Apartamenty Kazańska 19

12 zdjęć

Apartamenty Kazańska 19
Apartamenty Kazańska 19
Apartamenty Kazańska 19
Apartamenty Kazańska 19

Dostępne mieszkania

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kazańska 19 dostępnych jest 60 ofert

  • 11 pokój
  • 22 pokoje
  • 33 pokoje
  • 44 pokoje
  • 5+5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 94 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne mieszkania:

aktualnie dostępnych jest 60 mieszkań w tym 60 lokali typu apartament.

Powierzchnie mieszkań:

od 43 do 114 m².

Liczba pokoi:

dostępne są mieszkania 2, 3, 4, 5-pokojowe.

Ceny mieszkań:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Budynek przy ul. Kazańskiej 19 zapewnia przyszłym mieszkańcom wyjątkowość w każdym aspekcie. To nowa jakość apartamentów w Łomży z eleganckimi udoskonaleniami w porównaniu do poprzednich inwestycji. Można je zauważyć oglądając wysublimowaną elewację budynku pokrytą cegłą klinkierową, użyciem designerskich materiałów wykończeniowych, cudownie dużymi przeszkleniami. Bajkowo zaprojektowany zielony dziedziniec z centralną fontanną i dyskretnym oświetleniem czynią inwestycję Kazańską 19 przyjazną do relaksu i odpoczynku.

Ponadczasowa architektura budynku to modernistyczny, przemyślany, starannie wkomponowany w otoczenie projekt PREMIUM wyróżniający znakomitą lokalizację budynku. Lokalizacja budynku w najlepszym miejscu szybko rozwijającego się, nowego osiedla w Łomży podkreśla jego aspirację stworzenia miejsca wyjątkowego w którym każdy będzie chciał zamieszkać.

Z założenia, inwestycja to dobrze ulokowane środki. Wiele nowoczesnych udogodnień klienci znajdą w standardzie. Projektujemy ultranowoczesny budynek idący z duchem czasu , gdzie ekologiczne rozwiązania, wygoda przyszłych mieszkańców są fundamentem założenia, że wartość apartamentów Kazańska 19 będzie rosła szybciej niż innych inwestycji na lokalnym rynku nieruchomości.

Lokale posiadają ogrzewanie podłogowe w łazienkach, wykończone tarasy, wideodomofony ze skanem linii papilarnych i twarzy. Dostępna będzie prywatna siłownia dla mieszkańców.

Inwestycja Apartamenty Kazańska 19 znajduje się w Łomży, ul. Kazańska 19 (2.7 km od centrum Łomży), jest realizowana przez Grodzki Development.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 94 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Kazańska 19 w sprzedaży jest 60 nowych mieszkań o powierzchni od 43 do 114 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Grodzki Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Łomża to miasto powiatowe, będące jedną z trzech największych miejscowości woj. podlaskiego. Leży nad rzeką Narwią. Miasto wyróżnia zabytkowe, poddane dokładnej renowacji centrum z klimatyczną starówką. Na obrzeżach powstają satelickie osiedla mieszkaniowe, a dotychczasowa zabudowa mieszkalna uzupełniana jest mniejszymi, pojedynczymi obiektami. Łomża leży na obszarze, który z uwagi na wysokie walory przyrodnicze, nazywany jest „Zielonymi Płucami Polski”. W mieście znajduje się szpital wojewódzki i pogotowie ratunkowe. Rozwinięte jest szkolnictwo ponadpodstawowe – funkcjonuje tu wiele szkół licealnych, technicznych i zawodowych. W Łomży rozbudowane jest zaplecze sportowe, które tworzy m.in. stadion, park wodny, port wodny, skate park. W mieście nie można się nudzić, a rozrywkę dostarczy m.in. kino, teatr lalki, filharmonia. Działa tu galeria handlowa i szereg marketów. Łomża jest dobrze skomunikowana z okolicznymi miejscowościami, dzięki przechodzącym tędy dwóm drogom krajowym i dwóm wojewódzkim.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Kazańska 19?

Łomża leży przy węźle drogowym, na którym spotykają się drogi krajowe nr 61 i 63 oraz wojewódzkie nr 645 i 677. Funkcjonuje tu komunikacja miejska i zamiejska, na którą składa się kilkanaście linii autobusów. W mieście jest dworzec PKS i stacja PKP, co zapewnia dobre połączenia z okolicznymi miejscowościami i innymi regionami kraju. Rozwija się tu także żegluga śródlądowa. Łomża leży na trasie Szlaku Wodnego im. Stefana Batorego.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Kazańska 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Apartamenty Kazańska 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 141 - SYBIRAKÓW.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Kazańska 19 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kazańska 19 znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne "NUTKA" w odległości 210 m, Szkoła Podstawowa Specjalna Dla Dzieci z Autyzmem i Niepełnospranwościami Sprzężonymi w Łomży w odległości 210 m, ,,Klubik Malucha'' Niepubliczne Przedszkole Integracyjno - Terapeutyczne w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Kazańska 19 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Stokrotka, w odległości 200 m znajduje się Biedronka, w odległości 320 m znajduje się Kaufland.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Kazańska 19 w odległości 20 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Siłownia bezpłatna.

Data publikacji: 14.12.2022
Data aktualizacji: 06.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Łomży

Oferty w Łomży

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: