Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Budziwojska etap I

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Budziwojska, oferowane bezpośrednio przez

Fortes Deweloper

Rzeszów, ul. Budziwojska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 10 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Budziwojska etap IBudziwojska etap I

4 zdjęcia

Budziwojska etap I
Budziwojska etap I
Budziwojska etap I
Budziwojska etap I

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • rekuperacja

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 3 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 267 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe lub pompa ciepła

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Budziwojska I – to inwestycja realizowana w cichej, spokojnej i zielonej dzielnicy Rzeszowa, która jest położona z dala od zgiełku miasta. W pobliżu znajduje się sklep, szkoła, pętla autobusowa a także galeria handlowa. Sąsiedztwo stanowi zabudowa jednorodzinna, która swoją estetyką idealnie dopasowuje się do zaprojektowanej inwestycji. Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta.

Inwestycja w pierwszym etapie składa się z trzech domów jednorodzinnych wolnostojących. Każda z realizacji w stanie surowym zamkniętym z elewacją, roletami zewnętrznymi elektrycznymi oraz trójstronnym ogrodzeniem. Media zostaną doprowadzone przez dostawców do granicy każdej nieruchomości. Zróżnicowana powierzchnia nieruchomości – od 7,15 do 8,8 ara – oraz różne projekty domów, dają możliwość dostosowania zakupu do indywidualnych upodobań.

Inwestycja Budziwojska etap I znajduje się w Rzeszowie, ul. Budziwojska (9.1 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez Fortes Deweloper.

Inwestycja Budziwojska etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 3 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Budziwojska etap I nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Fortes Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce będące stolica województwa podkarpackiego. Położony jest na Podgórzu Rzeszowskim. W skład Rzeszowa wchodzi kilkadziesiąt osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 Maja. W Rzeszowie jest też kilka wieżowców – w 2014 roku oddano do użytku 18-piętrowy apartamentowiec Capital Towers, a w 2015 r. SkyRes Warszawska, 14-piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduje się także rezerwat przyrody Lisia Góra położony nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W mieście znajduje się również wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych, m.in. Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Budziwojska etap I?

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje kilkadziesiąt linii autobusowych, z czego ponad połowa kursuje po mieście a kilkanaście z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy ukraińskiego Lwowa. Około 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Rzeszów-Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Budziwojska etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 142 metrów od inwestycji Budziwojska etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Budziwojska pętla 22.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Budziwojska etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 543 m znajduje się Biedronka, w odległości 811 m znajduje się Sklep Siedliska Koniec.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Budziwojska etap I w odległości 844 m znajduje się Lądowisko modelarskie.

Data publikacji: 17.10.2022
Data aktualizacji: 30.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023