Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Lubczykowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lubczykowa, oferowane bezpośrednio przez

Grand Project Sp. z o.o. Sp. k.

poznański, Plewiska, ul. Lubczykowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 798 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

LubczykowaLubczykowa

3 zdjęcia

Lubczykowa
Lubczykowa
Lubczykowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 4 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ławy fundamentowe żelbetowe wylewane. Stropy między parterem a piętrem gęstożebrowe na belkach typu Teriva lub panelowe typu Smart. Stropy między piętrem a poddaszem w konstrukcji drewnianej. Schody w klatkach schodowych między parterem a piętrem – konstrukcja stalowa.

Dach

Dach dwuspadowy w konstrukcji drewnianej, kryty dachówką cementową.

Elewacja

Ściany tynkowane, pomalowane farbą silikonową, faktura tynku baranek. Tynk dekoracyjny drewnopodobny.

Stolarka okienna

Okna plastikowe białe, otwieralno - uchylne, dwuszybowe.

Drzwi zewnętrzne

Antywłamaniowe stalowe ocieplone, 2 zamki.

Posadzka

Wylewki betonowe, styropian.

Ściany

Ściany fundamentowe murowane z bloczków, na zaprawie cementowej. Ściany nośne zewnętrzne o grubości 24cm, z bloczków ceramicznych typu Porotherm. Ściany nośne wewnętrzne pomiędzy mieszkaniami o grubości 24cm, z bloczków ceramicznych typu Porotherm. Ściany nośne pomiędzy budynkami o grubości 18cm, z bloczków ceramicznych typu Porotherm, oddzielone 2cm warstwą dylatacji. Ściany działowe wewnętrzne z bloczków silikatowych 12cm, otynkowane.

Parapety zewnętrzne

Blacha tytanowo-cynkowa lub aluminiowa.

Parapety wewnętrzne

PCV.

Instalacje

Instalacja c.o. – kocioł gazowy z podgrzewaczem wody, grzejniki. Instalacja wodociągowa i kanalizacji sanitarnej – zimna woda z zewnętrznej sieci wodociągowej, podłączenie do zewnętrznej sieci kanalizacyjnej. Instalacja sanitarna kompletna, bez białego montażu. Instalacja gazowa – z zewnętrznej sieci gazowej. Instalacja elektroenergetyczna – wewnątrz budynków instalacje gniazd 230V, instalacje oświetlenia oraz instalacje siły dla zasilania kuchenki elektrycznej oraz instalacje przeciwprzepięciowe. Biały osprzęt elektryczny. Instalacja wentylacyjna – grawitacyjna. Instalacja TV – 1 gniazdko. Instalacja internetowa – 1 gniazdko.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : 2 miejsca parkingowe dla każdego mieszkania

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja Lubczykowa to zespół czterech nowoczesnych mieszkań w zabudowie szeregowej, położonych na działkach (z prawem wyłącznego korzystania) o pow. od 160m2 do 286m2. Na każdej z nich znajdują się dwa miejsca parkingowe oraz ogródki o pow. od 64m2 (segmenty środkowe) do 167m2 i 187m2 (segmenty skrajne).

Ogrody bardzo słoneczne - od strony południowo – zachodniej.

Powierzchnia użytkowa każdego lokalu wynosi 74,13m2, do niej dodajemy gratis poddasze do adaptacji na kolejny pokój (ok. 20m2), co daje nam łączną powierzchnię 94,5m2.

Ogromnym atutem jest układ pomieszczeń: salon z jasnym aneksem kuchennym ma powierzchnię blisko 30m2, w wiatrołapie miejsce na dużą szafę, wygodna toaleta z oknem. W wariancie podstawowym na piętrze znajdują się 2 sypialnie, w tym jedna z obszerną garderobą. Łazienka z oknem. Poddasze do adaptacji.

Na potrzeby większej rodziny, bez dodatkowych opłat, przearanżujemy przestrzeń na piętrze na 3 sypialnie.

Media: prąd, woda, kanalizacja, gaz (ogrzewanie gazowe), internet, telefon.

Inwestycja Lubczykowa spełnia wymogi programu MDM.

Cały projekt składa się z dwóch jednorodzinnych budynków dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej - łącznie 4 lokale.

Inwestycja Lubczykowa znajduje się w Plewiskach, ul. Lubczykowa (0.2 km od Poznania), została zrealizowana przez Grand Project Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Lubczykowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Lubczykowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grand Project Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lubczykowa?

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lubczykowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 607 metrów od inwestycji Lubczykowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plewiska Skryta.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lubczykowa znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lubczykowa znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 2 w odległości 405 m, Cztery Pory Roku w odległości 594 m, przedszkole w odległości 633 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Lubczykowa jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Madent w odległości 531 m, Stomatologia magdadent w odległości 817 m, Wrzaskowscy Stomatologia w odległości 843 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lubczykowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 577 m znajduje się Biedronka, w odległości 641 m znajduje się Warzywni"OK", w odległości 735 m znajduje się Elite: Kawiarnia Cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lubczykowa w odległości 247 m znajduje się boisko / kort, w odległości 289 m znajduje się boisko / kort, w odległości 293 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023