Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Grunwaldzka 606

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Grunwaldzka, oferowane bezpośrednio przez

Grand Project Sp. z o.o. Sp. k.

poznański, Plewiska, ul. Grunwaldzka 606

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 790 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Grunwaldzka 606Grunwaldzka 606

2 zdjęcia

Grunwaldzka 606

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 7 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 14 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ławy fundamentowe żelbetowe wylewane. Stropy między parterem a piętrem gęstożebrowe na belkach typu Teriva lub panelowe typu Smart. Stropy między piętrem a poddaszem w konstrukcji drewnianej.

Dach

Dach wielospadowy w konstrukcji drewnianej, kryty dachówką cementową. Dach ocieplony wełną mineralną lub wełną szklaną, ułożoną dwuwarstwowo.

Elewacja

ściany tynkowane, pomalowane farbą silikonową, faktura tynku baranek. Tynk dekoracyjny drewnopodobny.

Stolarka okienna

Stolarka okienna – okna plastikowe, otwieralno - uchylne, dwuszybowe.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań - antywłamaniowe stalowe ocieplone, dwa zamki .

Posadzka

wylewki betonowe, styropian.

Ściany

Ściany fundamentowe murowane z bloczków, na zaprawie cementowej. Ściany nośne zewnętrzne parteru o grubości 25 cm, z bloczków ceramicznych. Ściany nośne wewnętrzne o grubości 25 cm, z bloczków ceramicznych. Ściany nośne pomiędzy budynkami o grubości 19 cm z bloczków ceramicznych. Ściany działowe wewnętrzne z bloczków silikatowych 8cm. Na ścianach fundamentowych izolacja termiczna i przeciwwilgociowa. Na ścianach zewnętrznych izolacja termiczna ze styropianu 14 cm, wykończona tynkiem mineralnym pomalowanym farbą silikonową.

Parapety zewnętrzne

blacha tytanowo-cynkowa lub aluminiowa

Parapety wewnętrzne

z PCV.

Instalacje

1. Instalacja c.o. – kocioł gazowy z podgrzewaczem wody, grzejniki. 2. Instalacja wodociągowa i kanalizacji sanitarnej – zimna woda z zewnętrznej sieci wodociągowej, podłączenie do zewnętrznej sieci kanalizacyjnej. 3. Instalacja sanitarna kompletna, bez białego montażu. 4. Instalacja gazowa – z zewnętrznej sieci gazowej. 5. Instalacja elektroenergetyczna – wewnątrz budynków instalacje gniazd 230V, instalacje oświetlenia oraz instalacje siły dla zasilania kuchenki elektrycznej oraz instalacje przeciwprzepięciowe. 6. Instalacja wentylacyjna – grawitacyjna. 7. Instalacja domofonowa – słuchawka 1 szt. 8. Instalacja TV – 1 gniazdko. 9. Instalacja internetowa – 1 gniazdko.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Grunwaldzka 606 to kameralne, zamknięte osiedle z 14 dwupoziomowymi mieszkaniami z poddaszami do adaptacji.

Do każdego mieszkania przynależy ogródek oraz garaż lub miejsce parkingowe.

Osiedle mieści się w pobliżu ścisłego centrum Plewisk.

W promieniu ok. 200 m znajduje się „Nowy Rynek” z licznymi punktami handlowymi

i usługowymi, szkoła, przedszkola, bank, ośrodek zdrowia, kościół, restauracja, biblioteka.

Posiadamy w ofercie dwa typy mieszkań:

A - mieszkania dwupoziomowe o pow. 63m2 + poddasze do adaptacji (12,1m2).

Parter: wiatrołap (2,7m2), salon z aneksem kuchennym (27,6m2), wc (1,1m2), z wyjściem na taras i ogródek o pow. 47 - 89m2.

Piętro: 2 sypialnie (8,6m2 i 9,7m2), garderoba (2,6m2), korytarz (5,6m2), łazienka (4,7m2).

Do mieszkania przynależy miejsce postojowe.

Cena 298.000zł

B - mieszkania dwupoziomowe o pow. 79m2, z garażem (16,5m2). + poddasze do adaptacji (12,8m2).

Parter: wiatrołap (2,1m2), salon z aneksem kuchennym (28,2m2), wc (1,1m2), z wyjściem na taras i ogródek o pow. 58 - 112m2.

Piętro: 3 sypialnie -), garderoba (3,1m2), korytarz (10,4m2), łazienka (4,6m2).

Cena od 375.000zł

Budynki będą wybudowane z cegły typu Porotherm, kryte dachówką, ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym, w stanie deweloperskim.

Dokładny opis standardu wykończenia na naszej stronie: www.grand-project.pl

Dla wymagających klientów szeroki wachlarz usług dodatkowych.

Mieszkania w programie MDM (szczegóły na zapytanie), powierzchnia poddasza nie wlicza się do powierzchni użytkowej mieszkań.

Specjalnie dla naszych Klientów karta HOME PROFIT ze zniżkami do ponad 700 sklepów na urządzenie i wyposażenie wnętrz

Zakończenie budowy do końca 2015r.

www.grand-project.pl

Kontakt: Luiza Jabłońska - 603 456 256

Inwestycja Grunwaldzka 606 znajduje się w Plewiskach, ul. Grunwaldzka 606 (1.3 km od Poznania), została zrealizowana przez Grand Project Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Grunwaldzka 606 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych mieszkań znajdujących się w 7 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Grunwaldzka 606 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grand Project Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle “Grunwaldzka 606” zlokalizowane jest przy jednej z głównych arterii Poznania ulicy Grunwaldzkiej w jej części należącej do miejscowości Plewiska.

Plewiska są bardzo szybko rozwijającą się miejscowością, traktowaną jak jedna z dzielnic Poznania. Doskonałe skomunikowanie z Poznaniem pozwala mieszkańcom Plewisk cieszyć się zarówno spokojnym otoczeniem w otulinie Wielkopolskiego Parku Narodowego jak i korzystać z wszelkich wielkomiejskich udogodnień.

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Grunwaldzka 606?

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Grunwaldzka 606 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 109 metrów od inwestycji Grunwaldzka 606 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plewiska Straż Pożarna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Grunwaldzka 606 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Grunwaldzka 606 znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 197 m, szkoła w odległości 202 m, szkoła w odległości 281 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Grunwaldzka 606 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia KoraMed w odległości 161 m, Nova w odległości 256 m, Michał Maciejewski w odległości 323 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Grunwaldzka 606 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 97 m znajduje się Żabka, w odległości 246 m znajduje się Lidl, w odległości 276 m znajduje się Sklep Mięsny.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Grunwaldzka 606 w odległości 248 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 250 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 266 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023