Osiedle „Sun Park”

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezG&K Group

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle „Sun Park”

W lipcu 2019 ruszyła budowa nowej atrakcyjnej inwestycji mieszkaniowej w Przemyślu przy ul. Rosłońskiego. Inwestycja podzielona jest na dwa etapy. W ofercie pierwszego etapu obejmującego dwa budynki A i B jest 70 bardzo ładnych, ustawnych mieszkań w metrażach od 37 do 84m2 w długo oczekiwanej przez klientów bardzo dobrej cenie.Możliwe jest dostosowanie układu mieszkania do indywidualnych wymagań klienta np. połączenie mieszkań, zmiana układu ścian działowych, itp.Na parterze oraz najwyższym piętrze mieszkania maja duże tarasy, na pierwszym i drugim piętrze balkony i loggie.Wszystkie mieszkania są w pełnej wysokości 2,7m i nie mają żadnych skosów.Do każdego mieszkania przynależna jest bezpłatnie komórka lokatorska w części podziemnej budynku. Zapewniamy również bezpłatne miejsca postojowe dla samochodów na zewnątrz w postaci parkingów naziemnych. Do wyłącznej dyspozycji mieszkańców bezpłatnie udostępnione będą w budynkach pomieszczenia na wózki i rowery. Oddanie mieszkań z pierwszego etapu planowane jest na trzeci/czwarty kwartał 2020 r. Drugi etap planujemy rozpocząć w 2020 r. i zakończyć rok później.

Inwestycja Osiedle „Sun Park” znajduje się w Przemyślu, ul. Rosłońskiego (52.4 km od Rzeszowa), sprzedaż prowadzi G&K Group

Inwestycja Osiedle „Sun Park” jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 143 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle „Sun Park” pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 28 do 80 metrów kwadratowych w cenie od 3 700 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 143 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
tynki gipsowe wylewki instalacja elektryczna z włącznikami i gniazdami, instalacja trójfazowa do kuchni elektrycznej instalacja wodno-kanalizacyjną grzewczą c.o. kompletną: logoterma z indywidualnym licznikiem ciepła, kaloryfery z głowicami instalacja telewizyjna: zbiorczy sygnał tv satelitarnej i cyfrowej naziemnej instalacja multimedialna: światłowód, kable sieciowe doprowadzone do każdego mieszkania wentylacja mechaniczna wywiewna zbiorcza drzwi zewnętrzne do mieszkania w okleinie drewnopodobnej antracyt okna i drzwi balkonowe trzyszybowe pakiety w kolorze antracytowym z zewnątrz, białym wewnątrz barierki balkon/loggia ze stali nierdzewnej części wspólne wewnętrzne i zewnętrzne budynku wykończone infrastruktura zewnętrzna kompletna: zieleń, nasadzenia krzewy, drzewa, parkingi i ścieżki osiedlowe wykończone kostką brukową, plac zabaw, elementy małej architektury: ławeczki, oświetlenie terenu kompletne.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle „Sun Park”

Przemyśl to miasto w południowo-wschodniej części Podkarpacia, znajdujące się w odległości ok. 15 km od granicy z Ukrainą. Jedna z najlepiej rozwiniętych miejscowości w tej części Polski. Dominuje tu zabudowa zabytkowa i sakralna. Częściej można spotkać domki i wille niż bloki, których znajduje się niewiele w Przemyślu. Miasto słynie z dużej ilości zabytków, górzystego terenu i pięknych krajobrazów. Dzięki położeniu, blisko stąd w Bieszczady. Znajduje się tu ok. 5 parków, a także wiele obiektów kulturalnych, rozrywkowych i sportowych. Środkiem miasta płynie rzeka San. Przez Przemyśl przebiegają 2 drogi krajowe, 2 wojewódzkie, a wokół funkcjonuje obwodnica, którą odbywa się tranzyt. W odległości ok. 17 km znajduje się autostrada A4, którą można dojechać m.in. do Rzeszowa. Miasto posiada rozbudowaną komunikację międzymiastową. Na terenie Przemyśla działa Tarnobrzeska Specjalna Strefa Ekonomiczna EURO-PARK WISŁOSAN oraz wiele przedsiębiorstw. Jest to jedno z nielicznych miast, w którym działa ośrodek tradycyjnych rzemiosł. W 2016 roku było zameldowanych 62 154 osób.

Komunikacja

Przez Przemyśl przebiegają drogi krajowe nr 28 oraz 77, a także drogi wojewódzkie nr 884 i 885. Wokół miasta funkcjonuje obwodnica. W odległości ok. 17 km przebiega autostrada A4. Linię kolejową obsługuje PKP. W mieście funkcjonuje wiele prywatnych firm przewozowych, które kursują niemal w każdym kierunku w kraju, a także zajmują się przewozem przez granicę.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle „Sun Park” mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Osiedle „Sun Park” znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rosłońskiego - osiedle.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle „Sun Park” znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Zgromadzenia Sióstr Slużebniczek NMP NP p.w.bł. Ed. Bojanowskiego w odległości 460 m.

Data publikacji: 24.01.2020

Data aktualizacji: 06.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie