojska Polskiego-most.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nadjeziorna Residence znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Plastuś w odległości 250 m, Miejskie Przedszkole "Niezapominajka" w odległości 300 m, CENTRUM EDUKACJI EKOLOGICZNEJ w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nadjeziorna Residence jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Diamed w odległości 30 m, Panmedica w odległości 60 m, Zespół gabinetów lekarskich w odległości 140 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nadjeziorna Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Piekarnia, w odległości 120 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się Dobry wybór.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nadjeziorna Residence w odległości 240 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Skatepark, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 29.01.2020

Data aktualizacji: 29.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie