Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Wigusin Park

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wigusin, oferowane bezpośrednio przez

Glid Sp. z o.o. Sp. K.

Brwinów, ul. Wigusin

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 249 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Wigusin ParkWigusin Park

2 zdjęcia

Wigusin Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 263 do 295 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ławy fundamentowe monolityczne z betonu, kominy systemowe, schody żelbetowe, monolityczne, strop nad parterem, gęstożebrowy typu Teriva, więźba dachowa drewniana, konstrukcja wiązarowa

Stolarka okienna

Okna PVC, trzyszybowe

Drzwi zewnętrzne

Zewnętrzne drzwi metalowe

Posadzka

Wylewka betonowa na podłogach

Ściany

Ściany fundamentowe z bloczków betonowych ocieplone styropianem, ściany zewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych Porotherm 25 Profi, ocieplone styropianem grafitowym Termonium Plus o współczynniku przewodzenia ciepła λ = 0,031 W/(m*K) firmy Termoorganika oraz otynkowane tynkiem silikonowym, ściany międzylokalowe murowane z pustaków ceramicznych przeznaczonych do budowy ścian wewnętrznych o podwyższonej izolacyjności akustycznej Porotherm 25/37.5 AKU, ściany wewnętrzne murowane z pustaków ceramicznych Porotherm Profi, ściany działowe murowane z pustaków ceramicznych Porotherm Profi, tynk gipsowy maszynowy na ścianach wewnętrznych i sufitach, w łazience tynk podkładowy pod płytki ceramiczne

Parapety zewnętrzne

Parapety zewnętrzne z blachy ocynkowanej

Instalacje

Indywidualne przyłącza do sieci wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej oraz energetycznej, instalacje wewnętrzne - zimnej i ciepłej wody, kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, elektryczna 230V + obwód 400V zasilający kuchenkę elektryczną w kuchni

Ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe na parterze budynku oraz w łazienkach na piętrze, grzejniki panelowe w pokojach, podłączenia do grzejników drabinkowych w łazienkach i pomieszczeniu gospodarczym, piec gazowy dwufunkcyjny CO i CW, Ariston Club One S 24 kW, z sprzęgłem hydraulicznym, umożliwiającym niezależne sterowanie obwodami grzewczymi podłogowym i grzejnikowym.

Wentylacja

Wentylacja grawitacyjna

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się staw

Opis inwestycji

Domy z bardzo dużymi ogródkami w cenie mieszkania, Funkcjonalnie zaprojektowane Domy na osiedlu Wigusin Park w Brwinowie pod Pruszkowem przy ulicy Wigusin 24 to idealna propozycja dla ludzi ceniących ciszę oraz funkcjonalnie zaprojektowane budynki. Oferujemy dom z ogrodem oraz kominkiem w cenie średniej wielkości mieszkania. Miasto Ogrodów Brwinów jest idealnym miejscem do życia z dala od miejskiego zgiełku, z dobrą komunikacją z Warszawą.

Za cenę średniej wielkości mieszkania oferujemy dom z bardzo dużym ogrodem, wygodnym podjazdem i miejscem parkingowym. Najmniejsze ogródki mają 105 m2, największe ok 280 m2. W każdym domu o powierzchni 100,6 m2 są trzy sypialnie, trzy łazienki, duży salon, kuchnia i pomieszczenie gospodarcze. Teren jest ogrodzony estetycznym ogrodzeniem, podjazdy, miejsca parkingowe i droga wewnętrzna wyłożone kostką brukową. Oferowane przez nas domy są wykonane z najwyższej jakości materiałów w tradycyjnej technologii. Zaledwie 8 domków to gwarancja braku przytłaczającej atmosfery wielkich osiedli i możliwość bliższego poznania sąsiadów.

Inwestycja Wigusin Park znajduje się w Brwinowie, ul. Wigusin (10.1 km od Warszawy), została zrealizowana przez Glid Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Wigusin Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Wigusin Park nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Glid Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Osiedle jest zlokalizowane w zacisznej części Brwinowa przy ulic Wigusin 24. Osiedle jest dobrze skomunikowane z Warszawą poprzez bliskość autostrady A2. Wjazd na węzeł autostrady A2 w Pruszkowie znajduje się w odległości 8 km. Szkoła podstawowa i przedszkole są położone w odległości 1,5 km, liceum 3 km, stacja PKP z parkingiem P+R 1,9 km a centrum handlowe Galeria Brwinów 3,3 km. Dla miłośników sportów wodnych niezwykła okazja: w odległości spacerowej -1 km znajduje się wake park.

Brwinów to liczące sobie niespełna 13 000 mieszkańców miasto stanowiące siedzibę miejsko-wiejskiej gminy Brwinów, zlokalizowane w pow. pruszkowskim, w woj. mazowieckim. Jego powierzchnia wynosi ok. 10 km2. Zabudowa miasta jest zróżnicowana. W jego części mieszkalnej dominują nowoczesne osiedla mieszkaniowe i wille. Ponad 400 ha miasta to użytki rolne, ale część obszarów wykorzystana jest pod działalność gospodarczą i usługową. Nie brakuje też terenów rekreacyjnych. Znajdują się tu dwa zespoły szkół dające dostęp do edukacji na trzech szczeblach. Opiekę medyczną gwarantują lekarze z dwóch ośrodków zdrowia. W mieście działa 6 aptek. Ofertę zlokalizowanych tu sklepów uzupełniają dwa centra handlowe, do których mieszkańcy Brwinowa mogą docierać darmowymi autobusami. Za kulturę odpowiada Gminny Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna. Funkcjonują tu kluby sportowe i wyznaczone są dwa szlaki turystyczne. Brwinów ma dobre połączenia drogowe i kolejowe z oddaloną o ok. 10 km Warszawą. Przy wschodniej granicy miasta biegnie autostrada A2, a przez jego terytorium przebiegają dwie trasy wojewódzkie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wigusin Park?

Brwinów położony jest bezpośrednio przy autostradzie A2, a przez samo miasto biegną drogi wojewódzkie nr 719 i 720. Czynne są tu połączenia PKP z Warszawą, Grodziskiem Mazowieckim, Katowicami. Do Brwinowa dociera także Warszawska Kolej Dojazdowa. Kursują tu również autobusy PKS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wigusin Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1463 metrów od inwestycji Wigusin Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Brwinów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wigusin Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wigusin Park znajdują się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: przedszkole w odległości 989 m, Specjalny Niepubliczny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w odległości 993 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wigusin Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 933 m znajduje się Słomka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wigusin Park w odległości 840 m znajduje się Wake Family Brwinów.

Data publikacji: 11.09.2020
Data aktualizacji: 28.06.2023

Oferty w Brwinowie

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023