Myśliwska Park

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Myśliwska, oferowane bezpośrednio przez Gant Development S.A.

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Myśliwska 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Myśliwska Park

4 zdjęcia

Myśliwska Park
Myśliwska Park
Myśliwska Park
Myśliwska Park

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Havlove
  od: 7 872 zł/m2

  Osiedle Havlove

  DOMESTA Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Chełm I Gdańsk Południe, Gdańsk
  Al. Vaclava Havla
  4 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 272 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Opis Inwestycji

SZEROKI WYBÓR MIESZKAŃ W PROGRAMI RODZINA NA SWIOMNa gdańskiej Morenie powstaje nowoczesne osiedle mieszkaniowe o nazwie Ostoja Myśliwska.W budowanej inwestycji zaprojektowano łącznie 225 lokali mieszkalnych oraz lokale użytkowe o łącznej powierzchni ponad 2 tys. m2., co zapewni Mieszkańcom dużą dostępność usług. Aktualnie sprzedawany,  drugi etap składa się ze 120 mieszkań o zróżnicowanych metrażach, rozpoczynających się od małych, komfortowych kawalerek 33,3m2 dochodząc do dużych mieszkań o powierzchniach nawet do 111m2.Dodatkowym elementem mieszkań, są duże przeszklenia, dodające im lekkości oraz wprowadzające nowoczesne rozwiązania, poprawiając tym samym nasłonecznienie lokali.Duży nacisk położono na komunikację wewnętrzną budynku, która obsługiwana będzie przez cichobieżne windy, które poza wysokim standardem wykonania stanowić będą o charakterze tej wyjątkowej inwestycji. Przestronne klatki schodowe dodadzą komfortu Mieszkańcom oraz podkreślą lekkość formy budynku.Wjazd na wewnętrzny dziedziniec posesji odbywał się będzie przez zdalnie sterowaną kurtynę. Pod budynkiem znajdować się będzie podziemna hala garażowa z przestronnymi i komfortowymi miejscami parkingowymi, wyłącznie do dyspozycji Mieszkańców Ostoi Myśliwskiej.Na wyjątkowość Ostoi Myśliwskiej wpływa jej niepowtarzalne położenie. Mieszkańcy będą mogli podziwiać rozpościerające się panoramiczne widoki na taras Gdańska Południowego, które dadzą przyszłym Mieszkańcom uczucie spokoju i niepowtarzalności. Sama zaś dzielnica dysponuje bardzo bogatym zapleczem handlowo usługowym i oświatowo kulturalnym. Przyszli Mieszkańcy będą mieli bliski dostęp do przychodni, poczty, dwóch szkól podstawowych, licznych bankomatów, aptek oraz punktów gastronomicznych.Kamień i szkło, oryginalna, bardzo nowoczesna architektura budynku, biel elewacji w połączeniu z kamieniem naturalnym oraz fasady z tafli szklanych powodują, iż będzie to jedno z najpiękniejszych miejsc w okolicy, a wytworność mieszkania w Ostoi Myśliwskiej, nada dniu codziennemu szczególnego wymiaru.Kierujemy do Państwa nową ofertę II etapu osiedla. Całkowicie nowa paleta mieszkań zapewni Państwu szeroki wybór. O szczegóły prosimy pytać w salonie sprzedaży.Informacje dodatkowe:Możliwość zakupienia piwnicy od 2 do 9 mkw. płatnej dodatkowo 2000 zł/mkw.Miejsce zewnętrzne na terenie inwestycji 8 000 zł. brutto.

Inwestycja Myśliwska Park znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Myśliwska 22 (4.2 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Gant Development S.A.

Inwestycja Myśliwska Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Myśliwska Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Gant Development S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 4 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
 • miejsca postojowe podziemne (254 miejsca).
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Myśliwska Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Myśliwska Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 480 metrów od inwestycji Myśliwska Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Myśliwska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Myśliwska Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Myśliwska Park znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Psychologiczno-Artystyczny Punkt Przedszkolny Empatia w odległości 450 m, Przedszkole Niepubliczne My First Academy Towarzystawa Edukacyjnego Vizja w odległości 470 m, Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Gdańsku w odległości 470 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Myśliwska Park w odległości 440 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: