Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Mestwina 37

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Mestwina, oferowane bezpośrednio przez

ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Jurata, ul. Mestwina 37

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 541 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Mestwina 37Apartamenty Mestwina 37

13 zdjęć

Apartamenty Mestwina 37
Apartamenty Mestwina 37
Apartamenty Mestwina 37
Apartamenty Mestwina 37

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 17 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Części wspólne, wykończenie zewnętrzne, kolorystka. -materiały wykończeniowe i kolorystyka do uzgodnienia z Architektem na etapie realizacji obiektu Ogródki indywidualne -wydzielone niską roślinnością bądź niskim ogrodzeniem systemowym, -trawa z rolki, -krany do podlewania dla lokali zlokalizowanych na parterze oraz II piętrze budynku.

Konstrukcja budynku

-żelbetowa monolityczna (płyta fundamentowa, słupy, ściany, schody, stropy) oraz ściany konstrukcyjne jak i osłonowe z bloczków silikatowych; budynek posadowiony na płycie żelbetowej, -konstrukcja żelbetowa podziemia wykonana w systemie hydroizalacji tzw. „białej wanny” -dach na stropie żelbetowym z izolacją termiczną i przeciwwodną, -balkony jako wspornik żelbetowy monolityczny wraz z izolacją termiczną i przeciwwodną, -ściany zewnętrzne nadziemia żelbetowe i murowane, bloczki SILKA 18cm, -ściany wewnętrzne między lokalowe murowane z bloczków TEKNOAMERBLOK o gr.17,8cm oraz betonowe o gr. 20cm, -ściany oddzielające lokale od klatki schodowej i korytarzy murowane z pustaków POROTHERM 25P+W AKU gr.25cm, -obudowy szachtu wentylacji mechanicznej – bloczki SILKA gr. 8 cm, -obudowy szachtu pionów kanalizacyjnych – płyty GKF na ruszcie stalowym + wełna mineralna, -ściany pomieszczenia technicznego na poziomie garażu murowane - bloczki betonowe gr.12cm lub SILKA gr.12cm, -ściany pomieszczenia technicznego na poziomie parteru – betonowe oraz SILKA gr. 12cm.

Dach

na stropie żelbetowym z izolacją termiczną i przeciwwodną, zgodnie z projektem architektury.

Stolarka okienna

okna - uchylno-rozwieralne, drewniane, z nakładką aluminiową od zewnątrz, z napowietrznikami (zgodnie z projektem branżowym), szkło o niskim współczynniku przenikania ciepła.

Drzwi zewnętrzne

- drzwi wejściowe do budynku, przeszklone, aluminiowe, - drzwi do lokali - w konstrukcji drewnianej, fornirowane, POL-SKONE/PORTA/DIERRE; antywłamaniowe wraz z zewnętrznym portalem w okleinie z forniru.

Balkony

-wykończone deskami drewnianymi na legarach, ocieplone, izolacja przeciwwodna z dwóch warstw papy termozgrzewalnej, czoła i spód balkonów wykończone strukturą elewacyjną, obróbka blacharska, -tarasy IIIp. wykończone deskami drewnianymi na legarach.

Posadzka

podłogi w lokalu- wylewka cementowa.

Ściany

-ściany zewnętrzne nadziemia- żelbetowe i murowane z bloczków SILKA 18cm, ocieplenie - styropian elewacyjny grafitowy 12 cm, tynk ochronno-dekoracyjny , wstawki z okładzin drewnopodobnych HPL w izolacji z wełny mineralnej elewacyjnej lub pianki PIR. -lokale mieszkalne:ściany działowe w łazienkach- murowane (bloczki SILKA gr. 8/12cm), lub z płyt GK;ściany działowe w pokojach - bloczki SILKA gr. 8cm/płyty GK;ściany między lokalowe- pustaki akustyczne TEKNOAMERBLOK gr.17,8cm;ściany oddzielające korytarze od lokali- pustaki akustyczne POROTHERM 25 P+W AKU / żelbet gr. 20cm;ściany i sufity w pokojach - tynki gipsowe, zagruntowane i białkowane;ściany w łazienkach- tynk gipsowy zatarty na ostro, bez malowania.

Sufity

sufit w łazienkach- tynk gipsowy, bez malowania.

Parapety zewnętrzne

zewnętrzne – blacha stalowa, powlekana lub aluminiowa

Instalacje

-instalacje wod-kan.: instalacje kanalizacji z rur PVC doprowadzone do urządzeń wg wytycznych projektu architektury, -instalacje wody ciepłej i zimnej doprowadzone do odbiorników w posadzce i przestrzeniach instalacyjnych wg wytycznych projektu architektury, -indywidualne liczniki wody w przestrzeniach instalacyjnych korytarzy, -instalacje CO prowadzone w warstwach podłogowych, ogrzewanie podłogowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe, -instalacja klimatyzacji z zamontowanym klimakonwektorem wraz z termoregulatorem ściennym; montaż urządzeń w suficie podwieszonym lub ścienny, -indywidualne liczniki ciepła CO i układu klimatyzacji w przestrzeniach instalacyjnych korytarzy, -instalacje elektryczne: instalacja oświetlenia i gniazd wtykowych z osprzętem marki BERKER (kwadrat, kolor biały), 3-fazowa dla kuchni, -okablowanie pod instalację telefoniczną i internetową zakończone gniazdkami, okablowanie internetu wprowadzone do skrzynki niskoprądowej wewnątrz lokalu, -instalacja video domofonowa z videofonem marki FERMAX, -instalacja TV-SAT zakończona gniazdem, -indywidualne liczniki energii elektrycznej, -instalacja centralnego ogrzewania i klimatyzacji w oparciu o pompę ciepła, -rozmieszczenie instalacji wewnętrzne wykonane wg projektu architektury.

Wentylacja

- wentylacja mechaniczna wyciągowa dla kuchni i łazienki, - wentylacja nawiewna- nawiewniki okienne.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Garaż
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Apartamenty Mestwina 37 – wyjątkowy i prestiżowy adres w reprezentacyjnej części Juraty.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kameralny 3 kondygnacyjny budynek, który składa się z 17 wyjątkowych apartamentów o pow. od 26m² do 57m²: z ogródkami na parterze, przestronnymi

antresolami z dodatkowym balkonem na I piętrze oraz tarasami i widokiem na Zatokę Gdańską na II piętrze.

Wszystkie informacje dostępne w biurze sprzedaży.

Inwestycja Apartamenty Mestwina 37 znajduje się w Juracie, ul. Mestwina 37 (15.4 km od Gdyni), została zrealizowana przez ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A.

Inwestycja Apartamenty Mestwina 37 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mestwina 37 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców ELMIS GK Sp. z o.o. S.K.A. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Jurata położona między dwoma akwenami z piękną, piaszczystą plażą i dużym molem jest niewątpliwie miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów. Bez dwóch zdań może zostać nazwana Perłą Bałtyku. Specyficzny mikroklimat o właściwościach hartujących, jod, drzewa sosnowe, czyste szerokie plaże, to walory Juraty, które powodują, że liczba odwiedzających to miejsce co roku wzrasta. Hotele, pensjonaty i apartamenty stanowią komfortową bazę noclegową. Jurata jest idealnym miejscem dla rodzin z małymi dziećmi. Znajdziemy tu atrakcje takie jak: baseny, korty tenisowe (otwarte i kryte), place zabaw dla dzieci, knajpki i kafejki, trasy rowerowe, taxi morską kursującą do Trójmiasta (rejs trwa ok 45 min). Linia kolejowa łącząca Hel z Gdynią, przystanek autobusowy, droga DW 216, stacja paliw, posterunek policji oraz kościół parafialny to tylko niektóre z udogodnień jakie znajdziemy w Juracie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Mestwina 37?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Mestwina 37 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 213 metrów od inwestycji Apartamenty Mestwina 37 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jurata Osiedle.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Mestwina 37 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 232 m znajduje się W&M, w odległości 249 m znajduje się Delikatesy Jurata, w odległości 260 m znajduje się Piekarnia Cukiernia Konkol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mestwina 37 w odległości 191 m znajduje się boisko / kort, w odległości 202 m znajduje się boisko / kort, w odległości 215 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 05.08.2020

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023