Kierzkowskiego

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 32 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Kraków, ul. Opatkowicka(2.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Kraków, Swoszowice, ul. Opatowicka (9.2 km od centrum Krakowa)
  Kraków, ul. Opatkowicka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 92 m2
  Liczba pokoi: 3
  Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Emmerson prezentuje dom w zabudowie bliźniaczej, wzniesiony metodą tradycyjną. Domy oddawane w stanie deweloperskim do własnej aranżacji.PARTER - powierzchnia 40,72 m kw- wiatrołap 3,04 m kw- łazienka 2,36 m kw- kuchnia 8,11 m kw- pokój 19,83 m kw- przedpokój 7,38 m kwPIĘTRO - powierzchnia 42,70 m kw- przedpokój 9,66 m kw- łazienka 5,98 m kw- pokój 11,76 m kw- pokój 15,30 m kw- balkon 3,26PODDASZE - powierzchnia 36,45 m kw- przedpokój 5,28 m kw- łazienka 4,16 m kw- pokój 27,01 m kw

Inwestycja Kierzkowskiego znajduje się w Swoszowicach , ul. Kierzkowskiego (7 km od centrum Krakowa), sprzedaż prowadzi Emmerson Lumico Sp. z o.o.

Inwestycja Kierzkowskiego została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Kierzkowskiego pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 120 metrów kwadratowych w cenie od 560 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kierzkowskiego

Doskonała lokalizacja w odległości 500 metrów znajduje się sklep, przedszkole, szkoła, plac zabaw, apteka. W niedalekiej odległości przystanek MPK, oraz pętla w Borku Fałęckim. Doskonałe połączenie z "Zakopianką", szybki wjazd na autostradę, dobre połączenie z portem lotniczym w Balicach. W pobliżu kompleks handlowy "Zakopianka", miejsca odnowy biologicznej, centrum crossfit, centrum wellness&SPA.

Swoszowice, czyli dzielnica X Krakowa, zajmują obszar 2560,40 ha i znajdują się w południowej części miasta. Liczba ich mieszkańców wynosi 25 608 osób. Ta część Krakowa została włączona do miasta dopiero w 1973r., jako 8 wsi stanowiących fragment dzielnicy Podgórze. Swoszowice mogą pochwalić się bardzo przytulnym krajobrazem architektonicznym, w którym przeważają domy jednorodzinne. Okolica należy do bardzo spokojnych, a swoim mieszkańcom zapewnia w pełni rozwiniętą infrastrukturę społeczną. Funkcjonuje tu łącznie 5 szkół i 3 przedszkola. Dla rozwoju kulturalnego mieszkańców znaczenie mają 4 kluby kultury i 3 filie biblioteki, a o zdrowie żyjących tu osób dbają lekarze z pobliskiego centrum medycznego i niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Jednym z ważniejszych punktów na mapie dzielnicy jest Uzdrowisko Swoszowice, w którym prowadzi się różnego typu hydroterapię. Choć ten rejon Krakowa jest oddalony od typowego zgiełku miasta, to jednak ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z centrum, a także z okolicznymi miejscowościami. Biegną tędy trasy europejskie E40 i E77 oraz droga krajowa 7. Regularnie kursują tędy także linie autobusów miejskich i tramwajów.

Komunikacja

Przez dzielnicę przebiega trasa europejska E40, której część stanowi wbiegająca od zachodniej strony droga krajowa nr 7. Od południa do Swoszowic wchodzi natomiast trasa europejska E77. Niedaleko wschodniej granicy biegnie też droga krajowa nr 94. Uzupełnieniem rozbudowanej infrastruktury drogowej są regularne kursy linii tramwajów i autobusów miejskich.

W odległości 250 metrów od inwestycji Kierzkowskiego znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Judyma.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kierzkowskiego znajduje się 19 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Akademia Malucha Słoneczny Kąt w odległości 100m, Przedszkole Prywatne Nr 9 Ognisko Językowo - Artystyczne w odległości 150m, Szkoła Podstawowa Nr 97 w odległości 350m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 450 m znajduje się KLINIKA MEDYCZNA, w odległości 1300 m znajduje się 4M CENTRUM MEDYCZNE. NZOZ, w odległości 1400 m znajduje się FANTAZJA. APTEKA. STASZCZAK J..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 1000 m znajduje się Teatr CRACOVIA, w odległości 1050 m znajduje się SANKTUARIUM BŁ. JANA PAWŁA II, w odległości 1300 m znajduje się PARAFIA RZYMSKOKATOLICKA ŚW. JADWIGI KRÓLOWEJ.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1600 m znajduje się WLKS Krakus , w odległości 1800 m znajduje się FAMILY CARE.

Data publikacji: 05.04.2017

Data aktualizacji: 25.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie