Osiedle Andersena

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGregory Home

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 632 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wierzbowy Zakątek(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Chopina, ul. Chopina (2.2 km od Warszawy)
  Wierzbowy Zakątek
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 32
  Powierzchnia: 30 - 98 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  BUD-RIM Development
 • Osiedle Łomianki(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Chopina, ul. Chopina (2.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 871 brutto/m2
  Osiedle Łomianki
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 33
  Powierzchnia: 43 - 103 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Osiedle Łomianki
 • Osiedle Park Chopina(2.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż warszawski zachodni, Łomianki Dolne, ul. Aleja Fryderyka Chopina 107/109 (1.6 km od Warszawy)
  Osiedle Park Chopina
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 45
  Powierzchnia: 29 - 77 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Sławbud

Opis Inwestycji

Przedstawiamy kolejną inwestycję mieszkaniową w ofercie GREGORY HOME!W I etapie realizowanego osiedla wybudowane zostały budynki z 8 lokalami o powierzchni użytkowej 143.3m2.Zaproponowany przez nas standardowy układ funkcjonalny zrealizowanych lokali obejmuje: na parterze - salon, kuchnię, garderobę, spiżarnię, WC ze schowkiem pod schodami i przedpokój, na piętrze - 3 pokoje, łazienkę, garderobę oraz hol, a na poddaszu - pomieszczenie rekreacyjne, dużą sypialnię oraz łazienkę z pralnią.Do każdego lokalu oferujemy w komplecie miejsce postojowe do zaparkowania dwóch aut.II etap inwestycji stanowić będzie 12 kolejnych lokali w zróżnicowanych metrażach: 99.56m2, 125.45m2, 135.61m2 lub 152.46m2.Zaadoptowane i dołączone do osiedla będą również istniejące budynki z 3 lokalami mieszkalnymi (III etap).Każdy lokal w I i II etapie posiadać będzie garaż i 1 miejsce postojowe lub miejsca postojowe na 2 auta.Teren inwestycji stanowić będzie zamknięte osiedle i znajdzie się w nim łącznie 23 lokale mieszkalne.Obszar będzie posiadał wewnętrzny dojazd i dojścia do budynków z kostki betonowej oraz ażurowej eko-kratki. Wjazd na teren osiedla odbywać się będzie poprzez wspólną bramę wjazdową.Osiedle będzie posiadało oświetlenie zewnętrzne, a także urządzoną zieleń i nasadzenia w częściach wspólnych.Dodatkowo wybudowana zostanie wspólna, duża wiata śmietnikowa. Na ostateczny wygląd budynków wpływ będą miały estetyczne detale, typu jednakowe oświetlenie zewnętrzne na elewacjach, oznaczenia porządkowe, skrzynki na listy, itp.

Inwestycja Osiedle Andersena znajduje się w Dziekanowie Leśnym, ul. Rolnicza (3.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Gregory Home.

Inwestycja Osiedle Andersena została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Andersena pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 100 do 152 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Gregory Home przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 12 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 2 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 255 do 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: oraz garaże.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Andersena

Powiat warszawski zachodni usytuowany jest w środkowej części województwa mazowieckiego i zajmuje obszar o powierzchni 533 km2, na którym mieszka ponad 100 tys. osób. Na atrakcyjność lokalizacji wpływa zarówno niewielka odległość od Warszawy, jak i obecność Puszczy Kampinoskiej. Do terytorium powiatu należą gminy miejsko-wiejskie: Łomianki, Błonie i Ożarów Mazowiecki oraz obszary wiejskie: Izabelin, Kampinos, Leszno i Stare Babice. Południową cześć zajmują grunty uprawne, a w Broniszach znajduje się – jeden z największych w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Bliskość stolicy oraz zielone, zaciszne okolice wpływają na rozwój architektury mieszkalnej: domów jednorodzinnych i budynków wielorodzinnych. Przemysł rozwija się w Ożarowie Mazowieckim oraz w Błoniach, gdzie mieszczą się Zakłady Mechaniczno-Precyzyjne. Miejscami zakupów są: 2 galerie i centrum handlowe. Przez powiat przebiegają drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa).

Komunikacja

Do najważniejszych arterii w powiecie warszawskim należą drogi krajowe: nr 2 (Warszawa – Poznań), nr 7 (Gdańsk – Warszawa – Chyżne) i nr 92 (Rzepin – Warszawa), a także magistrala kolejowa Moskwa – Berlin. W miastach kursują autobusy komunikacji miejskiej, natomiast dojazd do stolicy zapewniają: autobusy PKS, podmiejskie linie autobusowe warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Andersena mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Andersena znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Koszałka Opałka 01.

Data publikacji: 11.07.2019

Data aktualizacji: 22.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie