Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Leśna Aleja

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Astronomiczna, oferowane bezpośrednio przez

FLUDRA Development

poznański, Zalasewo, ul. Astronomiczna 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Leśna AlejaLeśna Aleja

7 zdjęć

Leśna Aleja
Leśna Aleja
Leśna Aleja
Leśna Aleja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 14 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 250 do 260 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Leśna Aleja to projekt mieszkaniowy dedykowany rodzinom. Naszym zamierzeniem jest stworzenie miejsca, które dla każdego mieszkańca stanie się synonimem komfortu, rodzinnego ciepła i bezpieczeństwa. We współpracy z architektami przygotowaliśmy wyjątkowy projekt domów w zabudowie szeregowej. Wierzymy, że nasza propozycja jest tożsama z oczekiwaniami klientów, którymi marzeniem i celem jest zamieszkać na przedmieściach poznańskiej metropolii.

Inwestycja Leśna Aleja znajduje się w Zalasewie, ul. Astronomiczna 1 (1.1 km od Poznania), została zrealizowana przez FLUDRA Development.

Inwestycja Leśna Aleja została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Leśna Aleja nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców FLUDRA Development nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Niewątpliwym atutem Leśnej Alei jest jej lokalizacja. Inwestycja powstaje przy ulicy Astronomicznej w Zalasewie, pięknej i spokojnej miejscowości, która graniczy ze Swarzędzem. Od stolicy Wielkopolski dzieli ją jedynie 2 km, co gwarantuje szybki i bezproblemowy dostęp do bogatej oferty handlowej i kulturalno-rozrywkowej miasta.

Leśna Aleja to idealne miejsce dla osób, które marzą o cichej okolicy, położonej blisko terenów zielonych.

Zalasewo jest niewielką wsią pod Swarzędzem, która znajduje się ok. 12 km od centrum Poznania. Dzięki bliskości okolicznych dróg krajowych, mieszkańcy mogą dojechać do stolicy Wielkopolski nawet w 20 minut. Dlatego wiele osób decyduje się zamieszkać w Zalasewie, w którym ceny nieruchomości są zazwyczaj znacznie niższe. Jest to bardzo zurbanizowany teren. Dominuje zabudowa nisko kondygnacyjna, w większości domki jednorodzinne. W okolicy znajdują się również liczne tereny zielone. Przez wieś przepływa Rów Zalasewski. Zalasewo jest silnie związane ze Swarzędzem, z którym graniczy. Razem z nim oraz Jasiną tworzy wspólną jednostkę przestrzenną. Działa tu komunikacja miejska - najwięcej linii autobusowych prowadzi do Swarzędza, jedna do Poznania. Obecna jest infrastruktura miejska: szkoły, sklepy, ośrodki sportowe. Zalasewo to ciekawa alternatywa dla zatłoczonych osiedli wielkomiejskich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leśna Aleja?

W pobliżu znajdują się drogi krajowe nr 92, A2, S5 i S11. Funkcjonują linie autobusowe do Swarzędza, Poznania, Garbów, Kruszewni, Tulec.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leśna Aleja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 2279 metrów od inwestycji Leśna Aleja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Swarzędz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leśna Aleja znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leśna Aleja znajduje się 16 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 0 m, Szkoła Podstawowa nr 2 imienia Aleksandra Doby w Zalasewie w odległości 0 m, Przedszkole „Lisek Urwisek” w odległości 58 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Leśna Aleja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Sebadent w odległości 475 m, Centrum Medyczne Diagnosis w odległości 679 m, Serdeczna Stomatologia w odległości 727 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leśna Aleja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 220 m znajduje się Ekosquad z pieczywem, w odległości 456 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 528 m znajduje się Fawor.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leśna Aleja w odległości 27 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 39 m znajduje się boisko / kort, w odległości 74 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 16.03.2018
Data aktualizacji: 15.02.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023