Kierzkowskiego

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Najbliższe inwestycje

Kraków, ul. Opatkowicka (2,2 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Kraków, ul. Opatkowicka znajduje się w Swoszowicach , ul. Opatowicka (9,2 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.. Inwestycja Kraków, ul. Opatkowicka została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 8 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 4 nowe domy o powierzchni 92 m2. W inwestycji Kraków, ul. Opatkowicka znajdują się 4 domy, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

Kraków, Swoszowice, ul. Opatowicka (9,2 km od centrum Krakowa)

Inwestycja polecana

Kraków, ul. Opatkowicka
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba domów: 4
 • Powierzchnia: 92 m2
 • Liczba pokoi: 3
Emmerson Lumico Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Piltza 16 - Domy w mieście - I etap (2,5 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Piltza 16 - Domy w mieście - I etap znajduje się na Dębnikach, ul. Piltza (7,1 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.. Inwestycja Piltza 16 - Domy w mieście - I etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 2 nowe domy o powierzchni 162 m2.

Kraków, Dębniki, ul. Piltza (7,1 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 104 zł/m2

Inwestycja polecana

Piltza 16 - Domy w mieście - I etap
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba domów: 2
 • Powierzchnia: 162 m2
 • Liczba pokoi: 6
Emmerson Lumico Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Piltza 16 - Domy w mieście - III etap (2,5 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Piltza 16 - Domy w mieście - III etap znajduje się na Dębnikach, ul. Piltza (7,1 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.. Inwestycja Piltza 16 - Domy w mieście - III etap jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostały 2 nowe domy o powierzchni 162 m2.

Kraków, Dębniki, ul. Piltza (7,1 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 6 104 zł/m2

Inwestycja polecana

Piltza 16 - Domy w mieście - III etap
 • Termin oddania: 2 kw. 2019
 • Liczba domów: 2
 • Powierzchnia: 162 m2
 • Liczba pokoi: 6
Emmerson Lumico Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Emmerson prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej, wzniesiony metodą tradycyjną. Domy oddawane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.

PARTER - powierzchnia 40,72 m kw
- wiatrołap 3,04 m kw
- łazienka 2,36 m kw
- kuchnia 8,11 m kw
- pokój 19,83 m kw
- przedpokój 7,38 m kw

PIĘTRO - powierzchnia 42,70 m kw
- przedpokój 9,66 m kw
- łazienka 5,98 m kw
- pokój 11,76 m kw
- pokój 15,30 m kw
- balkon 3,26

PODDASZE - powierzchnia 36,45 m kw
- przedpokój 5,28 m kw
- łazienka 4,16 m kw
- pokój 27,01 m kw

Inwestycja Kierzkowskiego znajduje się w Swoszowicach , ul. Kierzkowskiego (7 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o..

Inwestycja Kierzkowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego domów w tym 4 domy typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Kierzkowskiego pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchni 120 metrów kwadratowych w cenie od 560 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 1 domu.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kierzkowskiego

Doskonała lokalizacja w odległości 500 metrów znajduje się sklep, przedszkole, szkoła, plac zabaw, apteka. W niedalekiej odległości przystanek MPK, oraz pętla w Borku Fałęckim.
Doskonałe połączenie z "Zakopianką", szybki wjazd na autostradę, dobre połączenie z portem lotniczym w Balicach. W pobliżu kompleks handlowy "Zakopianka", miejsca odnowy biologicznej, centrum crossfit, centrum wellness&SPA.

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich. W odległości 250 metrów od inwestycji Kierzkowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Judyma.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kierzkowskiego znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Malucha Słoneczny Kąt w odległości 100 m, Przedszkole Prywatne Nr 9 Ognisko Językowo - Artystyczne w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa Nr 97 w odległości 350 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m KLINIKA MEDYCZNA, w odległości 1 300 m 4M CENTRUM MEDYCZNE. NZOZ, w odległości 1 400 m FANTAZJA. APTEKA. STASZCZAK J..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Restauracja Trzej Kucharze w Hotelu Kontrast w odległości 650 m, Restauracja Hotelu Perła w odległości 750 m, AP Kraków w odległości 850 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: WLKS Krakus  w odległości 1 600 m, FAMILY CARE w odległości 1 800 m.

Data publikacji: 05 kwietnia 2017 09:12

Data aktualizacji: 25 kwietnia 2019 12:51

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet