Glivia - Etap III

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Daszyńskiego, oferowane bezpośrednio przez

Glivia

Gliwice, ul. Daszyńskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Glivia - Etap IIIGlivia - Etap III

4 zdjęcia

Glivia - Etap III
Glivia - Etap III
Glivia - Etap III
Glivia - Etap III

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • 3 parki w okolicy

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 6 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Glivia – osiedle bezpieczne i wygodne

Teren osiedla jest ogrodzony, dzięki czemu mieszkańcy mają zapewnioną prywatność. Każdy budynek zostanie wyposażony w cichobieżną windę, komórki lokatorskie, parking podziemny oraz naziemne miejsca postojowe. Do parterowych mieszkań przynależą ogródki, ogrodzone i gwarantujące poczucie intymności i bezpieczeństwa, a na wyższych kondygnacjach mieszkańcy mogą cieszyć się wykończonymi balkonami lub loggiami. Najważniejszym miejscem osiedla – jego sercem – jest dziedziniec, na którym można wypocząć, nawiązać nowe znajomości i miło wspólnie spędzić czas.

Zarządca Osiedla zadba o czystość i wygląd terenu, co pozwoli cieszyć się urokami Glivii. Ogródki są wygrodzone, co zapewnieni poczucie bezpieczeństwa dla mieszkańców lokali na parterze. Do dyspozycji mieszkańców pozostają prywatne miejsca postojowe naziemne oraz hala garażowa.

Mimo lokalizacji blisko centrum miasta, osiedle znajduje się w spokojnej części Gliwic. Osiedle ogrodzone jest odnowionym, zabytkowym ceglanym murem. Przy otwartym wjeździe na teren Glivii, od ulicy Daszyńskiego, powstanie zagospodarowany plac z odrestaurowanym budynkiem usługowym. Wszystkie mieszkania wyposażone są w domofony, które ograniczą dostęp niepowołanych osób.

Sercem Osiedla jest dziedziniec – mieszkańcy mogą tu wspólnie spędzać czas, nawiązywać nowe znajomości oraz zintegrować się z sąsiadami. Dziedziniec to miejsce idealne na spotkania, rozmowy, chwile relaksu z dobrą książką, a także odpoczynek na ławce w przyjemnym otoczeniu.

Inwestycja Glivia - Etap III znajduje się w Gliwicach, ul. Daszyńskiego (1.8 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez Glivia.

Inwestycja Glivia - Etap III została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Glivia - Etap III nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Glivia przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa kilkanaście galerii i muzeów, wiele szkół i zespołów szkół, a swoją siedzibę ma tu również Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a kilkaset przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Glivia - Etap III?

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do kilkudziesięciu miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się kilkaset przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Glivia - Etap III mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2271 metrów od inwestycji Glivia - Etap III znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gliwice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Glivia - Etap III znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Glivia - Etap III znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie z Oddziałami Integracyjnymi nr 31 w odległości 311 m, przedszkole w odległości 316 m, Przedszkole Niepubliczne Niezapominajka w odległości 501 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Glivia - Etap III jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Miejski nr 4 w Gliwicach w odległości 242 m, Usługi Protetyczne Dariusz Wisniowski w odległości 307 m, VITO-MED Sp. z o.o. w odległości 344 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Glivia - Etap III składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 72 m znajduje się Żabka, w odległości 346 m znajduje się Żabka, w odległości 360 m znajduje się sklep z żywnością.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Glivia - Etap III w odległości 160 m znajduje się boisko / kort, w odległości 180 m znajduje się boisko / kort, w odległości 416 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 19.11.2021
Data aktualizacji: 28.04.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: