Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Inwestycja Kilińskiego

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Kilińskiego , oferowane bezpośrednio przez

FIB - Development Sp. z o.o.

Żyrardów, ul. Kilińskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Inwestycja KilińskiegoInwestycja Kilińskiego

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 24 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja przy ul. Kilińskiego to budynek składający się z 20 mieszkań, od 38m2 do 68m2, położony w centrum Żyrardowa, w pobliżu szkół, przedszkoli, przychodni lekarskich, urzędów, sklepów, basenu, parku, jak również w bliskiej odległości od stacji PKP, dzięki czemu w jedyne 30 minut możemy się dostać do centrum Warszawy.

Inwestycja Inwestycja Kilińskiego znajduje się w Żyrardowie, ul. Kilińskiego (20.6 km od Sochaczewa), została zrealizowana przez FIB - Development Sp. z o.o.

Inwestycja Inwestycja Kilińskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Inwestycja Kilińskiego nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli FIB - Development Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Żyrardów to miasto położone w zachodniej części Mazowsza, w odległości 45 km od Warszawy. Miasto zajmuje obszar o powierzchni ok. 14 km2 i jest miejscem zamieszkania dla ponad 41 tys. osób. Centralną część Żyrardowa stanowi zabytkowa osada fabryczna z XIX w. oraz doskonale zachowane obiekty postindustrialne, jak: pozostałości zakładów lniarskich, budynki mieszkalne dla robotników, osiedle willowe czy budynki użyteczności publicznej. Dawne obiekty są obecnie adaptowane do celów usługowo-mieszkaniowych, zaś nowsze budynki mieszkalne to: wille, domy jednorodzinne i niskie bloki. Największym obszarem zieleni jest Park Krajobrazowy im. K. Dittricha, zaś strefami rekreacji: Aqua Żyrardów i Zalew Żyrardowski. Zlokalizowane są tutaj takie zakłady produkcyjne jak: montownia telewizorów LCD czy Polmos Żyrardów, zaś kompleksy handlowo-usługowe to 2 galerie handlowe: Dekada i Stara Garbarnia.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Inwestycja Kilińskiego?

W pobliżu zachodniego krańca Żyrardowa przebiega droga krajowa nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), zaś ważną arterią w obrębie miasta jest droga wojewódzka nr 719, która łączy Warszawę z powiatami: pruszkowskim, grodziskim i żyrardowskim. Do Warszawy można dojechać również autostradą A2 (40 minut samochodem) oraz drogą expresową S8. Z Żyrardowa do stolicy kursują pociągi, np. linie Kolei Mazowieckich, Regio, InterCity (25 minut do stacji Dworzec Centralny) oraz autobusy PKS, zaś komunikacja miejska to 11 lokalnych linii autobusowych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Inwestycja Kilińskiego mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 137 metrów od inwestycji Inwestycja Kilińskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ossowskiego/Waryńskiego.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Inwestycja Kilińskiego znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja Kilińskiego znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Miejskie Integracyjne Przedszkole Nr 10 w odległości 431 m, szkoła w odległości 436 m, Przedszkole Miejskie nr 5 w odległości 454 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Inwestycja Kilińskiego jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital im. Zenona Tokarskiego w odległości 174 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 205 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 251 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Inwestycja Kilińskiego składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 257 m znajduje się Żabka, w odległości 276 m znajduje się Biedronka, w odległości 276 m znajduje się Kluska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Inwestycja Kilińskiego w odległości 214 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu, w odległości 461 m znajduje się boisko / kort, w odległości 499 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023