Apartamenty Mestwina 37

Apartament wakacyjny

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezElmis Dewelopment Sp. z o.o.

Ceny od: 17 500 zł/m2

Rekomendowane pod inwestycje

Apartamenty wakacyjne znajdujące się w inwestycji Apartamenty Mestwina 37 są przeznaczone pod zakup inwestycyjny z możliwością generowania przychodów z wynajmu lub dla ludzi poszukujących tak zwanego „drugiego domu” do wypoczynku. Oferty w tej inwestycji nie mają gwarantowanej stopy zwrotu.

Dostępne apartamenty

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mestwina 37 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Piętro
Cena
14
1
46,75 m²
1
958 375 zł20 500 zł/m²
6
2
43,59 m²
Parter
980 775 zł22 500 zł/m²

Opis Inwestycji

Apartamenty Mestwina 37 – wyjątkowy i prestiżowy adres w reprezentacyjnej części Juraty.Do Państwa dyspozycji oddajemy kameralny 3 kondygnacyjny budynek, który składa się z 17 wyjątkowych apartamentów o pow. od 26m² do 57m²: z ogródkami na parterze, przestronnymiantresolami z dodatkowym balkonem na I piętrze oraz tarasami i widokiem na Zatokę Gdańską na II piętrze.Wszystkie informacje dostępne w biurze sprzedaży.

Inwestycja Apartamenty Mestwina 37 znajduje się w Juracie, ul. Mestwina 37 (15.4 km od Gdyni), została zrealizowana przez dewelopera Elmis Dewelopment Sp. z o.o..

Inwestycja Apartamenty Mestwina 37 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 17 nowych apartamentów. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Mestwina 37 pozostały na sprzedaż 2 apartamenty o powierzchniach od 44 do 47 metrów kwadratowych w cenie od 17 500 zł za metr kwadratowy.

Dostępne są lokale:

  • 1-pokojowe o powierzchni od 47 m2 w cenie od 958 375 zł (1 apartament)
  • 2-pokojowe o powierzchni od 44 m2 w cenie od 980 775 zł (1 apartament)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Elmis Dewelopment Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 17 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Części wspólne, wykończenie zewnętrzne, kolorystka. -materiały wykończeniowe i kolorystyka do uzgodnienia z Architektem na etapie realizacji obiektu Ogródki indywidualne -wydzielone niską roślinnością bądź niskim ogrodzeniem systemowym, -trawa z rolki, -krany do podlewania dla lokali zlokalizowanych na parterze oraz II piętrze budynku.
Konstrukcja budynku
-żelbetowa monolityczna (płyta fundamentowa, słupy, ściany, schody, stropy) oraz ściany konstrukcyjne jak i osłonowe z bloczków silikatowych; budynek posadowiony na płycie żelbetowej, -konstrukcja żelbetowa podziemia wykonana w systemie hydroizalacji tzw. „białej wanny” -dach na stropie żelbetowym z izolacją termiczną i przeciwwodną, -balkony jako wspornik żelbetowy monolityczny wraz z izolacją termiczną i przeciwwodną, -ściany zewnętrzne nadziemia żelbetowe i murowane, bloczki SILKA 18cm, -ściany wewnętrzne między lokalowe murowane z bloczków TEKNOAMERBLOK o gr.17,8cm oraz betonowe o gr. 20cm, -ściany oddzielające lokale od klatki schodowej i korytarzy murowane z pustaków POROTHERM 25P+W AKU gr.25cm, -obudowy szachtu wentylacji mechanicznej – bloczki SILKA gr. 8 cm, -obudowy szachtu pionów kanalizacyjnych – płyty GKF na ruszcie stalowym + wełna mineralna, -ściany pomieszczenia technicznego na poziomie garażu murowane - bloczki betonowe gr.12cm lub SILKA gr.12cm, -ściany pomieszczenia technicznego na poziomie parteru – betonowe oraz SILKA gr. 12cm.
Dach
na stropie żelbetowym z izolacją termiczną i przeciwwodną, zgodnie z projektem architektury.
Stolarka okienna
okna - uchylno-rozwieralne, drewniane, z nakładką aluminiową od zewnątrz, z napowietrznikami (zgodnie z projektem branżowym), szkło o niskim współczynniku przenikania ciepła.
Drzwi zewnętrzne
- drzwi wejściowe do budynku, przeszklone, aluminiowe, - drzwi do lokali - w konstrukcji drewnianej, fornirowane, POL-SKONE/PORTA/DIERRE; antywłamaniowe wraz z zewnętrznym portalem w okleinie z forniru.
Balkony
-wykończone deskami drewnianymi na legarach, ocieplone, izolacja przeciwwodna z dwóch warstw papy termozgrzewalnej, czoła i spód balkonów wykończone strukturą elewacyjną, obróbka blacharska, -tarasy IIIp. wykończone deskami drewnianymi na legarach.
Posadzka
podłogi w lokalu- wylewka cementowa.
Ściany
-ściany zewnętrzne nadziemia- żelbetowe i murowane z bloczków SILKA 18cm, ocieplenie - styropian elewacyjny grafitowy 12 cm, tynk ochronno-dekoracyjny , wstawki z okładzin drewnopodobnych HPL w izolacji z wełny mineralnej elewacyjnej lub pianki PIR. -lokale mieszkalne:ściany działowe w łazienkach- murowane (bloczki SILKA gr. 8/12cm), lub z płyt GK;ściany działowe w pokojach - bloczki SILKA gr. 8cm/płyty GK;ściany między lokalowe- pustaki akustyczne TEKNOAMERBLOK gr.17,8cm;ściany oddzielające korytarze od lokali- pustaki akustyczne POROTHERM 25 P+W AKU / żelbet gr. 20cm;ściany i sufity w pokojach - tynki gipsowe, zagruntowane i białkowane;ściany w łazienkach- tynk gipsowy zatarty na ostro, bez malowania.
Sufity
sufit w łazienkach- tynk gipsowy, bez malowania.
Parapety zewnętrzne
zewnętrzne – blacha stalowa, powlekana lub aluminiowa
Instalacje
-instalacje wod-kan.: instalacje kanalizacji z rur PVC doprowadzone do urządzeń wg wytycznych projektu architektury, -instalacje wody ciepłej i zimnej doprowadzone do odbiorników w posadzce i przestrzeniach instalacyjnych wg wytycznych projektu architektury, -indywidualne liczniki wody w przestrzeniach instalacyjnych korytarzy, -instalacje CO prowadzone w warstwach podłogowych, ogrzewanie podłogowe, w łazienkach grzejniki drabinkowe, -instalacja klimatyzacji z zamontowanym klimakonwektorem wraz z termoregulatorem ściennym; montaż urządzeń w suficie podwieszonym lub ścienny, -indywidualne liczniki ciepła CO i układu klimatyzacji w przestrzeniach instalacyjnych korytarzy, -instalacje elektryczne: instalacja oświetlenia i gniazd wtykowych z osprzętem marki BERKER (kwadrat, kolor biały), 3-fazowa dla kuchni, -okablowanie pod instalację telefoniczną i internetową zakończone gniazdkami, okablowanie internetu wprowadzone do skrzynki niskoprądowej wewnątrz lokalu, -instalacja video domofonowa z videofonem marki FERMAX, -instalacja TV-SAT zakończona gniazdem, -indywidualne liczniki energii elektrycznej, -instalacja centralnego ogrzewania i klimatyzacji w oparciu o pompę ciepła, -rozmieszczenie instalacji wewnętrzne wykonane wg projektu architektury.
Wentylacja
- wentylacja mechaniczna wyciągowa dla kuchni i łazienki, - wentylacja nawiewna- nawiewniki okienne.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Powierzchnie dodatkowe: balkon, ogródek.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne: Garaż.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:aktualnie dostępne są 2 apartamenty.
Powierzchnie apartamentów:od 44 do 47 m2.
Liczba pokoi:dostępne są apartamenty 1, 2-pokojowe.
Ceny apartamentów:
  • kształtują się w zakresie od 958 375 do 980 775 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 17 500 do 22 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Mestwina 37

Jurata położona między dwoma akwenami z piękną, piaszczystą plażą i dużym molem jest niewątpliwie miejscem chętnie odwiedzanym przez turystów. Bez dwóch zdań może zostać nazwana Perłą Bałtyku. Specyficzny mikroklimat o właściwościach hartujących, jod, drzewa sosnowe, czyste szerokie plaże, to walory Juraty, które powodują, że liczba odwiedzających to miejsce co roku wzrasta. Hotele, pensjonaty i apartamenty stanowią komfortową bazę noclegową. Jurata jest idealnym miejscem dla rodzin z małymi dziećmi. Znajdziemy tu atrakcje takie jak: baseny, korty tenisowe (otwarte i kryte), place zabaw dla dzieci, knajpki i kafejki, trasy rowerowe, taxi morską kursującą do Trójmiasta (rejs trwa ok 45 min). Linia kolejowa łącząca Hel z Gdynią, przystanek autobusowy, droga DW 216, stacja paliw, posterunek policji oraz kościół parafialny to tylko niektóre z udogodnień jakie znajdziemy w Juracie.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Mestwina 37 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Apartamenty Mestwina 37 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jurata Osiedle.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Mestwina 37 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się W & M, w odległości 250 m znajduje się Delikatesy Jurata, w odległości 260 m znajduje się Piekarnia Cukiernia Konkol.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Mestwina 37 w odległości 480 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 12.07.2016

Data aktualizacji: 15.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie